Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Blog osobisty Lecha Kaczyńskiego

Blog osobisty Lecha Kaczyńskiego

Money.pl / 2006-03-23 08:43
Komentarze do wiadomości: Blog osobisty Lecha Kaczyńskiego.
Wyświetlaj:
woyytek / 85.89.170.* / 2010-04-12 11:38
Wiesz Licens z natury mysle podobnie jak Ty ..ale nie dzis ,prosze Cie nie dzis te wywlekania całej Polskiej rzeczywistosci.Dzis chwile popłacz jesli ceniłes Pana Prezydenta i inne osoby,bo to przedewszystkim ludzie.Dzis nie bądź napastliwy,dzis nie pora bo własnie taka napastliwosc i skrajne poglady skutecznie odrzucały mnie przez lata od zagłebiania sie w zycie polityczne.Dzis trzeba wierzyc że sie ludzie rządzący zmienia choc troche taka jak i my powinniśmy sie troche choc zmienic.Jadąc dzis rano po Lodzi widziałem juz w ludziach metamorfoze,jakby cos ludzi spowolnilo,nie bylo szaleńczego ścigania ,zajeżdzania drogi itp. czyli to co mnie kierowce samochodu i motocykla razi na codzień w tym naszym "polskim dzikim zachodzie" Dzis popłaczmy i zafundujmy sobie chwile refleksji nad kruchoscia życia i nad szacunkiem dla ludzi za ich życia a nie po śmierci.Prosze Licens ,nie dzis z tą nutą rewizjonizmu bo pietnasto,dwudziesto latkowie bedą na siebie warczeć przy kazdej okazji bo zesza płynie taki przykład a przecież tak łatwo zrozumiec jeden drugiego tylko trzeba chciec i umiec przebaczac.To nasz tragiczny dzień ,zmieńmy sie.Pozdrawiam -wojtek
Licens / 78.8.232.* / 2010-04-11 18:51
Do tępego (w okazałej części) narodu polskiego!:
"Miałeś chamie złoty róg, ostał ci się jeno sznur...".
Miałeś prawdziwego z krwi i kości Prezydenta patriotę, a została ci tylko kiepskiej jakości atrapa w postaci króla Ubu, króla Słońce Peru, demagoga, fałszerza idei, wasala Moskwy i Berlina, politycznego mięczaka, kłamcy, jarmarcznego cudaka na modłę Kaszpirowskiego, zdrajcę, kłótliwego, zawistnego POkręta, podwórkowego gracza na miarę jego płycizny umysłowej. POzwoliłeś szmacić Prezydenta, szargać jego dobre imię, opluwać i rzucać w Niego ekskrementami, a pomocni w tym dziele szmacenia byli: tvn, radio zet, niejaka Monika Olajnik czy jak jej tam (pierwsza żmija propagandy), "Gazeta Wyborcza"i sze-sze-szeryf, Bronek Komorowski, który powiedział: "Jaki prezydent, taki zamach!...", Palikot ze swym świńskim łbem, sztucznym penisem i butelką wódy, stary satrapa: "mędrzec Europy" Bolek, cała Płytforma, , wszyscy głupcy ulepieni przez propagandę nienawiści do prawdy i etyki, a w końcu szmaciłeś Go sam narodzie strachliwy, zakompleksiony, nieoczytany, biorący za prawdę objawioną "prawdę"telewizyjną, moskiewską "Prawdę", gówno prawdę i POprawną prawdę. ---------------------------------------------Ta śmierć była owocem waszej nienawiści, a konsekwencją jej będzie skutek przeciwny do zamierzonego przez was zdrajcy. Przybliży Polakom martyrologię i historię części narodu. Tej części, która oddawała życie za inną część narodu, za część tchórzy, spekulantów i zdrajców, która karmi się krwią poległych przodków do dnia dzisiejszego niczym żerujące wszy, pasożyty na swoim żywicielu. Przybliży pamięć i niemodny dziś patriotyzm, którego orędownikiem był Prezydent Lech Kaczyński i przypomni kto miał skorzystać na śmierci Prezydenta RP i tak wielu wybitnych ludzi, a skorzystała Moskwa i król Słońce Peru, przed którym władza absolutna stoi otworem. Wsadzi łapę do NBP (śp.Prezes Skrzypek już go nie powstrzyma)i wyciągnie ostatnie zaskórniaki RP na podtrzymanie swojej kulawej władzy, kolosa na glinianych nogach, papierowej twierdzy. Weżmie kolejną ratę pożyczki z Banku Światowego i utopi nas w odmętach długów. Potnie, podzieli, sprzeda co się jeszcze da i kiedy doprowadzi nas do bankructwa, wróci na Pomorze do swej niemieckiej rodziny i postara się zapomnieć języka polskiego, bo przecież kiedyś się nim nie posługiwał. Powróciwszy do korzeni powie: "Deutschland, Deutschland über alles!". Amen. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Cześć pamięci zabitych w katastrofie czy zamachu !?
malgra / 94.127.109.* / 2010-04-25 00:35
jest to najprawdziwsza prawda,jesteśmy z panem Panie Jarosławie i popieramy PIS,jedyną partię która walczy o dobro Polski i Polaków.Zapewniamy,Pana że w Poznaniu jest spora grupa osób popierających gorąco PIS.Szkoda,że Polacy zapomnieli,że za rządów PIS wzrost gospodarczy wynosił 7 % , i pacodawcy szukali pracowników tzw.rynek pracownika.To PIS naprawił mafijny charakter państwa jaki panował za Kwaśniewskiego.Zwalczał korupcję i dzięki temu do Polski napływał Zagraniczny Kapitał Inestycyjny dzięki któremu wzrastała ilość miejsc pracy.Zachodni inwestorzy nabrali zaufania dla Polski dzięki zwalczaniu korupcji. Niestety PO będące na usługach mafi takie czystki przeszkadzały.W interesie Po jest wysokie bezrobocie co powoduje że tzw rynek pracodawcy dyktuje warunki czyli głodowe płace ,korupcja , interesy mafijne , wyprzedaż majątku , fabrykowanie ustaw dla wygody kolesiów, Polacy obudźcie się. Prezydent Lech Kaczyński był atakowany ,poniżany ,ośmieszany dlatego , że jego poczynania tak naprawdę zagrażały wszelkiego rodzaju mafiom w szerokim tego słowa znaczeniu. Zagrożone czuły się kręgi kombinatorów złodziei.Przykład ostatnie komisje z Sekułą w roli głównej.Gdyby Pan Prezydent Siedzieł sobie spokojnie w pałacu prezydenckim tak jak Kwasniewski to dzisiaj by żył i byłby chwalony.
Prezydencie Lechu Kaczyński nigdy Pana profesora nie zapomnimy!!!
aanula / 95.40.124.* / 2010-04-13 23:11
Napisane ciekawie, jednak uważam, że nie można mierzyć wszystkich tą samą miarą! Rzeczywiście w naszym kraju nigdy nie działo się dobrze, i idealnie pasuje tu powiedzenie "Człowiek człowiekowi wilkiem", ale uwierz, czy to w Wyborczej, czy w TVNie, czy nawet w partiach o zupełnie innej ideologii niż PIS znajdują się LUDZIE, którzy próbują stworzyć coś dobrego, coś z czego każda jednostka naszego społeczeństwa bedzie dumna. Śmierć Pana Prezydenta jest przykrym faktem, ale niezależnie od tego w jaki sposób do niej doszło, czy był to przypadek losowy czy nie, zmianę powinniśmy zaczynać nie od wypisywania negatywów pod adresem innych partii i osób, lecz od samego siebie, wyzbywając się oceniania innych. Jeśli politycy w naszym kraju nie są według Ciebie najlepszymi osobami, i nie zasługują by reprezentować nasz KRAJ, sam wejdź do partii i zacznij działać. Ciekawa jestem czy gdybyś postąpił jak sugeruję, napisałbyś to samo! Jesteśmy zwykle biernymi obserwatorami sceny politycznej....
Napisane ciekawie, jednak uważam, że nie można mierzyć wszystkich tą samą miarą! Rzeczywiście w naszym kraju nigdy nie działo się dobrze, i idealnie pasuje tu powiedzenie "Człowiek człowiekowi wilkiem", ale uwierz, czy to w Wyborczej, czy w TVNie, czy nawet w partiach o zupełnie innej ideologii niż PIS znajdują się LUDZIE, którzy próbują stworzyć coś dobrego, coś z czego każda jednostka naszego społeczeństwa bedzie dumna. Śmierć Pana Prezydenta jest przykrym faktem, ale niezależnie od tego w jaki sposób do niej doszło, czy był to przypadek losowy czy nie, zmianę powinniśmy zaczynać nie od wypisywania negatywów pod adresem innych partii i osób, lecz od samego siebie, wyzbywając się oceniania innych. Jeśli politycy w naszym kraju nie są według Ciebie najlepszymi osobami, i nie zasługują by reprezentować nasz KRAJ, sam wejdź do partii i zacznij działać. Ciekawa jestem czy gdybyś postąpił jak sugeruję, napisałbyś to samo! Jesteśmy zwykle biernymi obserwatorami sceny politycznej....
amm / 95.40.124.* / 2010-04-13 23:09
Napisane ciekawie, jednak uważam, że nie można mierzyć wszystkich tą samą miarą! Rzeczywiście w naszym kraju nigdy nie działo się dobrze, i idealnie pasuje tu powiedzenie "Człowiek człowiekowi wilkiem", ale uwierz, czy to w Wyborczej, czy w TVNie, czy nawet w partiach o zupełnie innej ideologii niż PIS znajdują się LUDZIE, którzy próbują stworzyć coś dobrego, coś z czego każda jednostka naszego społeczeństwa bedzie dumna. Śmierć Pana Prezydenta jest przykrym faktem, ale niezależnie od tego w jaki sposób do niej doszło, czy był to przypadek losowy czy nie, zmianę powinniśmy zaczynać nie od wypisywania negatywów pod adresem innych partii i osób, lecz od samego siebie, wyzbywając się oceniania innych. Jeśli politycy w naszym kraju nie są według Ciebie najlepszymi osobami, i nie zasługują by reprezentować nasz KRAJ, sam wejdź do partii i zacznij działać. Ciekawa jestem czy gdybyś postąpił jak sugeruję, napisałbyś to samo! Jesteśmy zwykle biernymi obserwatorami sceny politycznej....
Napisane ciekawie, jednak uważam, że nie można mierzyć wszystkich tą samą miarą! Rzeczywiście w naszym kraju nigdy nie działo się dobrze, i idealnie pasuje tu powiedzenie "Człowiek człowiekowi wilkiem", ale uwierz, czy to w Wyborczej, czy w TVNie, czy nawet w partiach o zupełnie innej ideologii niż PIS znajdują się LUDZIE, którzy próbują stworzyć coś dobrego, coś z czego każda jednostka naszego społeczeństwa bedzie dumna. Śmierć Pana Prezydenta jest przykrym faktem, ale niezależnie od tego w jaki sposób do niej doszło, czy był to przypadek losowy czy nie, zmianę powinniśmy zaczynać nie od wypisywania negatywów pod adresem innych partii i osób, lecz od samego siebie, wyzbywając się oceniania innych. Jeśli politycy w naszym kraju nie są według Ciebie najlepszymi osobami, i nie zasługują by reprezentować nasz KRAJ, sam wejdź do partii i zacznij działać. Ciekawa jestem czy gdybyś postąpił jak sugeruję, napisałbyś to samo! Jesteśmy zwykle biernymi obserwatorami sceny politycznej....
i. / 109.243.195.* / 2010-04-12 23:07
Popieram Cię człowieku i czuję bezsilność, bo już nie ma nikogo kto by to publicznie powiedział i bronił nas przed takimi ludźmi jak "Słońce Peru", ludźmi ktorym nie zależy na Polsce, na innych ludziach i na prawdzie. Mam nadzieje, że Jarosław K. będzie kandydował na prezydenta i przedłuży kadencję swojego Brata!
lolek49 / 78.159.87.* / 2010-04-12 19:43
masz rację chłopie tak mysli wiekszośc polaków ,ale nie potrafi tego specyzowac ,masz odwage,masz dar spisywania mysli dlaczego milczysz i chowasz sie na blogach.Takich odwaznych ludzi nam trzeba ,kaczynski był odważny bo walczył ,ty narzekasz a nie walczysz.WALCZ BO MASZ RACJĘ !!!!
SławomirZoń / 83.1.166.* / 2010-04-12 16:21
Zgadzam się "Panie Boże mniej nas w swej opiece"
Bukowska Danuta Maria / 79.162.163.* / 2010-03-04 13:16
komentuje dalej swoje perypetie z sądami i prokuratorami lubuskimi.
Jedno mnie zastanawia .....chodzi o wnuka Krystiana Daniela Bukowskiego
" CO SIE STAŁO Z DZIECKIEM noim wnukiem KYSTIANEM DANIELEM BUKOWSKIM ?
...KIEDY złożyłam wniosek o widzenia NATYCHMIAST ,zrobiono sprawę karną ......
CO Z DZIECKIEM ? ZYJE czy MUSIELACY ... Z A T RU L I go na amen?
Wiem ze był bity truty ,znecali się nad nim fizycznie i psychicznie i ....
DLATEGO .......OBIE PROKURATURY zarska i nowosolska oraz oba śady rejonowe + Odwoławczy Zielonogórski ====WIEDZIELI WSZYSTKO O
ZNECANIU sie BICIU ,TRUCIU,o Głodówce I wszelkich KARACH ZA
BYLE CO>>>>>
CO Z DZIECKIM ZE I sady i prokuratura i MUSIELACY
.....B O J Ą sie POKAZAC MNIE WNUKA ?????
Bukowska Danuta Maria / 79.162.148.* / 2010-03-03 16:37
Kilka razy wpisywalam się do tych komentarzy,i zaszła taka potrzeba wpisac się po raz następny.
Juz pisalam ze Sąd nowosolski /karny /za pisanie skarg zrobił mnie sprawę karną
Sprawa idzie o dziecko które jest juz 4 lata w rodzince zastepczej Musielak P i M a którym POMAGA .
J.KRywinska ,kt,óra dala dziecko dla swoich przyjaciół Gembara T.T.
byłego milicjanta drogowki ,który zostawił swoje dwoje dzieci i związał sie z córką taksówkarza dla pienie dzy.
Po zwolnieniu z Policji /kazano mu sie zwolnic za nadmierne picie alkoholu
"załozyłi " dom małego dziecka w którym T. GEMBARA odreagowywał swe stresy na dzieciakach.
Widzac Krystianka pobitego ,zrobiłam raban aJ.Krywinska ZMIENIŁA dom memu wnukowi ,Dała do rodz.MusielAK ,KTORZY Bardzo POTRZEBOWALI PIENIEDZY /maja swoich dwoje dzieci ale ,zarobic na nich nie mogą ,wymyslił wiec GEMBARA biologiczny ojciec Musielaka P ,ktoremu nie płacił alimentow a obecnie "dobry " tatus poprosił kolezankę swej 2 zony o przysługe .ktorą to J.Krywinska chetnie Z R O B I Ł A.
Dziecko trafiło do innego powiatu ,bym nie widziała wnuka pobitego,i trutego , Krywinska nawet poradziła Musielakom wystapic o ZAKAZ widzeni BABCI Z WNUKIEM ...co skwapliwie zrobili oboje Musielak .
Zakaz ...wszedł w zycie 4 paz 2006r .Od tego czasu nie widziałam wnuka .
Wszelkie próby moje ZN IESIENIA zakazu spwłzaja na niczy m
Uprzedzona jest prokuratura nowosolska i sad rej .w nowej soli ,jak rowniez policja by na wszystkie moje skargi odpisywac
...ZARZUTY sieNIE POTWIERDZIŁY...
Takie tez odpowiedzi otrzymywalam przez lat 3 ....
zarzuciłam prok>Haladudzie P. stronniczosc i niekompetencje jak rowniez sprzeniewierzenie się PRZYZECZENIU...
skarge na HALADUDE rozpatrywal
SAM
H A Ł A D U D A
ja zas otrzymalam OSKARZENIE za pisanie skarg do urzedow w SŁUSZNEJ SPRAWIE.
Nowosolski Sad rej.Posunął sie dalej
na 16 czerwca 2009 r otrzymałam wezwanie stawic sie do poradni psychiatryczno-przeciwalkoholowej.
NIE pojechalam....B O jestem A B S T Y N E N T K A
otrzymałam wezwanie monit.na 7 lipva 2009r
równiez nie [pojechałam
2 monit z NAKAZEM STAWIENICTWO OBOWIAZKOWE na 13 sierpnia.
bedąc w Z.gorze zaszałam do pzrychodni i
POPROSIŁAM PODPISAC ....ODMOWE MOJA art 39 KONSTYTUCJIRZECZPOSPOLITEJ z 2 kwiet.1997r
było to 11 sierpnia2009r
12 sierpnia w sądzie NOWOSOLSKO-ZARSKIM zakotłowało sie
sedzina Marta Pintal Szczedrowska
odmieniła postanowienie o przymusowym DOPROWADZENIU do ZIELONEJ GORY
a ZAMIENIŁA na
Przymusowe doprowadzenie do 105 szpitalu wojskowego w zarach.
o czy powiadomiła mnie policja zarska.
i.....wreszcie im .../ J.Krywinskiej,Marcie Pintał Szczedrowskiej ,Katarzynie Gagiel,oraz Hałafdudzie P i MUSIELAKOM z GEMBARAMI wlącznie
zobowiazac DWOCH LEK ARZY ....
1 lekarz med...Moniakowski
drugi lekarz psychiatra Dobrzynski
by ...............P O D P I S A L I .........OPINIE SADOWO-PSYCHIATRYCZNA
którą napisano w SADZIE....
jak juznapisałam w poprzednim komentarzu był to r z e k o m o
....ZESPOŁ PARANOICZNY....
w internecie .....przeczytalam iż
zespół paranoiczny jest bardzo trudno diagnozowalny ,ponieważ podobny do cech caraktery.
Sprawa ucichła do czasu gdy NAPISAŁAM DA SADU NOWOSOLSKIEGO
O U C H Y L E N I E zakazu widzenia i o odebranie dziecka MUSIELAKOM
Natychmiast zagotowało sie ....otrzymałam wezwanie stawienia sie na sprawę karna na 1 marca2010r.
Pojechałam ... sedzia MEZCZYZNA juz nie M.PINTAL SZCZEDROWSKA ,która kierowała wszystkimi wezwaniami i URABIAŁA lekarzy razem z GEMBARAMI I KRYWINSKA..
Sedzia czytał Akt OSKARZENIA stosujac MORMORANDO....nic kompletnie
nie slyszałam o co własciwie jestem oskarzona i jakie ZEZNANIA....były CZYTANE ....MORMORANDO >>>>>SWIADKOW.
....Rozmawiając z Prezesem Sadu panem Boguckim ..uslyszałam ze KONSTYTUCJA RZECZPOSPOLITEJ>>>.. to......
s e d z i a jest ...............N I E Z A W I S L Y.....no .....a .....ja .mogę TRAFIC DO
SZPITALA PSYCHIATRYCZNEGO.....
Postanowiłam POMIMO ... GRUZB ...WSZYSTKO Napisać na BLOGU
Sprawa sie nie zakończyła .....Dam znać
199bartek02 / 77.255.126.* / 2010-01-26 11:42
Ja mam takie marzenie snie o nim co noc.
a mianowicie jest niedzielne poludnie ja wchodze do sejmu i wyszczeliwywuje wszystkich jak "kaczki" dla mnie to co sie dzieje "w wyzszych sferach" to jest smieszne co oni robia.
I nie moge zrozumiec dlaczego u nas nie jest zalegalizowana marihuana dlaczego mlody czlowiek na studiach idzie na 3 lata za kratki bo mial fifke nabita i siedzi z gwalcicielami czy mordercami. a Marihuana przeciesz jest niegrozna nikt na nia nie umarl juz papierosy i alkohol sa bardziej szkodliwe. a takto gdyby byly zalegalizowane to panstwo by na tym zarabialo na akcyzie. Jezeli jest taka mozliwosc to chcialbym z jakims politykiem porozmawiac o tym!!
MANIEKLIPEK / 95.51.38.* / 2010-04-18 00:24
MASZ RACJE POPIERAM
socjalizm rządzi / 88.199.162.* / 2010-04-12 13:34
alkohol niszczy komórki a najważniejsze są styki (no wiesz aksony dendryty) a je właśnie niszczy dokumentnie maryśka, co z tego że zachowasz swoje komórki - właśnie przez to alkoholik szybko i sprawnie kombinuje skąd wziąć kasę na picie a ćpun dłuuuuuuuugoooo sięęęęęęę zaaaaasssssstaaaanaaawiaaaaa...

mam paru kolegów którzy pili i paru zwolenników zioła - zielarze mają taki sposób mówienia jakby byli niepełnosprawni umysłowo.
MANIEKLIPEK / 95.51.38.* / 2010-04-18 00:27
NIE MOGĄ BO SAMI SIĘDZĄ W TYM GUWNIE PO USZY LEGALIZACJĄ OSŁABIŁA BY ICH DOCHODY
stachotor / 81.190.25.* / 2009-12-24 15:22
czy Pan jest dla wszystkich? dlaczego nie ma Pan odwagi złożyć życzeń osobiście na antenie TVP,
Bukowska Danuta Maria / 78.8.66.* / 2009-11-20 17:18
Panie Prezydencie.
Kiedy wreszcie wezmiecie sie za sądy rej. prokuratury policje .
Ja prze przawie cztery lata prowadze wojne o Wnukoa Krystiana Daniela Bukowskiego,ktory jest w rodzinie zastepczej ,bity i truty,wykorzystywany seksualnie,głoduje ,za kare pisania skarg zarski sad,policja ,i prokuratura
PRZECHWYTUJA MOJE e-MAILE ,ktore nie wychodzą dalej niz poza powiat ZARSKI.
OD kiedy >>>Panie Prezydencie
asdewsad / 83.18.152.* / 2009-11-15 08:21
gadacie k***** słuzbowymi tel po 20tyś miesiecznie!!
gdzie tu do ch*** sprawiedliwość...
Ludzie głoduja w Polsce-to was do ch*** nie obchodzi!
tylko G*** sobie dfo kieszeni 15-ste pesje wkladacie!
a nam k**** zabieraja wysługe lat,szkodliwe itd...bo niema kasy!
wqrwia mnie to wszystko!pracujemy za 900zł ,a opłaty wynosza 1500zł i jak tu zyc jak rzada nami zwierzeta!-nie ludzie...
anty KACZOROM!"animalsy / 83.18.152.* / 2009-11-15 08:15
szok!!Lechu ty to nie masz pokolei w głowie
podaj sie do dymisji,bo wstydu robisz swoja osoba!!
Nie moge na Ciebie patrzec,jak i cala reszta naszych rodakow!
owszem robisz show-"W kurniki z kacza paczka" WON TAM JAJA WYSIADYWAC! tak jak kidys brzydkie kaczatko z****** ksiezyc tak teraz nas biednych Polakow okradasz...
sylwan / 85.202.59.* / 2009-11-09 23:22
http://sylwanmistrz1.mybrute.com
Bukowska Danuta Maria / 78.8.73.* / 2009-11-05 10:07
Syszałam w telewizji temat w wydłuzeniu lat pracy dla ludzi.oraz o zusach.Popatrzcie tylko jkie budynki postawili sobie zus-y i urzedy skarbowe ,jakie komornicy .....
wydłuzenie lat pracy= wsadzanie szybsze ludzi do groby.
w tej chwili ludzie za te nedzne emerytury nie moga sobie poradzic,
ja mam 785 zł emerytury i po opłaceniu wszystkiego ,prawie nic mi nie zastaje na zycie.
Nastepna sprawa zabieranie nagminne dzieci do rodzin zastepczych.
Jak zmniejszycie zapał sedziow do zabierania dzieci ......a dawanie do rodzin zastepczych ....biologicznych .....bedzie lepiej.
Rodzina cierpi biede z braku pracy i zarobkow ...
zamiast dodac 1000 -1500zł dla rodziny
....zabiera sie dzieci do rodzin zastepczych płacac po 2500zł na dzieclko=za troje 7500tys.zł
i dalej Pcpr-y nic własciwie nie robia ,powinno sie skasowac te urzedy .
to samo zrobia kuratorzy sadowi.
Po co kosztem ludzi i dzieci płacic ludziom ktorzy siedza w urzedach i .....nic nie robia.
Zamiast rozrzucac sie pieniedzmi .......c.d.n.
były milicjant na emeryturze załozył sobie dom małego dziecka ma 5 i wiecej dzieci
=12.500 tys.zó m-cznie
a z policji kazano mu sie zwolnic .....
.........za naduzywanie alkoholu......
i takim ludziom daje sie dzieci .....do TRENOWANIA.
...........c.d. powinno sie pomoc najbiedniejszym lub rodzinom wielodzietnym,
NIE ZABIERAJAC DZIECI
a DODAJAC PIENIEDZY na dzieci. ...nie trzeba zakładac ze ludzie "przepija"
Było by lepiej i dla dzieci ktore nie BYLYBY trenowane ,bite ,trute nie mowili by im obcy ludzie ze trzymaja ich z litosci ....maluchy nie wiedza , ze O B C Y pobieraja za nich 2500tys zł. miesiecznie .
i lepiej TYM prosze sie zainteresowac GDZIE IDA pieniadze za dzieci ,dlaczego u rodzin zastepczych maja piekło i noszą stare ubrania z LUMPEKSU.....wtedy ,gdy PANSTWO
daje na nich po 1000tys.zł a
za opieke
BICIE , ,TRUCIE ,ZNECANIE sie , MOLESTOWANIE SEKSUALNE .......panstwo D A J E
1500 tys.zł
CZYZBY PANSTWO POLSKIE
N I E N A W I D Z I D Z I E C I ???????
Cegliński Tadeusz / 83.31.239.* / 2009-11-21 16:27
to co pan tu wypisuje to kompletna bzdura owszem nie wykluczam że są czarne owce jak w każdym zawodzie w tym kraju ja pracuję w tym temacie już kawałek czasu za darmo drogi panie .Pan musi rozgraniczyć rodziny patologiczne od rodzin naprawdę biednych ,dawać alkoholikom więcej pieniędzy na wódkę przecież to absurd prawo jest złe i na pewno trzeba je zmienić ale nie w ten sposób,a na dziecko płacą 650 zł a nie tyle ile pan tu wypisuje proszę poczytać sobie ustawy dostępne w internecie
Danuta Maria Bukowska / 87.105.34.* / 2009-12-05 11:38
Jesli to bylo do mnie to ja nie Pan.
Po drugie ,co w internecie piszą ,to piszą ,a co daja na dziecko SWOIM ZNAJOMYM ,to insza inszosc .
A czy pan Cegielski Tadeusz wie o tym ze ,ze niepwłnosprawnego ,dzieciaczka daja az 2850tys.zł ?
Ja nie pisze bzur a z wywiadu prac.Agnieszki Skowronskiej PCPR ,ktora dkladnie wyliczyła ILE DAJE sie na dziecko
zabierane do rodz.zastep.
A dlaczego w takim razie dzieciakow bije sie i truje sie w rodz.zast.?
Nie dlatego ze dostaja wiecej niz zarobją za 8-10 godz,pracy.
Ostatnio ZGŁOSIŁAM POPEŁNIENIE PRZESTEPSTWA
i prokuratura siedzi cicho.
a Dlaczego ? bo sama ma w tym udział!
Rodzinki zastepcze ,kłamia ,pokazuja nie te dzieci,mało tego dają prezenciki ,poją wódą ,byle kontrola nie wykazała ze dziecko jest bite.
a wogole co za kontrola ,ktora zgłasza sie do rodzinki
popije ,kawki z wodeczka o pisze bzury.
PCPR_ Nowa sol w rozmowie z dziennikarzem ,
O Z N A I M I L ....
Krystian Daniel Bukowski chodzi do szkoły ,uczy sie bardzo dobrze,chodzi na zajecia JUDO,jest lubiany jezdzi na obozy i kolonie......
To było na wiosne.marzec -kwiecien
Nie byłoby nic w tym dziwnego ALE......
KRYSTIAN DANIEL BUKOWSKI w Marcu b.r. Kwietniu...
........ N I E C H O D Z I L do szkoły
BO NIE MIAŁ LAT.......
.................................................................................................
obecnie ma 7 lat skonczone 9 pazdziernika
i NIEC H O D Z I do szkoły ,
...........chociaz NAUKA jest OBOWIAZKOWA.
Ani Prokuratura NOWOSOLSKA ani sad rodzinny NIE CHCA MI POWIEDZIEC
.............DLACZEGO moj wnuk nie jest zapisany dioszkoły ??
Dlaczego nie CHODZI?????
Ustawy w internecie to jedno, a postanowienia sedziow i prokuratorow majacych immunitety ----to drugie
Danuta Maria Bukowska / 78.8.173.* / 2009-10-25 20:55
Ja rownierz nie napisze ,pochwal.Moj wnuk Krystian Daniel Bukowski został zabrany z przedszkola 25 stycznia 2006 r .od tej pory ,sade sie i pisze skargi o oddanie mnie wnuka ktory trafił do rodz.zastp. Musielak Piotr i Małgorata maja oni 2 jwe dzieci swoje .
3 letni wówczas Krystian daniel Bukowski był potrzebny im jako kasa ,otrzymywali za niego 2500tys.zł
Małego krystianka bito,pojono srodkami uspakajajacymi głodzono,zamykanow piwnicy za "kare" znecano sie nad nim fizycznie i psychicznie ,oraz jak sie dowiedzialam pozniej ,molestowany był seksualnie przez Musielak Piotra.
Wszystkie moje skargizbywano byle czym
naprzykład Gdy pisalam do sadu rej. w Zarach do wydziału rodzinnego,na ponad 30 skarg
nie otrzymałam zadnej odpowiedzi.
okazało sie ze sedzina J.krywinska ,kier.wydzialu rodzinnego jest PRYJACIÓŁKA ,
Teresy Gemaga ,ktora jest macocha ...Musielaka . Jak wiec karac pasierba przyjaciólki.
Pisałam rowniez do Prokuratury Zarskiej ...ktora odesłała moja skarge na Krywinska ...
do J. Krywinskiej,oczywiscie odpowiedzi nie otrzymałam zadnej.
Natomiast szef prokuratury p Barbara Newman Nenemam Szachnowska , jest
w dobrej komitywie z J.Krywinska bo ...jej syn Szachnowski jest w sadzie rej.zarskim ..
asesorem.
Pisalam rowniez od biciu i maltretowaniu mego wnuka do prokuratury w Nowej Soli
/Kozuchow podlega pod N.Sól/.....prok Haładuda ......ODPISYWAŁ
SAKRAMENTALNE ..."ZARZUTY SIE NIE POTWIERDZIŁY "lub
" Pani nie jest osoba upowazniona"
od kiedy Babcia Biologiczna ktora OPIEKOWAŁA sie 2 lata wnukiem ,jest ,osoba
" nieupowazniona "?
pisanie do Nowej Soli do policji i do kozuchowa ...okazao sie stratą czasu ...
Gembara Tadeusz były ,milicjant drogowki ,potrafił przekonac policje ze Jego nieslubny syn jest " b dobrym " opiekunem..
moze i ja BYŁOBYM sie dała przekonac ale.....
Musiekacy wystarali sie o zakaz widzen moich z wnukiem a na widzeniach /gdy jeszcze były / nie dopuszczali do tego bym porozmiawiała swobodnie z wnukiem .
Malo tego w czasi spotkan z wnukiem w Pcpr-ze było az trzy osoby ... postronne...
psycholog" A .swidkiewicz ,i 2 -ch cerberow Musielakow.
nie mogłam zapytac Krystianka wprost jak mu tam sie wiedzie czy go bija ???
bo siedzieli Musielacy
Orjętowałam sie z wypowiedzi Krystianka ,ktory nie zdajac sobie sprawy ,pochwalił Musielaka mowiac ....tato kleił mi buty>>>
Biorac 2500tys zł na dziecko Musielak ...klei buty dla Krystianka ....TE ktore JUZ nOSIŁ I ZNISZCZYŁ jego syn ?musielaka /Daniel starszy od Krystianka o 2 lata.
nastepna wypowiedz....niechcąca Krystianka
bawilismy sie lalkami i Krystianek powiedział ...
....zamkniemu za KARE DO PIWNICY...... skad u 4 letniego dziecka takie pomysły?
Proste Musielak albo zamykał za Kare Krystianka Albo straszył >
.skarge o molestowaniu seksualnym policja kozuchowska Tadeusz Witkowski ,
...umozył nawet nie czekajac na moje zeznania.....
okazało sie ze to sa koledzy....
Mało tego majac za duzo do tlomaczenia Musielak wymuslił sprawe p-ko mnie .
o Psucie OPINII MUSIELAKOM.
Sprawę oskarzenia prowadził Arciszewski policjant kozuchowski ,jednoczesnie kolezka Musielaka .
zatwierdził P.Haładuda prokurator Nowosolski ,ktory na wszystkie moje skargi miał Jedyna Odpowiedz
......Zarzuty sie nie potwierdzxiły >>>>
nastepny ruch sprawa trafila do sadu Grodzkiego w N.soli z art212 i inne.
nastepnie przeniosla sie do sady KARNEGO Nowosolskiego gdzie 2 sedziny
Marta Pintal Szczedrowska i
Katarzyna Giagiel zajeły sie sprawa .
po pierwsze otrzymałam pismo wzywajace mnie do stawienia sie do ziel .Gory do
poradni psychiatrycznej do Agnieszki KlimekZołnkowskiej,ktora nawet nie była ,lekarzem sadowym........podpisano
z upowaznienia sedziego starzysta referent Ewelina majkrzak
takich pisemek otrzymalam kilka az wreszcie sedziny
załatwiły 2 ch lekarzy rownierz nie biegłych i nie sadowych...i PRZYMUSOWO
zawiezli na badania .
Od kiedy SEDZIOWIE łamia KONSTYTUCJE RZECZPOSPOLITEJ w tak blahej sprawie jak rzekome psucie opinii z art.212 i inne?
art 39 konstytucji z dn 2 kwietnia 1997 r wyraznie mowi ze nie mozena obewatela zmusic do EKSPERYMENTOW MEDYCZNYCH..
...jednak sedziowie majac immunitety robią co IM sie podoba.
w opinii 2-ch psychiatrow ...napisało ze
...CIERPIE NA ZESPOŁ PARANOICZNY ......moge odpowiadac za "CZYNY"
Jestem chora psychicznie....
......W internecie na stronie Zespoł paranoiczny
p r z e c z y t a l a m.
zespoł paranoiczny jest to choroba R Z A D K O wykrywalna i diagnozowana przez lekarzy poniewaz podobna do cechy charakteru.......
.....Dziwne 2 ch lekarzy siedzacych w b.wojskowum szpitalu ,majacych praktykę .raczej na zołnierzach symulujacych choroby .....
O R Z E K L O bezapelacyjnie TO co w KLINIKACH swiatowych DIAGNOZUJE sie
Bardzo rzadko...
Pytanie po co tacy lekarze marnuja sie w takich Zarach a nie siedza w KLINICE
w Waszyngtonie????
Pisanie do Ministerstwa Sprawiedliwosci rownierz nie odnosi skutku ,Wszyscu sedziowie
sa
Alicja Biskup / 91.94.45.* / 2009-10-25 22:10
jestem przerażona ,że tak się dzieje w Polsce , sama walczę o pieniądze jak widac z poniższego listu, lecz to co Pani przezywa nie ma wogle porównania , ale może mogłabym jakoś Pani pomóc w tej strasznej sytuacji, proszę o kontakt na mojego maila
Bukowska Danuta Maria / 81.168.168.* / 2009-10-26 21:34
moj e -mail d.m.bukowska@o2.pl
w Polsce dzieje sie zle . naprawde nie wiadomo co robic i dokąd sie udac ,bo nikt nie chce zajmowac sie takimi sprawami .
Sady sa niezalezne ,niezawisle a,sedziowie moja immunitety.
z powazaniem Danuta Maria Bukowska
Bukowska Danuta Maria / 81.168.168.* / 2009-10-26 21:26
Jezeli chodzi o mnie to naprawde juz nie wiem co robic.Dziecko jest albo zatrute ,albo nie zyje i to za zgoda sedziow Zarskich a szczegolnie J.Krywnskiej.Jest to osoba msciwa i ...
dosc niepowazna .na sedzięsie nie nadaje ale wszyscy obecnie sa sedziowie tacy sami bo maja immunitety.Dziecko Krystian daniel Bukowski prawdopodobnie nie chodzi do szkoły ,ale Musielakow kryja wszyscy ,za posrednictwem J.krywinskiej.Ona to prosiła sad rej .Nowosolski by mnie nie dałzezwolenia na spotkania z Krystiankiem,Rowniez ona namowiła sedzxiny i prokuratorow by sprawe um azali ...najgorsze jest to ze w polsce NIE ma nikogoo do kogo by mozna było zwrocic sie w sprawie ukarania sedziego.
Jak jeden z policjantow powiedział
.....Zmarnuja dziecko ale nie oddadza " i to nie pierwsze moje dziecko /moj wnuk ma/taki los ,wiecej dzieci cierpiu przez sedziow i ich klikę .Moj e-mail d.m.bukowska@o2.pl.
Alicja Biskup / 91.94.75.* / 2009-10-01 01:22
Mój list nie bedzie całkiem miły siły brak i słów jakie płyną w moim sercu.Jakoś było to w maju tego roku napisałam na służbowe maile do posłów z prośbą o pomoc co mam zrobic w mojej sytuacji,jedyną osobą zainteresowaną była poseł Gęsicka, która i tak na chęciach skończyła. Pytam się teraz publicznie co ja mam zrobic .
Otóż mój synek, który ma 5 lat choruję od 3miesiąca życia na astmę oskrzelową orzaz alergie i tak do przykładu w tym miesiącu ma 3 raz atak i jest 3 raz na antybiotykoterapii. Mam oczywiście orzeczenie o jego niepełnosprawności i zasiłek rodzinny 681zł miesięcznie. Z tego muszę dziecko ubrać, wyżywić oraz lekarstwa wykupić, opłaty zrobić oraz siebie ubrać wyżywić i nie wspominając powinnam również się leczyć lecz jak. W 2008r. złożyłam jak zawsze wniosek do Orzecznictwa o ustalenie niepełnosprawności syna w Powiatowym Centrum Orzekania o Niepełnosprawności i po komisji lekarskiej na której był Psycholog oraz lekarz pierwszego kontaktu (zaznaczam niespecjalista) orzekła iż dziecko moje wtedy 3,5roczne nie wymaga stałej opieki i tylko miałam ptk.8na tak z czego należało mi się tylko 153zł i z mojej wiedzy jaką posiadam wynikało to że lekarz miał taki kaprys nagrodę wtedy otrzymał za odrzucenie itp.Oczywiście odwołałam się od tej decyzji, trwało to rok i pare dni. Sprawa swój finał znalazła w Sądzie w Poznaniu. Biegli sądowi w składzie pulmunolog, alergolog oraz psycholog orzekli jednogłośnie iż moje dziecko wymaga stałej opieki i potocznie nie wyobrazają sobie aby 3,5 letni chłopiec sam sobie aplikował leki kiedy ma ataki duszności oraz na antybiotykoterapii. Sąd w składzie SSR orzekł iż ptk.7 równiez nalezy sie mi jako matce, poniewaz syn wymaga całodobowej opieki.Wyrok odebrałam po uprawomocnieniu chyba 21lutego tego roku.Kiedy miałam wszystkie dokumenty udałam się do GOPS w Wągrowcu z wnioskiem o spłate świadczenia pielegnacyjnego od 4lutego 2008r do 31.01.2009r, ponieważ za luty2009r otrzymałam i otrzymuje do dzis na bierząco. Z GOPS otrzymałam negatywną decyzje o spłacie , ponieważ takowy wniosek o świadczenie pielęgnacyjne miałam niby złożyc już w dniu 4.02.2008r.Z jakiej racji jak wtedy z pierwotnej decyzji nie nalezało mi sie takie świadczenie a pracownik, u którego składałam wniosek o 153zl czyli dodatek pilęgnacyjny nie poinformował mnie wtedy że ja muszę również złożyć wniosek równo z odwołaniem, uzasadniając później iż to moja wina.
Jestem załamana walcze o spłate do dzis i mam nikłe szanse nawet Ministerstwo Pracy i Polityki społecznej poinformowało mnie że spłata mi się nie należy.
Pytam się dlaczego z widzi mi się lekarza pierwszego kontaktu , który mi odrzucił bo mu się tak podobało.
Te pieniążki nalezały mi się na syna , leczenie kosztuje żyłam cały rok za 153zł pożyczałam gdzie tylko mogłam a pieniądze gdzie Sąd uznał że mi się nalezą nie mam szans na ich otrzymanie co ja mam zrobić.
Długi do dziś oddaja to jest około 5000zł jak ja mam wywalczyc pieniądze, które nalezą się mojemu dziecku. Psychicznie siadłam bo ilez można udawadniać stan faktyczny. Wójt i Kierowniczka GOPS jak również Ich pracownicy traktują mnie jak jakąś zmore idiotkę twierdzą że ja wymyślam itp.
Co to ma być .Pisałam kiedys do Premiera żadnej pomocy co ja mam sobie życie odebrać i mojemu dziecku bo dla nas nie ma miejsca na życie w Polsce, wszystko dałabym aby dziecko było zdrowe i poszłabym do pracy by móc jakoś normalnie żyć, lecz choroba syna nie jest zależna od mnie robie wszystko by Jaś był zdrowy, lecz w tej chwili chce dla mnie i Jaśka EUTANAZJI
PROSZĘ O POMOC W ODZYSKANIU NALEZNYCH MI I MOJEMU DZIECKU PIENIĘDZY
Z wyrazami szacunku Alicja Biskup
605-343-966
Ojczyzna / 77.254.53.* / 2009-09-16 17:58
Serdecznie witam Pana Prezydenta. Witam też wszystkich blogujących. W imieniu swoim jak i mojej rodziny dziękujemy Panu, że Pan jest i może jest jeszcze nadzieja. Kiedyś głosowaliśmy na Wałęse i po dziś dzień jest nam wstyd. Radykalnie nauczyliśmy się czytać między wierszami i rozliczać za czyny. Następnie był ROP i cieszymy się, że jest PiS. Brakuje słów jaką mamy radość, że Pan nas reprezentuje i za to jak również swoją postawę serdecznie dziękujemy. Wiemy, że nie jest łatwo. Szkoda, że nie ma Polskiej telewizji. Bo naród musi rozumieć i się zrozumieć. Jest wtedy silny.
Mazak / 87.105.173.* / 2009-06-14 00:12
i znów jakiś perfidny lecz prymitywny, płatny pisarczyk, nazwiskiem Jakimczyk (nie bójmy się nazwisk ) usiłuje dokopać prezydentowi Polski przewrotną historyjką o blogu Chiraca.
radzę zwrócić uwagę na furię z jaką zareagował Donald Tusk na słowo "tuskolenie" jak słusznie jeden z posłow nazwał 4,5 godzinne ględzenie premiera o niczym w sejmie.
Natomiast "pisowski bełkot" jak nazwał orędzie prezydenta jeden z wicemarszałków sejmu przeszło jednak bez reakcji ze strony Lecha Kaczyńskiego. A "kaczyzm, kaczory, kaczystan. Wolak klony, to standard politycznej i dziennikarskiej hołoty.
Daleko więc panu, panie Jakimczyk do prezydenta i trudno się dziwić, że czasem jednak strząśnie z siebie tony plwocin dziennikarsich i politykierskich dowcipem typu "ta małpa w czerwonym"- przeznaczonym zresztą wyłącznie dla uszu asystenta.
więc czapkę z głowy przed prezydentem, panie Jakimczyk!
Krajewski Adam / 81.95.195.* / 2009-08-30 15:10
a widzisz Pan, Panie Mazak, nazwiska swojego też nie podajesz, boś tchórz !!!
fabik / 188.33.85.* / 2009-07-15 23:30
wy pokazujecie Polske w ue ale jak my mamy wyzyc tu w polsce z trzy osobowa rodzina za 2437 bruto i to jest dob.ry zarobek nam brakuje na oplaty a caly rzad sie cisnie do EU gdzie do nas zarabiaja miliony a my grosze jaka to polska gdzie odalem 15 miesiecy zycia dla nas polakow a gdzie sa te rodziny ktorycz niestac ich nawet na zycie ktorych sa tysiace ze brakuje im na chleb ale coz nasz rzad sie bawi a nad nami sie zastanawyia co zrobic zeby nam zabrac wiecej ja niechce byc polakiem gdzie kraj odbiera mi zycie wy godnosci praca w toym kraju to jest za 1200 bruto gdzie wlasciciele zarabiaja tysiace ale coz idz do pipu a oni maja gdzie gdzies dam lub bez zus za wieksze piniadze ale co zrobic nie ma pracy daja to sie bierze i tak sie okrada nasze panstwo ale coz to winny jest nasz rzad bawmy sie a biedacy niech umieraja
p

Najnowsze wpisy