Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Blair: Unijny budżet trzeba radykalnie zreformować

Blair: Unijny budżet trzeba radykalnie zreformować

Wyświetlaj:
Agnieszka / .* / 2005-06-22 13:59
Tony ma rację. Polski rolnik zamias spożytkować te pieniądze na inwestycję najczęściej "przejada" te pieniądze. A napewno bardziej są one potrzebne młodym, zdolnym studentom i uczniom. Tylko jeżeli od szkoły podstawowej będzie się dofinansowywaćzdolnych ucznów będzie można w przyszłości dzwignąć kraje takie jak Polska. Od 4 klasy podstawówki miałam świadectwo z czerwonym paskiem, technikum skończyłaz z bdb i studia też i co? przez dwa lata w Anglii myłam kible bo nieznalazłam pracy w polsce za godziwe pieniądze by pomóc rodzinie. Pracowałam tak bo nieumiałam języka angielskiego. Poprostu w Polsce pracowałam od 16tego roku życia i uczyłam się i już niemiałam głowy myśleć o języku. A przecież byłam zdolnym uczniem i gdybym dostała stypendium to bym w życiu tu nieprzyjechała i pracowałabym dla dobra naszego kraju. Ale pieniądze dostają najczęściej nie ci którzy je potrafią potem odrobić i oddać.
jliber / .* / 2005-06-22 12:19
Europa kontynentalna powinna brytyjczykow w nogi calowac za obecnosc anglosaskiego rozsadku w UE. Ale czy na pewno dla Europy rozwoj jest wazniejszy niz krowy? Dla Polski na pewno krowy beda na pierwszym miejscu.

Najnowsze wpisy