Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Bilet za złotówkę tylko w reklamie

Bilet za złotówkę tylko w reklamie

Money.pl / 2006-10-23 09:48
Komentarze do wiadomości: Bilet za złotówkę tylko w reklamie.
Wyświetlaj:
DOZ / 2006-10-23 11:52 / Ciemno widzę
W maju Central Wings ogłosił promocję na kilka wybranych lotów. Kupiłem bilety do Dublina. Trzy dni później dostałem sms'a, że lot jest odwołany i nr telefonu. Nr był do płatnej infolinii. Telefony, maile, pisma - nic nie skutkuje - do dziś nie odzyskałem pieniędzy. Właśnie kieruję sprawę do sądu. Podejrzewam, że kiedy ogłaszano promocję, z góry było już wiadomo, że lot będzie odwołany i że to po prostu taka złodziejska strategia, obliczona na to, że oszukanym klientom nie będzie się chciało dociekać swoich praw w sądzie.
Uważajcie: Central Windgs TO ZŁODZIEJE !!!
Kero niezwerbowany / 83.238.146.* / 2006-10-23 09:48
Rosnące ceny biletów lotniczych są tak naprawdę na rękę rządowi bo to znacznie ograniczy ilość chętnych do pracy na wyspach. Ale, że z tego powodu pozostanie w karaju więcej biednych to już im to z głowy paruje.
maa / 2006-10-23 10:45 / Tysiącznik na forum
Jest dokładnie na odwrót: rządowi zależy na wyjeździe najbardziej aktywnych i wykształconych z kraju.
Jak zostaną same "kropki", "MP", "obserwatorzy" i inni funkcjonalni analfabeci oraz widzący wszystko z osobna, to wynik wyborczy PiS - przewodniej siły narodu będzie znakomity.

A i wykształciuchy wyślą swoim moherowym babciom i matkom trochę funtów, euro, więc obłoży się np. podatkiem transfery walut, będzie dobrze!
Trzy_kolory / 83.30.135.* / 2006-10-23 15:50
I jak zwykle zwinił tylko PIS. Kiedy to się skończy? Mam pytanko, czy PIS rządził przez te całe 18 lat i doprowadził ten kraj do skrajnego dziadostwa? Czy też może nasze, "kochane lyberały i ich poplecznicy" dokonaly tego w imię hasełka "nie ma wolności bez .............."? No i mamy wolność, bo przecież każdy może sobie bezkarnie pogrzebać w śmietnikach. I mam prośbę do tych wszystkich nawiedzonych w POtrzebie, nie piszcie wyświechtanych sloganów. Mocherem nie jestem jak również nie należę do żadnej bandy. Ani czarnej, ani czerwonej, a już tym bardziej białej.
jaano / 2006-10-25 08:32
Tez nie rozumie co ma PO i PiS do biletow... ;)
a ja bym dodal rzady przez 61lat...

Najnowsze wpisy