Forum W wolnym czasieKomputery i nowe technologie

Biznes-Klasa celuje w społeczność przedsiębiorców

Biznes-Klasa celuje w społeczność przedsiębiorców

skomentuj
Wyświetlaj:
podchorecka / 2010-05-01 15:37
Małe sprostowanie. Zauważyłam właśnie, że zacytowane słowa wpisał ktoś inny (prepraszam za to przeoczenie), jednak p. Niewiński – mało, że nie usunął tego wpisu – nie zdystansował się od tej wypowiedzi. Co więcej - dodał swój komentarz do niej zaczynający się od słów "Dodam jeszcze że (...)". Oto zrzut ekranowy:
http://yfrog.com/42aaawwj
podchorecka / 2010-05-01 13:14
Pan Bratłomiej Niewiński na forum swojego portalu openkontakt.com pisze o założonym przez niego serwisie biznes-klasa: "(...) myślimy tylko gdzie zdobyć lepsze zlecenie , jak wygrać przetarg , jak zmniejszyć podatek itd. ,a w tym wszystkim najważniejsza jest niestety tylko kasa (...) Niech pan dobrze przejrzy chociażby swoich znajomych ile osób zajmuje się dotacjami unijnymi i bardzo dobrze wiedzą jak można takie dotacje pozyskać.".

Pośrednictwo w ustawianiu przetargów, zdobywaniu dotacji unijnych, czy załatwianiu zmniejszeń w podatkach w zamian za korzyści materialne, lub nakłanianie do takich działań jest kwalifikowane – według polskiego prawa karnego – jako korupcja i jest przestępstwem gospodarczym. Warto zainteresować tym prokuraturę.
podchorecka / 2010-04-29 14:51
Cóż, każdy serwis serwis, żeby miał sznsę zaistnieć, musi tętnić życiem, przyciągać ludzi ciekawą, atrakcyjną społecznością. Powinien być kierowany przez osoby światłe, inteligentne, pełne charyzmy i wyobraźni. Firmom prowadzącym portale, a składającym się z jednoosobowego zarządu, nie wróżę większych sukcesów.
skomentuj

Najnowsze wpisy