Forum Forum inwestycyjneForex

Brak publikacji makro sprzyja wzrostom

Brak publikacji makro sprzyja wzrostom

Money.pl / 2009-06-10 14:16
Komentarze do wiadomości: Brak publikacji makro sprzyja wzrostom.
Wyświetlaj:
Maks_ / 2009-06-10 15:55 / Tysiącznik na forum
HAHAHA
Podam lepszy przykład manipulacji (choć to powinno się nazywać zwykłem kłamstwem).
Na Onecie opublikowano artykuł pt. " Fitch nie przewiduje dewaluacji łata" (http://biznes.onet.pl/0,1987728,wiadomosci.html) a przecież Fitch wyraźnie dzisiaj powiedział, że mimo ew. pożyczki groźba dewaluacji łata wciąż jest aktualna ("We still see significant risk for lat devaluation")

Pozdrawiam
shb / 2009-06-10 16:28
We live in da Babylon

Szkoda tylko, ze masy tak latwo podddaja sie manipulacji. Z drugiej jednak strony to one dadza nam zarobic :) ktos musi stracic by ktos inny mogl zyskac.
ludwiczek / 2009-06-10 14:16
Wczoraj w komentarzach /Najnowsze w Money.pl/ wyczytałem pt.Inwestorzy nagminnie uciekają z naszego regionu.A w nim m.in.określa się nasz kraj na miejscu za Rumunią czy też Słowacją.Komentarz jednym słowem odzwierciedla bardzo mizerny stan,jeżeli chodzi o inwestycje w naszym kraju na przestrzeni 2008 i 2009 roku.Bardziej jednak zastanowiło mnie to,że chcąc pokazać owy komentarz znajomemu-znikł ze stron jak kamfora.Widać nasi rządzący mają duży wpływ nie tylko na TVN 24.
sierota marycha / 2009-06-10 14:45 / Tysiącznik na forum

Bardziej jednak zastanowiło mnie to,że chcąc pokazać owy komentarz znajomemu-znikł ze stron jak kamfora.

Ludwiczek.....wniosek jeden....cudotworcy dbaja o wlasny wizerunek...ale 'zwalic' art. z bloomberg i innych wiarygodnych zrodel informacji jednak im nie uda sie....blehehehehehehe
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy