Forum Polityka, aktualnościKraj

BSA: "Nie" dla nielegalnych programów w firmach

BSA: "Nie" dla nielegalnych programów w firmach

Wyświetlaj:
g45g4g5g45 / 178.37.129.* / 2010-09-21 11:06
Niestety prawie wszystkie wielkie firmy produkujace oprogramowanie pochodza z za granicy, wiec wzrost z pewnoscia bylby odczuwalny ale nie w Polsce. Natomiast kary finansowe za nielegalne oprogramowanie z pewnoscia by odczuo dosc bolesnie wieksosc Polskich firm i nie tylko. Oczywiscie trzeba walczyc w piracstwem ale w inny sposob. Jezeli polskie firmy oraz polakow bedzie stac na zakup drogiego oprogramowania to z pewnoscia je zakupia. Obecnie kiedy wiekszosc firm ledwo wiaze koniec z koncem a wlasciciele maja na utrzymaniu rodziny, to decyzja na zakup oprogramowania jest ciezka i kupuje sie tylko najwazniejsze programy - reszte sie piraci - takie sa realia.
bzdury / 193.106.84.* / 2010-09-21 14:54
Pewnie - większość firm ledwo wiąże koniec z końcem ;) Śmiech na sali. Zycie ponad stan, samochody górnopółkowe - to jest powód problemów z płynnością. A pozatym najczęściej narzekają Ci którzy mają całkiem nieźle.
Czy właściciel firmy daje swoje produkty za darmo - raczej nie, więc dlaczego okrada inne firmy?
Już wy nie bądźcie tacy pokrzywdzeni - zastanócie się lepiej ile płacicie swoim pracownikom i co oni mają powiedzieć? Rozumiem że właściciel firmy powinien mieć więcej, ale nie tak że sam jeździ nową strasznie drogą furą, wakacje na karaibach itp. i opowiada swoim pracownikom jak jest ciężko i nie może im podnieść zarobków bo nie ma z czego.
OMFG / 83.86.110.* / 2010-09-21 20:33
Zastanów się człowieku co mówisz. Już widzę jak ty jako właściciel firmy podnosisz ludziom zarobki...proszę... Każdy robi tak żeby mieć jak najwięcej dla sieię, nic nowego, każdy kto nie ma nic żali się i komentuje takich którzy potrafią wykorzystać takich ćwoków żeby zarobić na wakacje na karaibach i drogie samochody. Weź się do roboty zamiast narzekać.....
nokko / 84.14.104.* / 2010-09-22 05:42
Jaki ma sens branie się do roboty skoro z tyh ochłapów jakie płaci pracownikowi i tak nie uzbiera na wakacje na karaibach a to, że ktoś pracuje u kogoś nie znaczy, że jest ćwokiem bo większość właścicieli firm to postkomunistyczne cwaniaczki bez pojęcia o jakiej kolwiek technologi i prawda jest taka, że są zerem bez tych ćwoków. Tajemnica ich sukcesu jest w tym, że potrafią bezczelnie wykorzystywać innych i ryś się jak najsilniejsza świnia do koryta.

Najnowsze wpisy