Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Budowa Gazociągu Północnego będzie znacznie droższa

Budowa Gazociągu Północnego będzie znacznie droższa

Wyświetlaj:
Wołodia / 87.99.32.* / 2006-04-05 01:35
Coca-Cola jest pakowana a jeszcze taniej w zwyklych butelkach plastikowych do wody mineralnej....
Witold Sochacki / 83.243.39.* / 2006-04-04 21:31
A u nas w Polsce ceny gazu rosną w astronomicznym tempie za ogrzewanie mojego domu poprzedni rachunek przy tym samym zuzyciu był 850 zł teraz mi przyszło 1100 zł.Zawsze szanowałem Rosje, Związek Radziecki gaz był w limicie ale ja sie w nim mieściłem i nie stanowiło to dla mnie tak istotnych wydatków.Przez prwicowe rządy skłócone z Rosją cierpi cały naród i ponośi znaczne koszt społeczeństwo i gospodarka.Nic dodać nic ująć.Amerykanie nas nie ogrzeją.To Stalin powiedział sprzymierzonym w Poczdamie że Niemcy jak stracą polski Ślask są bogate i kupią sobuie węgiel od Polaków teraz już nie kupią dogadali się ze swoim odwiecznym wrogiem i ogrzewają na czysto rosyjskim gazem no ale to są Niemcy nie kamerdynerzy made in USA.
promyk / 149.156.124.* / 2006-04-05 13:55
Niemcy to frajerzy bo nie dosc ze placa jak za mokre zboze za budowe gazociagu to jeszcze drogo zaplaca za gaz. Stac ich na to bo sa bogaci ale to nie zmienia faktu ze przeplacaja i to glownie dlatego zeby mr. Shroeder mogl byc na emeryturze prezesem. A rzady prawicowe (jak i zreszta lewicowe) powinien pan obwiniac za brak zaradnosci, bo gaz mozna kupowac nie tylko od ruskich.

Najnowsze wpisy