Bin Laden przemówił

Money.pl / 2007-09-08 14:39
Komentarze do wiadomości: Bin Laden przemówił.
Wyświetlaj:
irhab / 83.4.108.* / 2007-10-23 23:00
Ścieżka sprawiedliwych prowadzi przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi. Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych doliną ciemności, bo on jest stróżem brata swego i znalazcą zagubionych dziatek. I dokonam na tobie srogiej pomsty w zapalczywym gniewie, na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci. Poznasz, że Ja jestem Panem, kiedy wywrę na tobie swoją zemstę!"
sakaridunda / 84.40.141.* / 2007-09-11 13:40
Hehe... I Wy wierzycie, że to Bin Laden jest na tej taśmie... Przypominam, że na ostatniej (tej co wypłynęła w listopadzie 2004) podpisywał się prawą ręką (a jest leworęczny) i nosił złotą obrączkę (Islam zakazuje noszenia jakiejkolwiek biżuterii) 100% falsyfikat. Tylko tym razem dobrali gościa bardziej podobnego. Taki fundamentalny ekstremista nie bawiłby się w taśmy tylko od razu by w coś dzisiaj przylutował. Bin Laden nie stoi za zamachami 9.11 Jaka organizacja terrorystyczna nie przyznaje się do dokonanych prze siebie zamachów. I co Al-Kaida nie przyznała się do 9.11 bo się bała? HaHa!! Ale przywalić się nie bała... Ta taśma to fake i już. A, i jestem Chrześcijaninem i nie popieram terrorystów, po prostu trzeźwo patrzę na świat.
wrocławiak / 83.5.85.* / 2007-09-09 10:09
Jeśli całość portalu jest ak sensownie zarządzana, to pora chyba się przenieść.
feluś / 87.96.21.* / 2007-09-08 14:39
Bush ma przejść na islam! Śmiechu warte! Ale tak na poważnie, to końca tej wojenki chyba nie widać i mam wrażenie, że nie prędko go zobaczymy.

Najnowsze wpisy