Forum Polityka, aktualnościPolityka

Budapeszt znów walczy

Budapeszt znów walczy

skomentuj
Money.pl / 2006-10-24 08:02
Komentarze do wiadomości: Budapeszt znów walczy .
Wyświetlaj:
arahat / 83.24.131.* / 2006-10-24 08:34
bo biedak ma problemy z pamiecia i dopiero po paru latach bohater przypomina sobie jaki to on byl dzielny i sie stawial...
Witold Donat / 83.243.39.* / 2006-10-24 08:02
Co Amerykanie znowu robią rewolucje bo Węgry chcą zblizenia z Rosją w tym widzą interes Rosja ma gaz rppę i rynek zbytu hamerykanie tylko ich wydoją.Węgry przed II wojną byli faszystami to z ich terytoria niemieckie dywizje zaatakowały ZSRR , żeby to się nie powtórzyło ZSRR miał
prawo zaprowadzić w 1956 porządek na swoja modłe o tym trzeba wiedzieć.
Defekt Motyla / 83.15.229.* / 2006-10-24 12:45
Idąc tym tokiem rozumowania - Polska przed II wojną też była państwem faszystowskim, mimo, że Niemcy zaatakowały Polskę, zaatakowała ją i Rosja. Dlatego gen. Jaruzelski ponieważ "Solidarność" była faszystowska zaatakował ja i wepchnął do obozów koncentracyjnych /inaczej: internowania/ ok. 11 tysiecy bezbronnych solidarnościowców.
Tymczasem Węgrzy mają już dość "Uroków socjalistycznego zakłamanego premierka" i kryzysu gospodarczego. i postanowili zrobić porządek. Polacy natomiast topią swoje cenne spostrzeżenia w ciężkiej wódce i oglądają prymitywną telewizję warszawską. Dali się zepchnąć spekulantom i pospolitym złodziejaszkom na bezrobocie i emigrację oraz w ciężkie pijaństwo. Jak otrzeźwieją od wódki, banalnych dziennikarzy warszawskich, Dody-Elektrody, wpływu komunistów oraz głupich wiejskich księży, rozpuszczonych kobiet i pomników Jana Pawła II - może byc za późno. 160 mld dol. długu - kto je będzie spłacał? Oto jest pytanie. Młodziez emigruje, ludzie po 50-tce już boją się czy zobaczą swoje emerytury. Węgrzy piją wino, wino daje dowcip i pobudza inteligentne myślenie. Na Węgrzech są mężczyźni, którzy potrafią się bić o swoje i o swoje dzieci. W Polsce mężczyźni zatruci wódką i zastraszani psychopatami-biznesmenami i szantażowani bezrobociem - jak w XIX wieku - nie są w stanie uderzyć gdzie trzeba. Czekają biernie na 200mld dolarów długu i oglądanie pustego dna w garnku. Takie są realia, przykre ale stoją za nimi bezlitosne dane statystyczne. A Donat powinien jechać do Rosji i i USA i zwalczać faszyzm - wszędzie tam gdzie się tylko pojawi . Ale w Rosji Polaków się już nie lubi. Pozostały więc Donatowi pustynie Iraku i walka z islamofaszyzmem. Życze Donatowi powodzenia jak człowiek dobrze wychowany.
DOZ / 2006-10-24 09:56 / Ciemno widzę
Zaprowadzać swoich porządków, to prawa nie mieli, ale mieli prawo żądać zadośćuczynienia nie tylko od Niemiec, ale także od ich sojuszników, w tym Węgier.
Podobnie Irak będzie miał (już ma) prawo żądać zadośćuczynienia od przydupasów ameryki, czyli na przykład od kogo ???
Patriota / 83.13.142.* / 2006-10-24 08:14
Witold wyjedź do Rosji.
skomentuj

Najnowsze wpisy