broker kurierski

Jermak / 2010-01-29 23:24
Chciałbym się podzielić pewnym spostrzeżeniem dot. usług kurierskich w naszym kraju. Otóż po kilku wpadkach z dużymi firmami postanowiłem skorzystać z usług nieznanej mi do tej pory firmy AIN Kurier, która jest brokerem kurierskim. Przeczytałem o nich kilka pozytywnych opinii w necie i mogę powiedzieć, że ludzie mieli rację - ta firma w porównaniu z gigantami na tym rynku wypada świetnie. Może więc czas kierować się ekonomią i jakością, a nie nazwą firmy...
Wyświetlaj:
smerficzek / 2010-03-18 09:39
Nie ma co przesadzać- jest bardzo wiele dobrych firm kurierskich :) ja bardzo często korzystam z ich usług ( do Poczty Polskiej się zraziłam) i nie miałam nigdy żadnych problemów. O AIN Kurier też słyszałam bardzo wiele pozytywnych opinii, dużym plusem jest to,że można na ich stronie sprawdzić sobie ile będzie kosztowała przesyłka
kopiejka / 2010-03-18 09:08
Przyznam się szczerze, że ciężko jest trafić na dobrą firmę kurierską, bo zdarza się niestety, że przesyłki nie docierają na miejsce, albo ceny są tak wysokie, że jak pomyślę o tym, że mam wysłać paczkę to robi mi się słabo.
Cieszy mnie, że na Polskim rynku pojawiają się firmy konkurencyjne dla wielkich potentatów, dzięki czemu będziemy mogli w czym wybierać.
A czy moglibyście powiedzieć coś więcej na temat tej firmy AIN?? Gdzie wysyłają przesyłki, czy działają na terenie Europy i jeśli działają na tym terenie to jakie są koszta przesyłki??
Jermak / 2010-03-24 11:36
Bardzo łatwo znajdziesz ich w sieci, a na stronie dowiesz się wszystkiego na temat cen (mają fajny kalkulator, który pozwoli Ci obliczyć cenę paczki) i dowiesz się, gdzie wysyłają przesyłki. Zapewniam, że warto skorzystać, bo zapłacisz mniej niż u wielkich firm, a usługa i tak będzie fachowo wykonana.
nikita12 / 2010-02-08 16:22
Zgodzę się z przedmówca. Te duże firmy, które jakiś czas temu, kiedy nie było jeszcze zbytniej konkurencji zasłyneły na rynku i juz długo trzymaja twardo swoja pozycję. Klienci nie dają szans innym firmom, bo ich po prostu nie znaja, albo tak bardzo przyzwyczaili się do tych starych, że nie chce im się zmieniać. A tu się okazuje, że pasowałoby, bo te mniejsze, młodsze firmy, np. takie jak AIN Kurier mają bardzo ciekawe i opłacalne oferty, mozna sporo zaoszczędzić, a usługa będzie wykonana tak samo lub lepiej.
lima / 78.88.206.* / 2010-05-10 19:06
Takich firm jest więcej. Dość ostra konkurencja jest zwłaszcza w usługach krajowych. Tyle tylko, ze te jako bardzie popularne doczekały się porównywarki. Na www.kurierem.pl bez problemu klient pozna większość firm i porówna ich ceny.
llena / 2010-11-05 20:08
bardzo dobrze, że powstają takie firmy oraz porównywarki cen, dzięki temu człowiek nie musi płacić jak za zboże za usługi, które inni świadczą o wiele taniej. obecnie rozglądam się za pośrednikiem, któremu powierzę pieczę nad moimi przesyłkami. Do tej pory korzystałam głownie z poczty, ale nie jestem usatysfakcjonowana ich usługami, nieraz już bywało, że nadałam przesyłkę a ona gdzieś zniknęła jak w czarnej dziurze.
pan_klos / 2010-11-06 11:41
U niektorych wszystko znika chocby bylo lancuchem przymocowane!!! Taka rzeczywistosc!!! Brokerzy ratuja sytuacje! Przerzucilem sie na apaczka.pl, bo maja taka opcje sledzenia przesylki oraz kwoty za pobraniem, mam pewnosc, ze nic mi nie zginie. Jesli za lepsza usluge moge zaplacic mniej to w ogole sie nie zastanawiam!!!
wzszlkowicy / 62.244.144.* / 2012-02-23 10:47
Z ciekawosci zajrzalem na apaczka i sie przerazilem ich cen, sa strasznie wysokie, czlowieku sprawdz brokurier.pl naprawde sa solidni i maja dobre ceny. A jesli chodzi o sledzenie paczki to wzstrczy wejsc na str. glowna UPS i tam wpisac numer przeszlki.
llena / 2010-11-07 14:22
właśnie o cos takiego mi chodziło, żebym mogła „podglądać” gdzie w danym momencie znajduje się moja przesyłka. dzięki.
BMW fan / 89.240.190.* / 2010-11-07 23:24
Dlaczego tak wychwalacie AIN? Przecież to nie jest niezależny przewoźnik tylko pośrednik, korzystający z UPS jak jeden z wielu w Polsce. My korzystamy z serwis-paczkowy.pl, który też ma w ofercie UPS i taniej niż AIN. Nie ma co się podniecać tylko poszukać sobie w necie.
sksz / 80.48.97.* / 2011-10-26 12:09
dokładnie, takich serwisów jest sporo, ja korzystam z superpaczka.pl ale wiem, że brokerów jest mnóstwo. wybrałam akurat to bo mamy fajną współpracę z DHL na naszym terenie, a superpaczka jak testowaliśmy serwisy sprawdziła się całkiem nieźle (sympatyczna obsługa). U brokerów paczki są tańsze niż bezpośrednio w DHL, więc czemu nie skorzystać.
1 2 3
na koniec starsze

Najnowsze wpisy