Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Blue chipy w centrum zainteresowania

Blue chipy w centrum zainteresowania

Rob / .* / 2005-02-10 20:14
Komentarze do wiadomości: Blue chipy w centrum zainteresowania.
Wyświetlaj:
qqqq / .* / 2005-02-13 13:44
co powiecie o BSK.czy warty jest zainteresowania?
Rybakk / .* / 2005-02-12 21:55
Orle nie mozesz patrzec na jakis chłystkow (czy jakos tak) ktorzy sami nie pomysla tylko gadaja. nigdy sie nie przejmowales kretynskimi wypowiedziami AAA, do tego sam im inteligentnie i spokojnie odpowiadales. nie chce zebys wrocil po to zebys mowil nam co sadzisz (co pojdzie w gore a co w dol) tylko zebys po prostu gadal z nami normalnie - nie typuj - jak ktos jest za glupi zeby zrozumiec ze sam ma myslec to ma problem, widzisz tych wszystkich ktorzy cie teraz prosza zebys nie odchodzil, ja widze i wiem ze oni sa tego samego zdania co ja. chcialbym tez zauwazyc ze niejednokrotnie pisales na koncu ze nie bierzesz zadnej odpowiedzialnosci za przyszle wyniki, i twoje typki sa tylko dla ciebie. rybak jest do twojej dyspozycji - jeden tel i zapuszczam sieci na wszystkich cfaniakow :D tylko wroc:) no i co powie ANNA jak wroci z nart!!!!!! ona to dopiero sie wkurzy :) chyba nie musze ci mowic co robia wkurzone kobitki :) bedziesz mial przerabane :) - za wszystkie bledy ortograficzne, skladniowe, onomatopeje, metafory itp itd, autor -czyli ja - nie bierze zadnej odpowiedzialnosci karnej jak i innej - - tekstu nie mozna takze kopiowac, slozy tylko do uzytku wlasno-domowego (i oczywiscie ptasiego :) ) - jak mi sie cos przypomni to dodam :)
Greg / .* / 2005-02-12 16:32
Orle wroc do nas!!! ja dopiero zaczynam swoje zabawy z GWP i codziennie czekam na Twoje komentarze jak tez innych obecnych na forum. Caly czas staram sie od was nauczyc jak grac zeby nie stracic (za bardzo ;-) Czytam czym sie kierujecie przy typowaniu i staram sie robic to samo na razie na sucho;-) Pozdro dla wszytskich!!!
Rob / .* / 2005-02-12 15:39
Orle nie bądz taki, polataj jeszcze na forum choćby dla draki. Bez Ciebie to już nie będzie to samo forum. Lubie czytać Twoje komentarze. Pozdrawiam życząc wielu sukcesów.
strokuś / .* / 2005-02-12 13:54
orle, spójrz no na te Klejnoty Premium z okresu 6-11.Ipatrze teraz na medyków i dochodzę do wniosku, że te słodycze to chyba ze szwajcarskiej czekolady, czy jak, bo coś tu na pewno jest wspólnego
marek / .* / 2005-02-12 12:52
witam Wszystkich. Od 2 m-cy czytam Wasze komentarze na tym forum. Dziś po raz pierwszy zdecydowałem się napisać kilka zdań nie o akcjach ich wzrostach i spadkach, tylko o typach Pana ORŁA. Z moich obserwacji jest (był) on tu najlepszy i to pod względem zarówno typowania spółek, przewidywania, jak i błyskotliwości komentarzy. To, że w PT "jego typowany portfelik" dołował nie upoważnia nikogo do złośliwych komentarzy. Proszę przypomnieć sobie Państwa komentarze jak jego typowania się sprawdzały. Na koniec taka sugestia: Słuchaj wszystkich, a rób i tak swoje, bo to twoje pieniądze. I coś do ORŁA - wróć Stary na to forum, bo bez Ciebie to już nie będzie to. P.S. Nie zarobiłem, ani nie straciłem na typowaniach ORŁĄ, ani centa. Pozdrawiam wszystkich.
ożeł / .* / 2005-02-12 10:58
no widzicie ja mnie walą równiótko o mój Boże te emocje (jeszcze byście zaczęli pisać "równiutko " równiótko i toby dopiero było:)
orzeł the last one / .* / 2005-02-12 08:59
INFORMACJA DLA NIECO MNIEJ BŁYSKOTLIWYCH:ta energoaparatura i energomontaż w wymiarze ironicznym (wyjaśnienie słowa ironicznym w słowniku języka polskiego)
ORZEŁ / .* / 2005-02-12 08:56
TO zaczyna byc smutno dziwno zabawno tragiczno bylejakie! o ibsysie piszę cały czas od ceny 1.02 kiedy sam kupowałem, podobnie o ferrum i krdyt banku - i mam na to świadków:) Nie wspomnę o mieszko (od 3.15) Wtedy szanowne towarzystwo podniecało się jakimiś kwasami typu energoaparatura gdzie widać było jak na dłoni że każdy Kowalski jest po prostu robiony w h*** przez paru spryciarzy z zarządem spółki na czele. Podobnie prawie każdy zaczynał się ślinić na energomontaże kiedy wiadomo było że one się juz konczą (przynajmniej na jakiś czas)Ja nie poluję na takie gwiazdy jak wasze hity (one mnie walą równiótko) NO może załapałem się troszkę na alchemię(22- 36.8) Natomiast dziwi mnie nieco przerażenie kolegi ze skorupką przy stracie 3% na ferrum czy 1,5 % na kredyt banku. Ibsys inna historia rzeczywiście zachował się nie tak jak sobie to wyobrażałem ale on się nie kończy ! ZAWIESZAM SWĄ DZIAŁALNOŚĆ SZARANOWICZOWĄ BAWCIE SIĘ DALEJ SAMI !JESZCZE TROSZKĘ I MIAŁBYM NA SUMIENIU ZBYT WIELE ISTNIEŃ ! JAKŻE PRZYJEMNIE BĘDZIE PRZYPATRYWAĆ SIE JAK ZARABIACIE FORTUNY NA WASZYCH JAJKACH WYBUCHOWYCH NIESPODZIANKACH ! KUPCIE SOBIE NA KOREKCIE ENERGOAPARATURE MOZE JAKIŚ ENERGOMONTAŻYK TO POLECICIE W KOSMOOOOOOOOOOOOOOOOOOSSSSSSSSSSSS!ŻEGNAM SZANOWNE TOWARZYSTWO I OD DZIŚ ZARABIAM SAM!PAPA
dropshot / .* / 2005-02-12 14:33
Orle, nie zarabiasz sam! Zarabiamy razem!!! Czy nie tak miało być? :))) Czekam na publiczną odpowiedź :) a co do IBsysa to nie rozumiem jego zachowania, według mnie spółka ta jest niedowartościowana... i piszę te słowa nie mając w portfelu ani jednej sztuki!!! sprzedałem w czwartek po 1.22 by później załadować się w niezły kanał i stracić cały tygodniowy zysk :( ale to już inna bajka... Orzełku wiesz o co chodzi :) a zachowanie Twoich kolegów forumowiczów jest faktycznie nie na miejscu... jak zarabiali na Twoich typach to nosili Cię w lektyce... chyba jednak wydawało im się że jesteś Bogiem :) a przecież każdy ma swój mózg którego powinien używać :) każdy musi decydować sam co ma robić ze swoimi pieniędzmi... pozdrowienia
strokuś / .* / 2005-02-12 12:13
o przepraszam, ale na swissie zarobimy obaj ;-) (albo udupimy, ale razem zawsze raźniej)nie obrażaj się Orle - zgadzam się z Hajdim, że każdy decyzje podejmuje sam i lepiej nie robić tego na ślepo, tylko na podstawie czyjejś rekomendacjinatomiast typowanie jest przydatne, bo daje sygnał, żeby jakimś walorom się przyjrzeć - spółek co raz więcej i trudno samemu wszystkim się przyglądać
hajdi / .* / 2005-02-12 10:22
Stary daj spokoj nie odchodz. Sam kupilem dzieki tobie IBS ale nie wierzylem ze poleci do 1,26 i pchnelem go po 1,15 a mieszka to mam nieco wczesniej niz ty na alchemie sie nie skusilem Ludzie trzeba miec swoj rozum a nie zwalacie na kogos to k**** wy skladaliscie zlecenie pamietam pierwsze twoje slowa orzelku "jesli chodzi o akcje smieciowe to zwroccie uwage na IBS'a" lub podobnie Czemu np mnie nikt nie posluchal jak pisalem o 7bulsie bralem po 2,42 pozniej dokupilem po 2,33 i 2,55 a niedawn wzielem spory pakiecik po 3,1 a 4 zeta moze nawet wczesniej niz na miechu zreszta zobaczycie w poniedzialek lecim na 1990 Mam tez sporo MNI zysk moze nie szybki ale pewny podobnie jak netia Z budowlanki mam msx i stx Podejrzewam ze juz czas na jazde na optimusie wczoraj dobralem go po 8,25 ( wponiedzialek wyniki) a wkrotce ustawa o kasach fiskalnych od fryzjera do kosmetyczki i inne podobne dzialanosci no i dalej wyciagam zyski z soft banka ktorego kupilem po ok 20pln i nizej niz 50pln nie oddam Jesli ktos chce zarabiac z zesji na sesje 10,20% to musi sie troche poszarpac a ryzyko wpadki spore (patrz alchemia) ja wole inwestowac w perspektywie kilku miesiecy bo to bezpieczniejsze i mniej kosztuje nerwy WIEC ODPI...sie od ORŁA posłuchajcie go ale co kolwiek zrobicie to bedzie wasz bląd nie orła Wiec zastanowcie po dziesieciokroc zanim zrobicie cos co ktos napisal trzeba miec swoj rozum wiec orzelku jakie sa twoje typy
orzech / .* / 2005-02-11 23:28
Karwa... sesja takazasrana, że nawet nikt nie raczy komentarza napisać. Trzeba facenąć to Panowie... wziąłem dziś w dupkę. Zaraz, zaraz.... kto mi tego ibsysa doradzałm i ferrum. Pióra z d... powyrywac ;-))Ale... wiem za to , że 18 lutego (piątek) cukierki będą ho, ho !!!! Tylko to mnie na duchu podtrzymuje. Zacząłem dziś skupować po 3,69. Bierzta ludziska póki są a w przyszły piątek zobaczycie coś ..... !!!!
ziuta / .* / 2005-02-13 14:21
z zinteresowaniem przeczytałam Twój komentarz i proszę coś więcej na temat tego magicznego 18 lutego co się ma wydarzyć:)?
orzeł / .* / 2005-02-11 21:48
jak widzicie wyniki ibsysa?good or not oto jest pytanie!?:)i co po odpowiedzi na nie się stanie:)
strokuś / .* / 2005-02-12 11:11
jak już wiadomo wyniki kiepskiezobaczymy jak będzię w pn - ale to już z ciekawości, bo nie wytrzymałem presji i opchnałem wczoraj wychodząc na zeroa mógł być ładny plus... pisałem już że jestem lamer?
ziuta / .* / 2005-02-12 12:10
dlaczego uważasz że kiepskie?
strokuś / .* / 2005-02-12 12:46
bo rynek je oceniał przez ostatnie 2 dni ;-)a poważnie w porównaniu do 4 kwartału 2003, przychody bez zmian, zwiększyła się strata na sprzedaży, doszły duże koszty inne i w efekcie duża strata nettosłabo się na tym znam, ale jakoś nie widzę podstaw do oceny uzasadniającej ew. poniedziałkową euforięszczególnie w kontekście ostatniego przyjęcia wyników mieszka
ziuta / .* / 2005-02-12 21:33
gdzieś Ty tą stratę wyczytał stary?
strokuś / .* / 2005-02-12 22:26
fakt, że jestem chory i na prochach, ale chyba dobrze widzę:RACHUNEK ZYSKÓW I STRATVI. Zysk (strata) ze sprzedaży -489 XVIII. Zysk (strata) netto -1 402
ziuta / .* / 2005-02-12 23:52
WYBRANE DANE FINANSOWE wtys. zł wtys. EURPrzychody netto ze sprzedaży pro 625 duktów, towarów i materiałówZysk (strata) z działalności ope 1287 -1605 285 -355racyjnejZysk (strata) brutto 2108 Zysk (strata) netto 2118 Ja tu jestem nowa to mi podpowiedz proszę jak to się czyta bo mam to z tego serwisu finansowego i nie wiem czemu Ty tak piszesz?????
strokuś / .* / 2005-02-13 01:04
podałaś dane za 4 kwartały narastająco, a ja za sam 4. kwartał (wyniki za pozostałe 3 kwartały były znane już wcześniej, także ocenie bieżącej podlega tylko ostatni kwartał) zobacz pełny raport np. tu:http://demo.e-pap.pl/espi?plik=dane/20050211/20050211_170735_0000004199.xml&xsl=depesza3.xsl&id=hyxq68qa41#qzmrrs6wd1
orzeł / .* / 2005-02-13 09:01
wydaje mi sie istotna ta rezerwa utworzona na cele rozliczeniowe z getin bankiem (pieniadze wroca do nich i to moze miec znaczenie)a to Ty pisałeś z tym Panem Orłem że kupujesz swissmed dlaczego skoro jego wyniki sa bardzo złe!
strokuś / .* / 2005-02-13 12:59
Orle, nie unoś się takjak te wyniki oceni rynek to zobaczymy w poniedziałek - ja przedstawiam tylko swoją opinię, bo do tego celu służy forum dyskusyjneza nic w świecie nie chciałbym, żebyśmy się tu kłócili kto ma rację, bo przede wszystkim ja nie twierdzę, że ją mamskoro wszyscy oceniacie wyniki jako dobre, to pewnie w poniedziałek kurs pójdzie ostro w górę i tego Wam życzęIMHO rezerwa o której wspomniałeś jest istotna dla zysku netto, co nie zmienia faktu zwiększenia straty na sprzedaży przy niezmienionych przychodachfirma została dokapitalizowana w drugiej połowie roku - czy na przychodach nie powinien być widoczny jakiś efekt?na mnie ogólnie ta firma nie robi dobrego wrażenia i kupiłem ją tylko i wyłącznie z uwagi na spekulacje przed publikacją wynikówco do swissmedu to chyba również oceniam wyniki inaczej niż Ty :-) - IMHO firma się rozwija, przychody wzrosły o 75%, mają prawo do zwiększenia kosztów (fakt, że wzrosły sporo), a koniec końców wyszli z zyskiem netto zamiast stratąpytanie czemu Ty go kupiłeś skoro uważasz, że wyniki są bardzo złe?
ziuta / .* / 2005-02-13 09:36
Bardzo Pana proszę o umieszczenie linków do tak ciekawych stron jak ta którą mi Pan był uprzejmy przedstawić.Bardzo uprzejmie dziękuję ale co do wyników to się nie zgadzam bo roczny bardzo dobry!!!!!!!!!!!!!!!!!!
orzech / .* / 2005-02-11 23:31
Ibsys, Ibsys rośnij w górkęBo jak nie wezmę dwururkęNa orzełka się zasadzęBo na trend nic nie poradzę.;-))
hajdi / .* / 2005-02-11 19:50
ja wczoraj tj.czwartek wyszedlem z polowy wsipa i dzis wzielem optka po 8,25 dalej jestem na bykach,mci,msx i mni mamtez netie i troche STX pod dobre poniedzialkowe wyniki Moze ktos sie zachwyci lub skrytykuje moj portfelik (Wsipa nie musiciekrytykować sam to wiem ze to porazka) myslalem czy nie wziac waszych cukierkow troche ale jeszcze nie dzis
Rybakk / .* / 2005-02-11 15:44
orzelku pytales co jutro startuje, no wiec w sobote :) to ja mam urlop iiii nie tylko ja:) wiesz orle ja jestem w porownaniu z toba jajkiem ktore sie jeszcze wogle nie zrodzilo ;)) juz pisalem ze narazie to ja ksiazki czytam o at i af itp, wykresy sie ucze czytac itp, wiec ja wole nic nie sugerowac bo najczesciej jak powiem ze bedzie dobrze to bedzie -10% :D ja jestem narazie 99% amatorem, dam sobie ten 1% za to ze wiem co to gpw :P ogolnie orzelku pewnie masz juz troszke lat i juz po dlugich praktykach jestes, a ja taki szarak z wedka nawet płotki nie wylowie:/ - oczywiscie narazie:) wiec nic tu po mnie ide sie uczyc jak tam te swieczki swieca i gdzie ten wosk potem ucieka:D
Rybakk bez wedki :) / .* / 2005-02-11 15:45
znowu cos mi nie pyklo bo mialo byc "orlim jajkiem" :P
orzeł / .* / 2005-02-11 15:22
dobrze że sprzedałem te pieprzone garnitury i tak w nich nie chodzę:)
strokuś / .* / 2005-02-11 14:13
kupiłem warszawskie mostyzobaczymy gdzie po nich dojadę
do początku nowsze
1 2 3
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy