Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Brudziński: Za brak ratyfikacji wina spadnie na PO

Brudziński: Za brak ratyfikacji wina spadnie na PO

Wyświetlaj:
man13 / 2008-03-17 10:14 / Tysiącznik na forum
.. i za Globalne Ocieplenie, i za Bociany Wiosna. i za Prezenty Od Swietego Mikolaja, i za Rozpad Lewicy, i za Ksiedza Pedofila, i za Wypadki Na Kubie, i za cale zlo widziane oczyma PiSdzielcow.
Cspostrzegawczy / 2008-03-17 12:27 / Tysiącznik na forum
i za ostatnia klęske w Brukseli:
http://blog.rp.pl/ziemkiewicz/2008/03/16/tusk-twardy-jak-teletubis/
SUMIENIE NARODU / 80.53.15.* / 2008-03-17 09:50
Regulamin forum
Sabre / 2008-03-17 09:26 / Tysiącznik na forum
Głosowanie jeszcze przed nami. Tylko czy ta dyscyplina w PiS zda egzamin? Bardzo ciekawe. Prof Religa już zapowiada, że będzie głosował za ratyfikacją. Ciekawe ilu pójdzie jego śladem?
Z pewnością ci, co mogą być pewni że po następnych wyborach wypadną z parlamentu (a jest ich ponad połowa), mają o czym myśleć:)
P.S.
Gdy PO chciało zagrać naprawdę bezwzględnie, mogłoby skierować do tej wachającej się części PiS komunikat o powstaniu nowej partii, pod przewodnictwem Ujazdowskiego, Marcinkiewicza, Zalewskiego ... .
Część konserwatywna, mimo że już pewnie obserwuje z niecierpliwością poczynania Marka Jurka, będzie zawsze głosować jak ojciec dyrektor każe.
Hoop / 83.238.1.* / 2008-03-17 09:37
Myslę że Kaczyńskiego czeka 'malutka' niespodzianka ...
Sabre / 2008-03-17 09:46 / Tysiącznik na forum
Nie wiadomo. Może strach przed prezesem okaże się zbyt wielki? W każdym razie, to będzie ciekawe głosowanie.
P.S.
I proszę sobie darować dyskusje z tą plugawą szaletową kreaturą. Szkoda fatygi.
maa / 2008-03-17 11:09 / Tysiącznik na forum
Co ma Pan przeciwko babciom szaletowym, jeśli uczciwie i rzetelnie pracują? Jeśli toaleta jest czysta, a babcia uprzejma?

To pryszczaty, bezmyślny gówniarz z UPR. Myślę, że robi dla społeczeństwa dobrą robotę. Jest szczery do bólu.
Niektórzy członkowie tej narodowo-SOCJALISTYCZNEJ (sic!) partyjki są uprzejmi i kulturalni. Niejednego licealistę-żółtodzioba uwiedli swoimi prostymi receptami na uszczęśliwienie świata.
ŁowcaWykształciuchów / 2008-03-17 12:08 / NiePOsPOlity Intelekt
Szczerość to wielka zaleta. Jest do niej w oPOzycji Załgana POprawność POlityczna, jaką tu forsujecie, matołki ;-)
antyanty / 80.48.10.* / 2008-03-17 11:41
ja osobiscie daze sympatia poglady UPRowskie, ale sposob w jaki sa gloszone przez JKM i jego wyznawcow naprawde zniecheca. Nie jestem zwolennikiem spiskowej teorii dziejow, ale obserwujac pare lat UPR od srodka, wydaje mi sie, ze to czyjas celowa robota...
maa / 2008-03-17 13:16 / Tysiącznik na forum
Poglądy? UPR ma poglądy?
Z jednej strony powołuje się na Miltona Friedmana, z drugiej strony za sojuszników ma PiS i LPR...
Więc co? Friedman, czy socjalizm? Libertarianizm czy nacjonalizm?
Proszę wybaczyć, trzeba mieć dużą tolerację na brak logiki, by to pogodzić.
Pewien poeta pisał o takich ludziach:
„ A patrząc - widzą wszystko oddzielnie:
Że dom... że Stasiek... że koń... że drzewo...”.
antyanty / 80.48.10.* / 2008-03-17 13:26
Mowiac program mam na mysli to co jest zapisane w odpowiednich dokumentach programowych. Natomiast wykonastwo, w tym ten sojusz z arcysocjalistami z LPR i PiS to po prostu ŻENADA.

Dla mnie UPR jako partia nie istnieje, w zyciu bym nie zaglosowal na tych wariatow.

Co nie zmienia faktu, ze popieram poglady konserwatywno-liberalne - takie jakie glosili Friedman, Reagan, Thatcher itp., a nie takie, jakie glosi JKM, Michalkiewicz i ich wyznawcy. . .
maa / 2008-03-17 14:05 / Tysiącznik na forum
Ciekawe, bo ja też.
Sabre / 2008-03-17 12:48 / Tysiącznik na forum
"Trochę" przesadzasz z tą spiskową terią. No, chyba że za celową robotę uważasz właśnie umożliwienie JKM swobodne głoszenie swoich poglądów.
Wystarczy by JKM przez kilka minut szczerze mówił co myśli i UPR jest załatwione na lata.
Sabre / 2008-03-17 11:15 / Tysiącznik na forum
Oj, oczywiście nic nie mam przeciwko babciom szaletowym. Ja tego osobnika mam za kogoś, kto utrudnia życie tym paniom, wypisując po ścianach różne swoje mądrości. Taki ... szaletowy terrorysta:)
I zgadzam się z tym, że tego typu czarny pijar (takie ostatnio modne), jest dla wszystkich dobry - pokazuje ich poziom.
Hoop / 83.238.1.* / 2008-03-17 10:08
Wciąż ujada. To mu musi sprawiać przyjemność
P.S.
Ciekawe że prawie we wszystkich jego wpisach rzuca SBekami:)
KAP / 2008-03-17 10:40 / Tysiącznik na forum
odpusc go sobie. i tak nie przekonasz ani nie nawiazesz
zadnej rozmowy, chyba ze pójdziesz w pyskowke - co
jest z reszta celem Lowcy. Juz prawie nikt z nim nie
gada. Ci co usilowali ( i nie mówie o sobie - bo mam
slaba cierpliwosc) juz sobie dali spokój. pozdrawiam.
ŁowcaWykształciuchów / 2008-03-17 11:02 / NiePOsPOlity Intelekt
Też was koham wykształciuhy! (prawie tak, jak Biedroń Kazimierę Szczukę ;-)
Sabre / 2008-03-17 10:21 / Tysiącznik na forum
Oczywiście że to mu sprawia przyjemność. Po to żyje.
Ludzie nie są kapusiami, antysemitami, faszystami, czy też, jak w tym przypadku, obelżywymi kreaturami, z powodu poglądów. Są tacy, bo to lubią.
A tę jego skłonność do esbeków nie tylko ty zauwazyłeś:) Zapewne uważa, że przypisując innym esbecję, jest w stanie, w jakiś pokręcony sposób, się... usprawiedliwić?
ŁowcaWykształciuchów / 2008-03-17 09:54 / NiePOsPOlity Intelekt
Wiesz, noel wprowadził do kanonu słownictwa stosowanego przez wykształciucha termin: śmieć.

Myślę sobie, że SBecki śmieć nadal mieści się w kanonie.
;-)
Hoop / 83.238.1.* / 2008-03-17 09:51
Dzieki za radę. Jak obserwuję wpisy tej szaletowej kreatury, to dziwie się jak mozna tak nisko upaść. Faktycznie nie ma sensu sie brudzić.
ŁowcaWykształciuchów / 2008-03-17 09:29 / NiePOsPOlity Intelekt
Ja w kwestii formalnej, SBeku SaBre:
wahających przez "h"

;-)
Hoop / 83.238.1.* / 2008-03-17 09:40
2008-03-06 13:27:37 | *.*.*.* | ŁowcaWykształciuchów
Cześć Komuszki!
Darujcie mi tę literówkę, to POkłosie uśmiania do łez ;-)

Zgodnie z twoimi wypocinami, jestes komuszkiem. Juz po raz drugi sie do tego przyznałeś.
Ciekawe czy zrozumiesz?
KAP / 2008-03-17 10:38 / Tysiącznik na forum
odpusc sobie. i tak nie przekonasz ani nie nawiazesz zadnej rozmowy, chyba ze pójdziesz w pyskowke - co jest z reszta celem Lowcy. Juz prawie nikt z nim nie gada. Ci co usilowali ( i nie mówie o sobie - bo mam slaba cierpliwosc) juz sobie dali spokój. pozdrawiam.
ŁowcaWykształciuchów / 2008-03-17 09:49 / NiePOsPOlity Intelekt
Tu mamy nieco inny przypadek - przypadek kompromitującego orta. Ponadto jakiś pajac, którego ksywki już nawet nie pamiętam - zaciekle nie POtrafił darować (mimo że dostał na to niejedną szansę ;-).

Cóż, z kim przestajesz, takim się stajesz... ;-)
ŁowcaWykształciuchów / 2008-03-17 09:36 / NiePOsPOlity Intelekt
PS: chyba, że miałeś na myśli jakąś "wąchającą" część PiS. W takim razie trafiłeś w sedno - zwąchanie z frontem reprezentującym interesy SB-eckiej agentury jest nader łatwe z uwagi na emitowany przez nią smród... ;-)
wallace / 2008-03-17 09:05
Im więcej Brudzińskiego w mediach tym gorzej dla PIS.
ŁowcaWykształciuchów / 2008-03-17 08:50 / NiePOsPOlity Intelekt
Trzy pytania naprowadzające na odpowiedź, dlaczego warto ud.upić ten Lewicowy Bełkot aka Traktat Konstytucyjny (przecież zmiany były kosmetyczne):

Ile stron ma konstytucja USA?
Ile stron ma ten Lewicowy Bełkot?
A w jakiej wodzie łatwiej ryby łowić?
antyanty / 80.48.10.* / 2008-03-17 09:02
to dlaczego Kaczynscy wynegocjowali taki traktat?
absurd / 83.143.213.* / 2008-03-17 09:26
z tego co czytam w róznych publikatorach .. to Polska nie pisała traktatu .. tzn nie była ani nie jest tego traktatu autorem .. w sensie formy .. czyli sposobu zapisów czy objetości tychże,

Polska negocjowała najkorzystniejsze dla siebie warunki (przynajmniej takie jakie wówczas panująca ekipa .. uwazała za najkorzystniejsze)

wobec tego tekst " to dlaczego Kaczyńscy wynegocjowali taki traktat" w znaczeniu odpowiedzialności za objetośc i treśc całego traktetu .. jest naduzyciem .. lub manipulacją .. ewentualnie nadinterpretacją (modne słowo u oponentów politycznych)
antyanty / 80.48.10.* / 2008-03-17 11:38
Nikt nie kazal Kaczynskiemu podpisywac tego dokumentu, jezeli nie zgadzal sie z jego trescia. Nikt nie kazal tez obwieszczac L. Kaczynskiemu, J. Kaczynskiemu i A. Fotydze jaki ten traktat to niesamowity sukces Polski.
ŁowcaWykształciuchów / 2008-03-17 09:26 / NiePOsPOlity Intelekt
pytaj Kaczyńskich. Ja osobiście bardzo liczyłem, że przy bezczelnym dociskaniu Polski do ściany przez Merkel i resztę bandy - walną wreszcie wetem po tych wszyskich zakazanych lewackich pyskach europejs-ów. (a wtedy dopiero nastąpiłby rejwach w śmierdzących agenturą mediach)
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy