Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Bransoletka zamiast służby więziennej

Bransoletka zamiast służby więziennej

Money.pl / 2007-09-18 03:52
Komentarze do wiadomości: Bransoletka zamiast służby więziennej.
Wyświetlaj:
bajbus@www.pl / 91.214.0.* / 2009-08-31 22:56
Dla mnie te branzoletki to dobry pomysł tylko dlaczego nie moga ich miec recydywisci?ci co maja drobne przestepstwa ta branzoletka im sie nalezy i tykle powiem
Józefina / 2007-09-18 03:52 / portfel / Tysiącznik na forum
najlepiej platynową.......
....... bransoletka...... no mogę się zgodzić pod warunkiem, że będzie obowiązek pracy. Sześć dni w tygodniu... 40% kasy dla pracownika/skazanego a 60 % na koszty sądowe, ewentualne życie w zakładzie karnym, opłaty za dozór i monitoring i konserwację... bransoletki.
snoop23 / 83.3.245.* / 2008-07-09 13:11
no super, niech jueszcze zapłacą za pobyt w domu i tygodniowe wakacje za granica 2 razy w roku, żeby nie bylo,że oskarżony pozwie do sądu o złe traktowanie i trzymanie na "smyczy"
śmieszne! w polsce powinna byc kara smierci za najcięższe wykroczenia, tj morderstwa, dzieciobójstwo, gwałty ze szczególnym okrucieństwem no i oczywiście wyższe kary za m.in. pobicia, rozboje, handel narkotykami, prowadzenie w stanie nietrzeżwośći, korupcje, nielegalne aborcji, itp. Oczywiście,że w tych 2 przypadkach więcej można czynów wymienić ale nie o to chodzi.
Głowną sprawą jest tu tylko i jedynie pomyślenie o karze śmierci! czy nie byłoby "luźniej" w więzieniach, gdyby kary były wyższe? tera wystarczy udawac głupka i nic mi nie zrobia bo "byłam niepoczytalna"......wiecie to co dzieje sie w Polskim prawie, w polskiej sluzbie więziennej, więcej przypadków nie będe wymieniać, bo wiecie ze jest tego ogrom.........
podsumowując chciałam tylko potwierdzic moje zdanie, że w polsce powinni wprowadzic kare śmierci i wyzsze wyroki za poszczególne zbrodnie i kary a nie tracic pieniądze na bransoletki, zeby sobie w domu, w ciepelku posiedzieli! i jeszcze jedno....a moze wola isc do więzienia? tam jest cieplutko, przytulnie, telewizorek jest, playstation moze będzie, nowe znajomości, ksiazki do poczytania.miło i przyjemnie........szkoda gadac na temat wiezień w Polsce!!!!!i jeszcze jedno!!!! w łańcuchach i na roboty drogowe czy jakies spoleczne wysylac i ani zlotowki nie dawac, skoro my podatnicy na te łajzy płacimy, to niech się odwdzięczą jakims pozytecznym zadanie!!!!!! pozdrawiam i bede zagladac zeby zobaczyc co Wy o tym sądzicie!
sama 36 / 85.222.87.* / 2010-01-15 16:10
wiesz co zal mi cie kobieto. chyba nie zaznalas tego ze ktos bliski jest tam. moj maz siedzi za blachostki, ma bardzo dobra opinie tu srodowiskowa i w wiezieniu. ja sama wychowuje 3 dzieci . postaw sie np. w mojej sytuacji czy ty bys nie chciala aby twoj bliski wrocil do domu z taka bransoleta?czy uwazasz ze tam jest tak slodko jak piszesz?
na telewizor. dvd czy gre musza zasluzyc a tam nie jest to latwe. radze ci zastanow sie nad tym co piszesz a pozniej dopiero sie wypowiadaj. pozdrawiam
psycholog społeczny / 77.113.163.* / 2009-09-04 13:57
Polska patologia się odezwała...te bransoletki są dla skazanych poniżej roku więzienia!!!jakie krzesło?jaka kara śmierci,kobieto stuknij się w głowę!!!Zanim sama coś sobie zrobisz za krzywe przypiłowanie paznokci!!!
P23 / 89.77.241.* / 2009-07-14 03:57
Co za tempa zakompleksiona idiotka. Ciebie za ten tekst skazałbym na karę śmierci tempa ruro!!!
iskierka / 77.115.183.* / 2009-01-02 03:44
OBURZAJĄCE! Za kogo ty się uważasz?!!!!!!!!!! że chciala byś zabijać ludzi? Pieniądze?!! a czym ze one są w porównaniu z ludzkim Życiem? Czy zdajesz sobie sprawę ilu niewinnych ludzi trafia do więzień? i czym tak naprawdę jest więzienie?
rysiu100 / 82.160.33.* / 2009-08-19 17:41
ja to skazanym bym dał jedno...droge na krzesło elektryczne i nic więcej
zionka / 193.39.71.* / 2009-11-26 19:11
a pomysl jak bys ty cos zrobił i co sam sobie tez dał bys krzesło a jak ludzie siedzą np za alimenty to tez krzesło słuchajcie pomylscie co wy wogule piszecie według mnie to branzoletki to bardzo dobry pomysł. bo jezeli ludzie wtrafiają tam po 5 latach jak mieli 18 lat i narazrabiali i po 5 latach posli a teraz maja małe dzieci i rodzin to co wy myslicie ze branzoletkidla to bardzo dobry pomysł według mnie

Najnowsze wpisy