Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Brytyjskie oszczędności zlikwidują 1,3 mln miejsc pracy

Brytyjskie oszczędności zlikwidują 1,3 mln miejsc pracy

Wyświetlaj:
Tratatata / 109.110.200.* / 2010-06-30 21:21
Te miejsca pracy w "sektorze prywatnym" są powiązane z wydatkami publicznymi, a więc finansowane z podatków ściągniętych z przedsiębiorców. Jest to DUUUŻY plus i stawianie tego jako zarzut przeciwko reformom jest bezzasadny. Jeśli faktycznie pracę (i płacę z państwowej kasy) stracą wybitni specjaliści (cudzyslów chyba zbędny:D), to spokojnie znajdą oni zajęcie w sektorze prywatnym. Jeśli nie znajdą, to może nie są oni takimi wielkimi specjalistami i ich praca nie jest w cale taka niezbędna dla funkcjonowania gospodarki. Jeśli w dalszej perspektywie pozwoli to na zredukowanie podatków i długu publicznego (podatków odwleczonych w czasie), to nic, tylko kopiować pomysł brytoli w naszym pięknym kraju.
DoBojuPolsko / 94.42.18.* / 2010-06-30 21:11
eRepublik to gra łącząca aspekty polityczne, militarne oraz gospodarcze. eRepublik ma światowy zasięg, zarejestrowanych jest prawie 400 tysięcy graczy, z czego 30 tysięcy to POLACY (najliczniejsza nacja)!
Polska jest w tej chwili wplątana w liczne walki i potrzebujemy jak największego napływu nowych graczy, którzy pozwolą nam stworzyć potęgę na skalę światową. Nasz najważniejszy cel - aneksja Niemiec został wykonany!
Chcesz walczyć przeciw innym krajom i w kolejnych powstaniach, które wybuchają w podbitych regionach?
Od niedawna jest także język polski, jako jeden z możliwych do wyboru w grze, co na pewno spodoba się wielu nieanglojęzycznym graczom!
Pomóż Polsce! Dołącz już dziś!
http://pomoz-polsce.tk/

P.S. Najlepiej używać skrzynek e-mail na serwerach yahoo i gmail
a-z / 86.40.194.* / 2010-06-30 14:26
obcokrajowcy,w tym też Polacy szykujcie się do domu.Wiem co mówię,właśnie zjeżdżam do domu na stałe z Irlandii.Biorą się pomału za wszystko,obcinają socjale,zapomogi itp.A robotę jak teraz znajdziesz to tylko posraną,i za małe pieniądze.Wszystko przestaje kalkulować się już.SAJONARA.
malachm / 82.39.114.* / 2010-07-03 03:04
Co ty wogóle za bzdury piszesz, pracy w UK jest pełno, sam niedawno zmieniłem pracę i jestem bardzo zadowolony, gdyż płacą bardzo dobrze:) A z socjali i zapomóg nie korzystam, bo po co.
Trzeba wiedzieć gdzie się wkręcić...
k aczordonald / 86.173.72.* / 2010-07-01 20:27
Widzialem juz wielu co wrocilo(przewaznie na rok), bo po tym czasie skonczyly sie oszczednosci z zagranicy.Jak komus nie idzie w kraju typu UK to w Polsce taka osoba zdechnie.
I pamietaj ze wracasz z 8% bezrobocia na 13%.

A jezeli powodem powrotu maja byc obcinane socjale i zapomogi to wybacz, ale za madry nie jestes, bo w Polsce nie ma zadnych socjali ani zapomog.Chyba ze chodzi tobie o te 100EUR zasilku dla bezrobotnych MIESIECZNIE :::::))))))))
jaroooo / 83.21.4.* / 2010-06-30 19:41
Jeżeli z cięciami w budżecie wiążą się obniżki podatków to ja na miejscu emigrantów zacierałbym ręce.
mir67 / 84.10.139.* / 2010-06-30 14:15
czerwoni juz w porty robią ze strachu o swoje posadki

Najnowsze wpisy