Forum Spółki giełdowe DNA

Bitcoin i kryptowaluty - praktyczne wprowadzenie

Bitcoin i kryptowaluty - praktyczne wprowadzenie

skomentuj
walec51 / 77.253.7.* / 2019-04-18 09:14
Na giełdach kryptowalut pojawia się coraz więcej sygnałów sugerujących rychły koniec trendu spadkowego. Prawdopodobnie czeka nas ostatnia faza kapitulacji, gdzie po odnalezieniu dna zaczniemy odbicie w kierunku nowej fali spekulacyjnej. Wraz z nią napłynie nas sporo nowicjuszy zainteresowanych tematyką - z tego względu postarałem się przygotować rzetelne wprowadzenie do tematu zanim dopadną ich materiały marketingowe wątpliwych ICO i naciągacze na pseudo inwestycje typu DasCoin, FuturoCoin (który opisałem już ponad rok temu https://walczak.it/pl/blog/futurocoin-kopia-dash-bez-decentralizacji) czy Omega ;)

Link do artykułu: https://walczak.it/pl/blog/bitcoin-i-kryptowaluty-praktyczne-wprowadzenie
a w nim:
[*] po co powstał Bitcoin?
[*] jakie problemy rozwiązują kryptowaluty / blockchain?
[*] czym różnią się one od obecnego systemu finansowego?
Wyświetlaj:
hansok / 188.146.186.* / 2019-09-30 10:31
W zasadzie to na krypto można zarobić taką samą kasę, jak na innych tematach. Sztuką jest tylko dopasowanie każdego elementu. Zrobicie to z głową, to wtedy będą też efekty. W systemie XTB macie wszystkie istotne narzędzia, a dalej to już kwestia wykorzystania możliwości. Na pewno potencjał rynkowy jest mega - po prostu wykorzystajcie możliwości i niech decyzje bazują na wiedzy, a nie na aktualnej modzie.
Makar1130 / 109.95.24.* / 2019-09-17 10:19
Dla osób które nie za bardzo siedzą w temacie a są zainteresowani to polecam również stronkę https://link.do/S2rgX Przeprowadza nas przez wszystko co powinniśmy wiedzieć o kryptowalutach i jak dobrze inwestować.
skomentuj
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy