Forum Forum prawneCywilne

Błąd lekarski?

Błąd lekarski?

~~J / 77.223.201.* / 2008-03-10 21:19
Witam. Mój problem zaczął się od wizyty u lekarza, który stwierdził, że mam spodziectwo. Było to w 2004 roku. Miałem zabieg, poleżałem w szpitalu kilka dni i wróciłem do domu. Po kilku tygodniach zauważyłem, że opuchlizna przestaje schodzić i pojawiają się blizny. Potem przeszedłem jeszcze 2 operacje, które kończyły się jeszcze większymi "zniszczeniami". Pomyślałem, że może warto zmienić lekarza, ale jak pojechałem do innego to ten popatrzał i powiedział: "tak spapranej roboty po innym naprawiać nie będę".

Moje pytanie brzmi, czy mogę ubiegać się o odszkodowanie? Nie chodzi mi o jakieś miliony, ale o 1,5-2 tyś. na zabieg u plastyka. Czy mam jakieś szanse?

Pozdrawiam !
Wyświetlaj:
maliuka / 178.36.223.* / 2020-08-24 14:46
W takiej sprawie doskonale sprawdził się adwokat Cejrowski. Ważne jest mieć dobrego adwokata, zwłaszcza w tak "delikatnych" sprawach.
Gadowski / 83.15.79.* / 2020-08-03 10:05
Odszkodowanie się należy http://www.andrzej-rozanski.pl/pomoc-prawna-wazna-w-przypadku-bledow-lekarskich/ walcz o swoje.
Młody Rentier / 2008-03-12 00:27 / Bywalec forum
naturalnie mozesz wniesc pozew przeciwko zakładowi opieki medycznej w ktorym wykonywali Ci te operacje. Przed sądem bedziesz musiał udowodnic ze źle wykonali te operacje a wiec najprawdopodobniej bedziesz musiał powołac przed sadem bieglego lekarza ktory stwierdzi ze faktycznie operacja byla zle przeprowadzona. Tak wiec dopoki nie zostanie wydana opinia bieglego lekarza ktory cie przebada to lepiej by bylo zeby nikt inny nie przeprowadzal zadnych operacji.
~~J / 77.223.201.* / 2008-03-12 17:12
Dzięki za odpowiedź.

A jak długo taki wypadek ulega przedawnieniu? Pierwszą operacje miałem na początku 2004, ostatnią w 2005 roku.

Najnowsze wpisy