Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Boni: Nie mamy harmonogramu walki z deficytem

Boni: Nie mamy harmonogramu walki z deficytem

Money.pl / 2009-09-10 17:49
Komentarze do wiadomości: Boni: Nie mamy harmonogramu walki z deficytem.
Wyświetlaj:
Yanekkk / 195.116.98.* / 2009-09-10 22:01
Może to nieporadnośc PO jest kluczem do sukcesu Polski w kryzysie?Przynajmniej niczego nie zepsuli
...
www.tnij.org/laptop2009
maruda2 / 2009-09-12 13:42
Az tak dobrze to nie jest l . Szkodzą Polsce , załatwiają swoje interesy , ale taka już natura naszych polityków.
kozyk / 83.25.207.* / 2009-09-10 21:24
Pewnie ze nie ma

Dopóki w polsce nie umrze pokolenie uczące się w szkole języka rosyjskiego to lepiej nie bedzie
maruda2 / 2009-09-12 13:54
Dopóki będziemy chodzić na wybory i głosować na partie , które nie będą realizowały programu , tylko wyjaśnią ludziom ,że niepotrzebnie wierzyli w obietnice wyborcze , takie jak np zniesienie podatku belki i t d , to lepiej nie będzie . może jeśli nie ma uczciwych Partii to samemu trzeba sobie taką partię założyć? Albo np nie głosować na żadną Partie z obecnego Parlamentu.
JX / 91.193.160.* / 2009-09-10 21:10
Z przemówienia Miedwiediewa:
"Miedwiediew obiecał, że uczyni wszystko, co w jego mocy, aby Rosja wykorzystała stojącą przed nią dzisiaj szansę, by stać się prosperującym, demokratycznym państwem.
"Po raz pierwszy w historii stoimy przed szansą udowodnienia sobie i światu, że Rosja może rozwijać się na drodze demokracji" - oznajmił.
"Naszej pracy będą próbowali przeszkodzić" - ostrzegł, a wśród przeciwników wymienił "wpływowe grupy sprzedajnych urzędników i niczego nie produkujących przedsiębiorców".
"Dobrze się urządzili. Mają wszystko. Wszystko ich zadowala. Do swoich ostatnich dni zamierzają wyciskać dochody z resztek radzieckiego przemysłu i trwonić nasze bogactwa naturalne" - zauważył. "Jednak przyszłość należy nie do nich, lecz do nas. Stanowimy absolutną większość. Będziemy działać. Cierpliwie, pragmatycznie i konsekwentnie. Działać teraz" - dodał prezydent.
"Przezwyciężymy kryzys, zacofanie i korupcję. Zbudujemy nową Rosję. Rosjo - naprzód!".

Chciałoby się mieć takich przywódców w Polsce. Problemy mamy przecież niemal identyczne, a jakże różne rozwiązania!
Tam trwa budowa, u nas demontaż...
sc / 99.232.235.* / 2009-09-11 16:36
JX, co chciałeś powiedzieć mówiąc, że chciałoby się mieć takich przywódców w Polsce? Czy żeby Miedwiediew i spółka też sprawowali władzę w Polsce? Czy tylko tak bardzo podoba się tobie model sprawowania władzy w Rosji? Cokolwiek byś myślał, musisz wiedzieć, że naprawa Polski na czym innym polega. Rosja w żadnym wypadku nie jest wzorem do naśladowania a ludzie myśląc podobnie jak ty przyczynili się w przeszłości do jej upadku. Dla Polski jedyną drogą jest zintegrowanie się jak najszybciej z Europą a zwłaszcza systemu prawnego, który wymaga przyspieszonej modyfikacji. Czy możesz mieć inne poglądy od moich? Oczywiscie, że tak. Ale lepiej będzie dla ciebie jeżeli wyemigrujesz do swoich, do Rosji.
JX / 91.193.160.* / 2009-09-11 18:51
Sc, Ty nic nie mądrzejesz, nawet błędy stylistyczne i ortograficzne pozostają te same, niczym u małego Kazia po dużym piwie.
Zamiast powtarzać się, wklejam moje poprzednie, nadal aktualne uwagi pod Twoim adresem:
"2009-08-08 19:51:14 | 91.193.160.* | JX
Sc, znów piszesz bzdury, nie rozumiejąc ani historii obydwu narodów, ani aktualnych uwarunkowań geopolitycznych i gospodarczych.
Tu masz trochę o kulisach II WŚ, autorstwa prof. Pogonowskiego: http://tnij.org/d0ku
Z brakami wiedzy mogę Ci pomóc, braki kultury i wychowania, niestety, musisz sam nadrabiać".

"2009-08-24 18:48:13 | 91.193.160.* | JX
Sc, znów wypisujesz te swoje propagandowe brednie o tym, że "Polacy muszą się ucywilizować".
Musisz uświadomić sobie, że to nie Polacy, a najęci propagandziści, którzy mniej zorientowanym próbują robić przysłowiową wodę z mózgu, muszą cywilizować swoje argumenty.
Jest dla mnie oczywiste, że nikt normalnie myślący nie podpisałby się pod czymś tak prymitywnym i głupim, jak Twój tekst. Rozumiem, że to Twój obowiązek, ale czy musisz robić z siebie głupkowatego pajaca?
Przeczytaj post Darega i potraktuj go jako wzór logiki w rozumowaniu.
Jego uwaga o wpływie mądrości rządzących na dzieje kraju daje się szybko zweryfikować okresem XX-Lecia międzywojennego i też dwudziestoletnim okresem 1989-2009.
W pierwszym zbudowano Polskę, w drugim rozkradziono".

PS. Nowością dla mnie jest Twoje twierdzenie, że masz własne poglądy. Możliwe. Postaraj się jednak, aby były oryginalne. Przed Tobą już byli tacy, którzy chcieli integracji Polski, wówczas z RWPG.
sc / 99.232.235.* / 2009-09-11 21:14
,,Styl dowolny’’ został przyjęty na tutejszym forum jako powszechnie obowiązujacy i zaakceptowany przez wszystkich jako że znacznie ważniejszą jest intencja przekazania myśli i sposobu w jaki są one formułowane. Twoje poprzednie uwagi cytowane tutaj są właśnie powtórzeniami, które są sprzeczne z tym co pisałeś w pierwszym zdaniu ,,zamiast powtarzać się...’’ Samozaprzeczenie się powiazane z brakiem chęci na samokrytykę są charakterystyczne w twoim tonie z dodatkiem upiekszających cytatów sowieckich uczonych lub nawet Radia M. Powtórzone przez ciebie uwagi są okrojone z moich odpowiedzi na nie a przez co zniekształcają ogólny obraz. Ale kto zechce może do nich wrócić. Nie odpowiedziałeś mi na pytanie co chciałeś powiedzieć mówiąc, że chciałoby się mieć takich przywódców w Polsce.
Więc powtórzę.
Czy żeby Miedwiediew i spółka też sprawowali władzę w Polsce?
Czy tylko tak bardzo podoba się tobie model sprawowania władzy w Rosji?
To było celem mojego obecnego komentarza na twoją gloryfikację Miedwiediewa. Epoka działaczy z PRL-u już przeminęła. Przewija się na tym forum sporo sqr...nów, którym ty przewodzisz, a pchajacych Polskę w ręce Rosjan. Powtórzę także to, że masz głowę twardą jak dębowa deska.
JX / 91.193.160.* / 2009-09-13 15:57
Sc, czytałem kiedyś takie mądre zalecenie:
"Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Wpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem".
Dla Ciebie robię wyjątek od tej reguły. Ostatni jednak.

Dlaczego nadal nie myślisz samodzielnie, kategoriami interesu narodowego?
Krytykowałbyś wówczas wszystkich "lobbystów", którzy wpychają Polskę w objęcia a to RWPG, a to UE, bez zadbania o naszą narodową tożsamość.
Wcześniej napisałem: "Chciałoby się mieć takich przywódców w Polsce". Chodziło o Miedwiediewa, który w swym przemówieniu użył zwrotu:
"Przezwyciężymy kryzys, zacofanie i korupcję. Zbudujemy nową Rosję. Rosjo - naprzód!".
Który z naszych przywódców po 1989 roku wykazał taką choćby słowną intencję?
Wałęsa chciał budować drugą Japonię, Tusk drugą Irlandię, "podziemna prasa" pisała o Judeolandii . O Polsce nie mówił nikt, a jeśli już, to w kontekście "reform", które polegały na jej demontażu. Wyprzedano po kolei niemal wszystkie gałęzie przemysłu, budowanego od pokoleń. Lud określił taką prywatyzację jako złodziejską. Młodzież zachęcono do wyjazdu za chlebem za granicę, na poniewierkę i upokorzenia, zamiast zorganizować jej na miejscu możliwość pracy na rzecz własnej ojczyzny.
W tej sytuacji uzasadnione jest moje marzenie o tym, aby nasi przywódcy mieli cechy przywódców Rosji. Nie chodzi o to, żeby oni u nas rządzili, jak błędnie "domyśliłeś się"!
Który z naszych przywódców mógłby krzyknąć "Naprzód Polsko"?
Nie odważy się żaden, ponieważ mogłoby okazać się, że to w przeciwnym kierunku, aniżeli oni prowadzą naród...
mises / 2009-09-10 20:57
"Z powodu globalnej niepewności rząd nie ma obecnie ścieżki schodzenia z wysokiego deficytu" . Że tak się spytam co ma piernik do wiatraka? . Nie wiem dlaczego, celem każdego rządu jest utrzymanie deficytu w ryzach. Celem powinno być przynajmniej zbilansowanie budżetu, a wypadku kraju zadłużonego dążenie do nadwyżek by móc spłacić zaciągnięty dług. Niestety dopóki rządzić będą nami byli SBecy nie ma co liczyć, że będziemy mieć zdrowe finanse, a co zadym idzie o obniżce podatków nie może być mowy.
andowc / 83.5.7.* / 2009-09-10 20:50
Deficyt to ma "kobieta" (Rząd),- nie rozróznia prawdziwego od sztucznego "penisa".
opoj / 195.117.22.* / 2009-09-10 20:32
Głupszy napewno nam się nie trafi.
andowc / 83.5.7.* / 2009-09-10 20:12
Nie ma "harmonogramu",- bo niema "deficytu" (proste jak łuk).
Reszta to "bajki" na dobranoc.
kyle / 2009-09-10 20:09
ja jeszcze raz napiszę to co pisałem wcześniej przy wypowiedzi tego debila: Boni wyp******aj! Taki esbek jak on powinien mieć dożywotni zakaz uczestnictwa w życiu publicznym w Polsce!! I potwierdza tylko tezę, że w Polsce żaden polityk nie myśli o tym co będzie za 20, 10 lat... on tu mówi że nie mają planu nawet na 3 lata... oby tylko do wyborów... porażka... Boni, zdychaj!
@@@ / 89.79.62.* / 2009-09-10 17:58
Czyli przyznaja ze nie maja zielonego pojecia co sie dzieja w Polsce i na swiecie.
Co oni tam w tym zadzie jeszcze robia? Wyp......c.
press_1 / 77.254.147.* / 2009-09-10 17:49
Minister Finansow jak i Premier powiedzial prawie rok remu ze kryzysu w Polsce niema, ja sie tego trzymam i juz. Mnie nie interesuja jakies tam
maruda2 / 2009-09-12 13:57
Problem polega na tym ,że oni chyba zmienili zdanie

Najnowsze wpisy