Blondynka z Google'a

Money.pl / 2008-11-23 15:08
Komentarze do wiadomości: Blondynka z Google'a.
Wyświetlaj:
SukcesPRO.pl / 83.6.240.* / 2008-11-28 15:21
Po prostu umiała dostrzec potencjał w tej małej firmie i patrzyła przyszłościowo. Wniosła duży wkład swoich umiejętności i doświadczenia w ten biznes... i się udało. Abyśmy też nauczyli się takiej spojrzenia na przedsiebiorczość i przebrnęli przez trudy działalności :).
rty / 83.7.75.* / 2008-11-23 15:08
Pani Mayer jest zwolenniczką zabijania dzieci nienarodzonych.
A mówiąc językiem lewicy jest za "możliwością wyboru" , za "dopuszczalnością" aborcji.

Taka ładna i inteligentna kobieta a skończy w otchłani....
ktostam / 193.15.174.* / 2008-11-28 13:39
Szkoda w ogole gadac kto tu jest w otchlani a kto nie...

Aborcja jest jedna z najlepszych "wynalazkow" na tym swiecie...mozecie sobie mowic ze to zabijanie...ale kogo wlasciwie to obchodzi? Ja znam prawde i koniec...nie musze sie przejmowac co ktos uwaza o tym...
cina. / 87.204.75.* / 2008-11-24 09:15
Aborcja=/= zabójstwo.

Czy Wy wszędzie musicie wciskać swoje zdanie? Mówię tutaj o przykrym zjawisku, które objawia się tym, że osoby chrześcijańskie dosyć często oceniają świat pod kątem swojej wiary. Wszystko inne jest złe i "skończy w otchłani"?

Radzę poczytać o "świadomości" embrionu, a raczej o tym, kiedy ta "świadomość" się wykształca. Także nie ma tutaj zabójstwa. Druga sprawa to taka, że większość zapłodnień i tak nie skutkuje narodzinami. Sprawa Szatana we własnej osobie! Czyż nie?

A tej kobiecie to nic innego, jak tylko pogratulować! :)
mig11 / 93.176.196.* / 2008-11-23 18:49
A Ty już w niej jesteś.W odchłani ciemnoty.
KAsiaGiee / 79.162.58.* / 2008-11-25 19:14
mysle ze nie ma sie o co klocic. ten artykul jest o madrej i inteligentken a przede wszystkim niezwykle zdolnej kobiecie. uwazam ze trzeba ja podziwiac. gdyby to byl artykul chrzescijanski, o temtyce moralnej, albo filozoficzny to komentowanie tego czy ktos jest za oborcja czy przeciw byloby na miejscu a tu po prostu nie jest. a i prosze mi nie pisac ze jestem w otchlani jakiejkolwiek, nie jestem zwolenniczka aborcji ale podziwiam ta kobiete i sama chcialabym osiagnac choc czesciowo taki sukces jak ona.

Najnowsze wpisy