BIOTON

Money.pl / 2009-05-18 11:22
Komentarze do spółki: BIOTON.
Wyświetlaj:
Marlon2222 / 78.133.158.* / 2013-10-02 09:28
Z treści uchwały http://www.bioton.pl/investor/investor/gathering_details/803
wynika, że przy scaleniu podwyższa się wartość każdej akcji Spółki z kwoty 0,20 zł do kwoty 20zł!!!
Tylko, że Bioton kosztuje teraz 0,02zł to skąd ta wartość nominalna?
Może ktoś biegły w tych tematach podpowie o co tu chodzi. No chyba, że w treści uchwały jest błąd, ale w każdym miejscu jest taki zapis (dwadzieścia groszy)???
KF79 / 77.89.84.* / 2013-10-02 19:03
trochę dodatkowych informacji:
http://www.parkiet.com/artykul/9,1332406-Czy-scalenie-akcji-Biotonu-to-recepta-na-spadki-.html
Marlon2222 / 78.133.158.* / 2013-10-02 09:27
Z treści uchwały http://www.bioton.pl/investor/investor/gathering_details/803
wynika, że przy scaleniu podwyższa się wartość każdej akcji Spółki z kwoty 0,20 zł do kwoty 20zł!!!
Tylko, że Bioton kosztuje teraz 0,02zł to skąd ta wartość nominalna?
Może ktoś biegły w tych tematach podpowie o co tu chodzi. No chyba, że w treści uchwały jest błąd, ale w każdym miejscu jest taki zapis (dwadzieścia groszy)???
GIENIEK / 83.21.140.* / 2013-10-01 10:33
kiedy to SCALENIE
długi 61 / 89.234.224.* / 2013-09-30 21:11
po scaleniu dalej dodruk akcji i dalej jazda w dół tak niestety działa nasza giełda jak dalej będzie rządziła PO to dalej będzie mafia izłodziejstwo
gieniek / 83.21.142.* / 2013-09-30 21:00
to ile po scaleniu bedzie jedna akcja bo nie kumam z 1000 zrobi mi sie jedna a jak ja mam 4 akcje i co bedzie z nimi
Co to oznacza / 89.200.162.* / 2013-09-29 19:16

ha ha ha nie wiedzieliście, nie widzieliście że 90% giełdy tak funkcjonuje????

Chodziło o to by ściągnąć od was i OFE ( to też wasza kasa jakby ktoś z was zapomniał ) kochane pieniążki.....

Wirtualne spółki, wirtualne ceny emisyjne, wirtualne plany, prognozy na przyszłość, wirtualne działania, witrualne aporty....

A rzeczywistość???

To wasza chciwość, prowizje chłopców z OFE i najbardziej rzeczywiste Wasze pieniądze, na które tak ciężko pracowaliście....

Jak myślicie gdzie są te ciężkie rzeczywiste mld zł które płaciliście za wirtualne akcje???

Wyparowały??? Zapewniam że zanim wyparowały zmieniły właściciela.....
Boli???? Boli boli.


To niestety oznacza, że żyjemy w państwie totalnego bezprawia. A co robi Prezydent, Premier, posłowie i KNF. Nie chcą widzieć co się dzieje. Czy rządzą nami złodzieje i gangsterzy, którzy nie chcą widzieć przekrętów.???
Pietrek1955 / 195.93.251.* / 2013-09-29 17:02
Byłem 24 czerwca 2013 r. na ZWZ BIOTONu. Nawet drobny inwestor z Warszawy zgłosił mnie do Rady Nadzorczej i wtedy się zaczęło. Najpierw uchwalono ograniczenie liczby członków RN do siedmiu (poprzednio było ich 13) a ja byłem 8 kandydatem. Gdy zwróciłem uwagę, że zgodnie ze Statutem na członka RN nie powiązanego ze Spółką BIOTON zgłoszono dwie kandydatury - mnie i przedstawiciela instytucjonalnego po naradach z prawnikami wprowadzono głosowanie najpierw na tego instytucjonalnego i na tym zakończono głosowanie w tym punkcie obrad. Nawet nie silili się aby mnie przedstawić, przeczytać życiorys, wysłuchać krótkiego programu. Zagłosowano na kogoś, kto nawet nie raczył być obecnym na ZWZ Biotonu i przypuszczalnie nigdy nie będzie w takich szopkach uczestniczył jak też i zdecydowana większość ustępującej Rady Nadzorczej i nowo powołanej, która też totalnie olała ZWZ.
zxvzxvzxv / 94.231.236.* / 2013-09-17 18:26
no to nieźle....

Apeluję do akcjonariuszy na forum ;-))))

Niezłe to jakbyś apelował do wody żeby się nie rozlewała.....

Weź wiadro w kosmos to ci się uda.
GTX / 83.30.163.* / 2013-09-15 21:13
Apeluję do wszystkich akcjonariuszy, żeby nie sprzedawali ani nie kupowali w najbliższym czasie akcji Biotonu. Jeśli chcemy by kurs zaczął rosnąć, musimy trzymać akcje i w żadnym wypadku(no może jeśli wzrośnie do conajmniej 4gr) nie uśredniać. Warto poczekać do scalenia, jeśli nikt nie będzie sprzedawał ani kupował po 2gr, to kurs wzrośnie. Całkiem możliwe też, że pojawi się jakiś większy gracz i przejmie Bioton albo chociaż znaczną jego część. Rysio wywala po 2 grosze, bo nie ma wyjścia, jest zadłużony. My mamy wybór, nie musimy sprzedawać. Jeszcze raz powtarzam: nie sprzedawać ani nie uśredniać dopóki nie pojawią się perspektywy wzrostów. Zróbmy to we własnym interesie, pokażmy że nie poddamy się tak łatwo!
jarek k / 2013-09-19 16:47 / portfel / Samozwańczy Demon Intelektu
ha ha ha ha


innymi słowy , jestem leszczem zostałem inwestorem długoterminowym , chciał bym oddać to badziewie które mam innemu ( większemu) leszczowi stąd mój apel nie sprzedajmy bo mi nie wzrośnie i nie znajdę głupszego od siebie

ha ha ha ha hha
sila spokoju / 37.7.232.* / 2013-09-16 22:50
Wybór jest następujący, obecnie pieniądze akcjonariuszy są chronione na poziomie 1 grosza. Po scaleniu ta granica pęknie i nastąpi dalsza obniżka o kolejne kilkadziesiąt procent. Krauze nie straci, gdyż już jest planowany kolejny druk akcji. Jedynym zabezpieczeniem jest blokada akcji scaleniowej, która jest jednoznaczna z blokowaniem dalszych machinacji Krauzego
Było minęło... / 194.126.238.* / 2013-09-18 11:01
Krauze nie ma już akcji Biotonu.
siła spokoju / 95.41.66.* / 2013-09-19 12:51
Jesteś w głębokim błędzie. Krauze ma jeszcze ponad miliard akcji Biotka, a razem ze swoim słupem cypryjskim ponad 2 mld akcji. Jest więc o co walczyć. Ponadto Krauze starym świeckim zwyczajem, który sam ustanowił obejmie wszystkie akcje z nowej planowanej emisji
siła spokoju / 87.206.0.* / 2013-09-10 19:35
W dniu 30 września 2013 roku wszyscy obecni na Walnym akcjonariusze winni złożyć wspólne doniesienie do prokuratury przeciwko zorganizowanej grupie przestępczej związanej z Ryszardem Krauze, której głównym celem jest wyłudzanie pieniędzy od akcjonariuszy oraz działanie na szkodę spółki poprzez emisję kolejnych akcji w zamian za bezwartościowe aporty rzeczowe. Przypominam, iż były Minister Sprawiedliwości przepisu opisanego w artykule 296 kodeksu karnego nie zdążył wykreślić z kodeksu karnego. Można więc spokojnie ścigać naszego dominującego akcjonariusza oraz wszystkich jego pomagierów z Zarządu oraz Rady Nadzorczej
xbdfbdbdbb / 94.231.236.* / 2013-09-17 18:21
No obudziły się lemingi.....

ha ha ha nie wiedzieliście, nie widzieliście że 90% giełdy tak funkcjonuje????

Chodziło o to by ściągnąć od was i OFE ( to też wasza kasa jakby ktoś z was zapomniał ) kochane pieniążki.....

Wirtualne spółki, wirtualne ceny emisyjne, wirtualne plany, prognozy na przyszłość, wirtualne działania, witrualne aporty....

A rzeczywistość???

To wasza chciwość, prowizje chłopców z OFE i najbardziej rzeczywiste Wasze pieniądze, na które tak ciężko pracowaliście....

Jak myślicie gdzie są te ciężkie rzeczywiste mld zł które płaciliście za wirtualne akcje???

Wyparowały??? Zapewniam że zanim wyparowały zmieniły właściciela.....
Boli???? Boli boli.
siła spokoju / 87.206.0.* / 2013-09-10 19:35
W dniu 30 września 2013 roku wszyscy obecni na Walnym akcjonariusze winni złożyć wspólne doniesienie do prokuratury przeciwko zorganizowanej grupie przestępczej związanej z Ryszardem Krauze, której głównym celem jest wyłudzanie pieniędzy od akcjonariuszy oraz działanie na szkodę spółki poprzez emisję kolejnych akcji w zamian za bezwartościowe aporty rzeczowe. Przypominam, iż były Minister Sprawiedliwości przepisu opisanego w artykule 296 kodeksu karnego nie zdążył wykreślić z kodeksu karnego. Można więc spokojnie ścigać naszego dominującego akcjonariusza oraz wszystkich jego pomagierów z Zarządu oraz Rady Nadzorczej
zawiedziony / 89.229.160.* / 2013-09-09 09:26
czy nie można zatrzymać drukowania akcji przez tych złodziei.
sila spokoju / 87.206.0.* / 2013-09-03 18:16
Hit sezonu, w dniu 30 września planowane jest Walne Biotonu, na którym są planowane do podjęcia 2 grupy decyzji. Pierwsza to scalenie akcji w stosunku 1:100. W konsekwencji liczba akcji zmniejszy się z ponad 8,5 mld do 80 paru milionów. Druga grupa jest bardziej pikantna, planuje się otóż emisję ponad 26 mln nowych akcji z wyłączeniem prawa poboru dla wybranej grupy inwestorów. Od ręki z marszu planuje się emisję gigantycznej liczby akcji w ilości około 1/3 dotychczasowych.Przecież to kpina w biały dzień. Krauze naprawdę nie zna umiaru. Cała nadzieja, iż do tego czasu zostanie aresztowany za dotychczasowe przekręty. W całej sprawie jedynymi, którzy zapłacą za całą zabawę będą mali inwestorzy, Krauze powetuje sobie straty nową emisją, którą oczywiście obejmie za aporty rzeczowe
siła spokoju / 87.206.0.* / 2013-08-27 10:24
Krauze systematycznie wywala swoje akcje. Należy więc ocenić, iż zakłada, iż po planowanym resplicie w stosunku 100:1 akcje nadal będą spadały. Nie może zresztą być inaczej, gdyż ze złodziejem nikt nie będzie chciał mieć do czynienia, a jak długo Krauze może handlować ze swoimi słupami cypryjskimi
klakier 1 / 83.29.208.* / 2013-08-27 09:38
W tabeli wskaźników są litery b.d ,czy to znaczy bardzo dobre ? (ale dla kogo?)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy