broker kurierski

Jermak / 2010-01-29 23:24
Chciałbym się podzielić pewnym spostrzeżeniem dot. usług kurierskich w naszym kraju. Otóż po kilku wpadkach z dużymi firmami postanowiłem skorzystać z usług nieznanej mi do tej pory firmy AIN Kurier, która jest brokerem kurierskim. Przeczytałem o nich kilka pozytywnych opinii w necie i mogę powiedzieć, że ludzie mieli rację - ta firma w porównaniu z gigantami na tym rynku wypada świetnie. Może więc czas kierować się ekonomią i jakością, a nie nazwą firmy...
Wyświetlaj:
Degad / 83.29.172.* / 2013-05-22 11:05
Jeżeli chodzi o brookera kurierskiego, to ja osobiście polecam wysyłam taniej.
Dembater / 83.7.51.* / 2013-03-16 10:41
Nie każda firma kurierska w naszym kraju jest zła. Ja sam korzystam z firmy wysyłamtaniej.pl i szczerze mówiąc nie mogę jej nic zarzucić. Choćbym chciał.
Deksterrr / 89.76.150.* / 2012-06-22 00:32
No ja bym jednak polemizował czy brokerzy są tańsi niż DHL. Oni zawsze podają ceny netto, a potem w praktyce to różnie wychodzi. No i DHL ma jednak teraz ofertę premium, gdzie sporo zeszli z opłat.
Izuchha / 83.12.31.* / 2012-06-12 14:38
ja polecam tez brokera kurierskiego www.logisticsystem.pl wcześniej wysyłałam bezpośrednio z UPS i płaciłam jeszcze raz tyle a w zasadzie sposób wysyłania jest taki sam i przewozi paczkę ta sama firma kurierska.
POzdrawiam!!:)
radom,,, / 79.110.207.* / 2012-05-31 11:06
Ostatnio kilka razy musiałem wysłac paczkę i kolega polecił mi firme epaczuszka.net i powiem ze nie dość ze zapłacilem taniej niz zawsze to jeszcze paczka bez problemu była u mojego klienta nastepnego dnia, napewno skorzystam z ich usług jeszcze nie raz i smiało moge ja polecić kazdemu,a najważniejsze ze mozna negocjowac ceny gdy wysyła sie wieksza ilosc paczek sytematycznie,to mi bardzo sie podoba.
docha / 89.191.166.* / 2012-05-19 12:18
my też standardowo z brokera korzystamy, apaczka się świetnie sprawdza, nas przekonało do nich to, ze współpracują z największymi kurierami, no a mimo to ceny mają całkiem przyzwoite
Magda K. / 80.55.93.* / 2012-03-28 12:36
Jestem bardzo zadowolona z usług brokerów, wypróbowałam 3 i za trzecim razem narazie zostaję przy szybkapaka.pl Zobaczymy jak będzie dalej ale narazie jest dobrze
mana mana / 109.243.18.* / 2012-03-19 19:55
Ja tam z apaczki korzystam od dawna i jestem zadowolona. Paczki wysyłam pokaźne i często za granicę.
~Ann~ / 46.134.238.* / 2012-03-14 13:21
Poważnie wysłanie paczki przez broker kurierski wyjdzie taniej niż bezpośrednio kurierem? Chodzi mi o takie jednorazowe paczki a nie np. stałe zlecenia? Weszłam na stronę apaczka.pl i faktycznie, w tych samych firmach kurierskich są niższe ceny jak korzysta się przez broker. Jeszcze dla porównania zerknę na inne firmy ale chyba teraz skorzystam z brokerów o jednak taniej.
Tiki taki / 164.126.119.* / 2012-05-13 20:54
Mnie się zawsze wydawało, że aby skorzystać z brokera trzeba wysyłać masowo coś na zasadzie sklepów internetowych i dopiero nie dawno odkryłam, że to nie prawda bo broker kurierski posiada również oferty dla klientów indywidualnych. Ann wspomniałaś o apaczce, oni tam mają całą masę kurierów do wyboru.
gajusia / 89.72.29.* / 2012-03-12 13:51
Bardzo dobrym brokerem kurierskim słyszałam i nie drogim jest apaczka.pl
mają w swojej ofercie fajne rozwiązania jeśli chodzi o kontrolowanie wysyłek i ceny całkiem przystępne, nawet te zagraniczne.
wysylkowicz / 62.244.144.* / 2012-02-23 10:31
Tak zgadzam się brokerzy firm kurierskich o wiele lepiej dbają o klienta, szczególnie doceniają klientów, którzy wysyłają regularnie kilka/kilkanaście/kilkadziesiąt paczek - Ci mogą wynegocjować naprawdę atrakcyjną cenę a i klient indywidualny przy jednokrotnej wysyłce na cenę i obsługę nie ma co narzekać. Ja i grono moich znajomych korzystamy z platformy wysyłkowej www.brokurier.pl i puki co jesteśmy zadowoleni, to też polecamy.
Kowalsky80 / 2010-09-30 16:47
Ja tam zostanę przy sprawdzonych brokerach . Po co mi zmieniać jak korzystam od paru lat i jestem zadowolony, w zależności od potrzeb wysyłam przez szybkapaka.pl i dwiepaczki.pl . Ceny brokeży maja podobne, wolę posłać paczkę za 0,20 gr więcej i mieć pewność że dojdzie w całośći.
Adian66666 / 91.200.92.* / 2010-12-10 12:10
zgadzam się w 100% z przedmówcą. Ja chciałem zmienić kuriera na firmę kurier- broker z Warszawy , ale poziom usług i wypowiedzi jej prezesa mnie zniechęcił, cytuję : "Witam,Wydaje mi się że odpisałem. Pobrania wychodzą jutro duża partai i na bank będą też dla Was pobrania. Mamy ostry Sajgon DPD nam narobiło takiej zabawy ze zleceniami, ze masakra. Pobrania automatyzujemy i od stycznia będzie wszystko hulać bez opóźnienia. Dziękuję za cierpliwość i pozdrawiam.Jutro podeslę potwierdzenie wpłat.
Radosław E. Gromek
Prezes"
Wiadomość skopiowana i wklejona z zachowaniem oryginalnej pisowni.
Kinia 26 / 78.8.245.* / 2010-11-30 14:39
Nie wiem czy wiecie ale dwiepaczki.pl biorą udział w dniu darmowej dostawy http://www.dziendarmowejdostawy.pl – 1 grudnia :)
jeszczeniemilioner / 2010-08-24 19:58
Ja już od dawna unikam poczty jak ognia. Zbyt wiele razy opóźnienia w przesyłce doprowadzały mnie do szału. Kurier mnie jeszcze nie zawiódł. Sama idea brokera kurierskiego jest bardzo dobra. Jak można obniżyć koszty wysyłki to trzeba korzystać z takich opcji :-)
creativemoney / 2010-07-07 21:19
Ja nigdy nie wysyłałam nic przez brokerem, ale jak czytam wasze posty to się zastanawiam właściwie dlaczego. Nawet byłam na ich stronie i się okazuje, że faktycznie ceny są dużo niższe i bardziej konkurencyjne niż ceny wielkich przewoźników kurierskich. W mojej byłej pracy słyszałam dużo o brokerach ale nigdy nie pomyślałam, że można z nich korzystać tez jako osobo prywatna, myślałam, ze te zniżki tylko z stąd wynikają, że firma przewozi duże ilości towaru.
maredith / 2010-07-07 11:24
A kierowałeś się kiedykolwiek nazwą firmy a nie jakością?
No to szczerze współczuje, bo metka nie zawsze równa sie zadowolenie z usługi.
Przekonałam się o tym wielokrotnie na przykłądzie nie koniecznie firm kurierskich, ale innych produktów.
Co do AIN.. wyróżnia ich mechanizm obliczania kwoty jaka trzeba będzie wydac na przesyłkę. jest to niewatpliwe udogodnienie, bo nie każdy kurier czy PP świadczy taką usługę.

Najnowsze wpisy