Forum Forum finansoweKredyty

bik zablokowany

bik zablokowany

skomentuj
monkun / 77.236.0.* / 2007-08-31 11:19
wraz z mężem postanowiliśmy ubiegać się o kredyt hipoteczny na zakup mieszkania. dodam, że nigdy wcześniej nie składaliśmy wniosków o kredyt ani nigdy wcześniej go nie mieliśmy. Mąż posiada wyłącznie karte kredytową, ale jest to karta korporacyjna i nie ma na niej zadłużeń. Sprawa wygląda w ten sposób: złożyliśmy wniosek do banku ( za posrednictwem doradztwa finansowego) i wczoraj otrzymalismy telefon od Pani z doradztwa, że rozmawiała z kims z banku i powiedziano jej, że nasz BIK zostal zablokowany.... Nie rozumiem jak mogło do tego dojść?! To przecież nasz pierwszy kredyt. Po czyjej stronie leży wina?! Jak to mozna rozwiązać. Dodam, że kredyt ten musimy uzyskać do 20 września, w przeciwnym wypadku stracimy dużo pieniążków, które daliśmy w ramach zaliczki. Proszę o pomoc.
Agnieszka Konsultant Money.pl / 2007-08-31 12:53 / Specjalista Money.pl
Witam,

Trochę niejasne jest dla mnie określenie, że Państwa BIK został zablokowany... jeżeli zablokowany BIK oznacza zadłużenie odnotowane w BIK o którym Państwo nie wiedzieliście, to aby dowiedzieć się jaki bank dokonał wpisu należy złożyć wniosek o udostępnienie raportu z BIK.

Raport STANDARD można otrzymać bezpłatnie raz na 6 miesięcy. Wniosek o udostępnienie raportu Standard znajduje się na stronie internetowej www.bik.pl, wypełniony wniosek można wysłać listem poleconym lub osobiście złożyć w Biurze Obsługi Klienta:
Adres:
Biuro Informacji Kredytowej S.A.
Biuro Obsługi Klienta
ul. Pruszkowska 17
02-119 Warszawa
dopisek: "ZAPYTANIE"

Raport można odebrać w Biurze Obsługi Klienta lub otrzymać listem poleconym na wskazany adres, za przesłanie raportu pocztą pobierana jest opłata 10zł, dowód wpłaty powinien zostać dołączony do wniosku.

Gdy otrzymacie Państwo raport pozostaje udać się do banku, który dokonał wpisu i wyjaśnić sytuację.

Pozdrawiam,
Agnieszka
skomentuj

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: