Forum Forum pracyDokumenty

Biurokracja-okradanie...

Biurokracja-okradanie...

RKasperek / 2007-10-10 15:31
Państwo mamy super! Nie dość, że człowiek nie pracuje, oszczędza na wszystkim, stara się nie narzekać... chciaby nawet na rzecz tych struktur pracować...ALE NIE, podłożą CI jeszcze kłode!Zapłać za oświadczenie o niekaralności, wyślij im pocztą-i zanim dostaniesz pracę w co powątpiewam to jeszcze po drodze muszę ch... utrzymać. Ah cóż za pomoc, mam ochote w dupe WAS kopnąć.
Wyświetlaj:
przewodnick / 2007-10-11 13:27 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
A chciałby Pan żeby Pana PIT czy konto bankowe obsługiwała osoba skazana prawomocnym wyrokiem za malwersacje finansowe czy wyłudzenie okupu ? Ja nie !
RKasperek / 2007-10-15 14:04
A widze, że Pan przekresla takich ludzi. Ja nie!Przy finansach nie zatrudnił bym nikogo kto został skazany za przestępstwo finansowe ale "morderce" czemu nie. Chodzi mi o to, że ytrzeba dużo włożyć w to żeby odpowiedzieć na oferte do administracji państwowej, a żeby się dostać i tak trzeba mieć znajomości i to jest fakt!
I co do Pana pytania: Jak by Pan nie zauważył naszym Państwem rządzą złodzieje a Prezes RM nawet swojego kąta osobistego nie ma-a w rękach ma przyszłość milionów ludzi...
przewodnick / 2007-10-20 16:36 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
A jeśli mordował w afekcie.... chciałby Pan być jego szefem? Praca w administracji państwowej jest dla osób, które chcą mieć ciepła posadkę i 3 min przed godz. 15 chcą stać w kolejce do drzwi... Wynagroszenia mizerne itd.
Tak sobie myślę, że Pan nie do końca wie co chce w życiu robić (a to staż u Notariusza, a to własna firma) i dlatego we wszystkim widzi Pan drugie dno, tajemniczą rękę rzucającą kłody pod nogi.
RKasperek / 2007-10-22 11:34
Po tym, że chciałbym posiadać wiedzę na nie jeden temat, konsultować to z Innymi a przy okazji skłaniać do dyskusji, prosiłbym Pana o nie stwierdzanie, iż nie jestem pewien swojej drogi np.zawodowej!
Poprostu nie nakładam sobie ograniczników na oczy i nie podążam jedną ścieżką przez całe życie-bo to monotonne...rozumiem, że Pan lubi, Panie Przewodnick.
"we wszystkim widzi Pan drugie dno,
tajemniczą rękę rzucającą kłody pod nogi"-nie wiem skąd to stwierdzenie, ponieważ z mojej wypowiedzi nie wynika pesymizm! Raczej jestem optymistą, dlatego mam nadzieję, że nie okrzyknie mnie Pan zbłądzonym człowiekiem, nie znającym swoich potrzeb, jeśli zapytam jeszcze o parę rzeczy Życzliwych Ludzi na forum MONEY...

Pozdrawiam serdecznie

Najnowsze wpisy