Forum W wolnym czasiePodróże

Biura podróży grożą: To będzie koniec last minute

Biura podróży grożą: To będzie koniec last minute

Wyświetlaj:
alicja3 / 178.73.49.* / 2010-12-18 21:06
Ja sobie własnie patrze miedzy innymi na ten portal
http://www.321sun.pl/
i nie widze tutaj aby oferty Last Minute miały zniknac.
BadSantaClaus / 2010-09-27 11:09 / portfel / Bywalec forum
Dlatego nie latam z polskimi biurami ani z polskich lotnisk. Polecam wyjazdy z niemieckimi biurami, z lotnisk w Niemczech. Taniej, lepiej. Nic dodac nic ujac :]
Marek.Ś / 77.112.120.* / 2010-09-17 09:05
Skoro ma to być koniec last minute to wygląda na to, że trzeba się pośpieszyć i rezerwować to co zostało. W Itace kilka dni temu widziałem jeszcze parę dobrych ofert do Bułgarii czy Turcji.
dgen / 2010-09-16 12:00 / Tysiącznik na forum
last minute to teraz mamy w Polsce................
trzeba się pakować i spadać choćby do Burudi - jeszcze jedna kadencja rządów PO i nie będzie za co nawet dojechać na lotnisko
Stuttgart / 159.41.1.* / 2010-09-16 11:10
Ciekawe że Last minute będą droższe skoro są zasadnicuo wykupywane na krótko przed podróżą i nie trzeba ich od tego ryzyka ubezpieczać. Ja bym raczej powiedział że normalne wycieczki, czyli planowane na długo przed, staną się w PL nieopłacalne. Planującym wyjazdy w wyprzedzeniem polecam wyloty z Berlina. Już dzisiaj są tańsze i ewentualna niewypłacalność turoperatora jest ubezpieczona w cenie wyjazdu.
podróznik / 195.238.227.* / 2010-09-22 12:16
niestety ale jeśli chodzi o last minute to w tym roku nie było to możliwe, firmy kantowały i będą kantować jak zwykle, ceny w katalogach bardzo zawyżone a tak zwane lasty były sprzedawane po normalnych cenach, oferty last minute na stronach intrnetowych to jakieś nieporozumienie wybranych ofert bylo brak jak tylko dzwoniło się do biura, sprawdziłam to kilkukrotnie w wielu biurach w tym roku, poziom jakości i usług też pozostawiał wiele do życzenia ...najlepiej samemu organizować sobie wyjazdy, na głupiej dopłaci do widoku na morze to różnica 1500-2000 zł na 3ch osobach , kpiny
zizii / 2010-09-26 08:59
ja uważam, że nikt za darmo nic nam nie da, dlatego wszystkie ofert są tak sformułowane żeby biuro i tak mogło zarobić, ale takie sa prawa rynku. Nawet jeśli zwykła oferta jest zawyżona żeby last był atrakcyjniejszy to i tak wychodzi korzystniej nieprawdaż? Szczególnie, że robią tak wszystkie biura.

Najnowsze wpisy