Forum Forum nieruchomościBudowa

błagam, muszę wybudować własny dom

błagam, muszę wybudować własny dom

nikas / 2009-05-10 21:25
błagam, muszę wybudować własny dom. Dłużej tak nie mogę. Mieszkam z mężem i córeczką u wspaniałych rodziców, ale własny dom to własne życie. Niestety nie stać nas na budowę. Zarabiam tysiąc zł a mąż niewiele ponad dwa. Mamy działkę od rodziców ale z takimi dochodami można przestać marzyć. Nienawidzę prorodzinnej polityki naszego kraju. Obydwoje jesteśmy po studiach i kilku fakultetach, tyle że mąż jest nauczycielem akademickim a ja w gimnazjum. I to by było na tyle. Mieliśmy już różne pomysły: m.in. kredyt w banku (kalkulacje przerażające), i oczywiście wygrana w totolotka (nierealne). Mamy jeszcze propozycję dla poważnego inwestora. Posiadamy dużą działkę ponad 3ha niedaleko Lublina (12 km w linii prostej). Jeśli ktokolwiek chciałby poznać szczegóły bardzo proszę o kontakt nika.stanek@interia.pl
Wyświetlaj:
rozikat / 2009-12-07 11:05
NA CO CZEKASZ?
Sprzedawaj i buduj się, śmiało bez obawy. Najlepiej jest u siebie w domku.
Ja tez mieszkam z żoną u jej rodziców i właśnie się budujemy. Bałem się kredytu na 30 lat. Żona uczy w gimnazjum ja jestem handlowcem - zarobki średnie...ale udało się dostać kredyt...na ratę wystarczy a jak nie to jestem przygotowany na małą prace po godzinach...spełnia się moje marzenie i tobie tego życzę.
ODWAGI!!
pozdrawiam
235mada / 2010-01-06 06:05
sprzedaj ziemię i zmień życie,
pzdr

Najnowsze wpisy