Forum Polityka, aktualnościKraj

Broniarz: Bez pieniędzy nie będzie więcej przedszkoli

Broniarz: Bez pieniędzy nie będzie więcej przedszkoli

Wyświetlaj:
dgen / 2010-10-29 08:20 / Tysiącznik na forum
ilość miejsc w przedszkolach traktuje sie u nas jako cel sam sobie !
tymczasem to powinien być środek do celu jakim jest m.in. możliwośc pracy obojga rodziców.
Uwarunkowane jest to kulturowo i gospodarczo. Co nam mówi wskaźnik 100 % dzieci w przedszkolach w Hiszpanii ? NIc !
Dlaczego nikt nie powie, że w każduych badaniach socjologicznych od lat, matki w Polsce chcą jak najdłużej opiekować się swoimi dziećmi w domu. Może iść tą drogą i umożliwić im pracę w domu, popołudniami, w niepełnym wymiarze godzin ?
falutek / 95.48.151.* / 2010-10-29 08:32
A ja sie nie zgadzam. Trzymanie dziecka do 5 roku zyciu w domu pod plaszczykiem matki nie jest dobre. Sama jestem mama i wiedze jak dumne wraca moje dziecko z przedszkola bo nauczylo sie czegos nowego.... Uwazam ze Pan Broniarz ma absolutnie racje, nikt matka nie kaze oddawac dziecka do przedszkola ale daje mozliwosc. W malych miasteczkach mam nie stac placic za przedszkola i dlatego nie posylaja tam dzieci, glownie w rodzinach robotniczych. Rozjezycie sie do okola taka jest prawda
DefaultLooser / 194.146.217.* / 2010-10-28 20:57
a dlaczego panstwo i jakis ZNP ma prowadzic przedszkola?

powinny je prowadzic wszystkie firmy!
małe sie zrzucają po kilka na jedno przedszkola,
duze fundują kilka.
buc_pucybut / 2010-10-29 03:53 / Tysiącznik na forum
Oczywiście że powinny ale po pierwsze czy społeczeństwo na to stać ? powinny być subwencje dla przedszkoli niech minimum socjalne będzie 3 tyś to niema problemu ale jak jest 1 tyś robi sie problem
oszukany styropian / 79.185.231.* / 2010-10-28 22:52
To po jaka cholere na poczatku zmiany ustroju na kapitalistyczny przez niby ekipe styropianu" przedszkola likwidowano ???

Najnowsze wpisy