BUDVAR

ROZCZAROWANY / 195.74.91.* / 2007-07-05 10:12
WITAM SERDECZNIE WSZYSTKICH CO UMOCZYLI W AKCJACH BUDVARU, ZACZYNAM SIE POWOLI GUBIĆ JESLI CHODZI O TE SPOLKE. CZY KTOS MI MOZE WYTLUMACZYC DLACZEGO SPADA SKORO WYNIKI ZA OSTATNIE 6 MIESIECY MIALA SUPER MOZE BYLA PRZEWARTOSCIOWANA NA DEBIUCIE ALE PRZECIEZ NIE WYGLADALA ZLE NA TLE BRANRZY, JA NIE MAM POJECIA. JAK DLUGOOOOO JESZCZEEEE
Wyświetlaj:
Pewex133 / 83.7.82.* / 2011-07-21 17:15
Teraz widac jacy z was specjaliści, teraz Budvar jest za 2,42zł!!!!
blueberg / 2007-07-05 14:05 / Tysiącznik na forum
za ile kupiłeś??
spółka bardzo dobra (poczytaj moje wczesniejsze komentarze-wyszukiwarka), ale taki czas.. pda.., budowlanka w dół.., kupiłeś dobrą firmę, ale w nie najlepszym czasie, poziom 19-20 wygląda już na dno, które się uklepuje, od tego powinno się za jakiś czas odbić up (choć może jeszcze testować poziom 17-18)
zbychx / 2007-07-05 20:32
kupuję teraz, mogę przeczekać test na 17, ale kiedy pierwsze notowania na GPW?
blueberg / 2007-07-05 22:47 / Tysiącznik na forum
kup, albo lepiej jeszcze troche poczekaj; notowania akcji (bo notowania już są) powinny być już w przyszłym tyg
pzdr
rozczarowany / 195.74.91.* / 2007-07-05 16:21
kupilem po 24,80 a nastepnie taka sama ilosc kupilem po 20,50 teraz zastanawiam sie czy znowu cos dokupic czy sobie odpuscic bo czas dla spulek z branrzy budowlanej zeczywiscie nie jest najleprzy. mam nad czym myslec zwlaszcza ze jestem niezle do tyluale coz nie zawsze mozna wygrywac, choc przegrana bardzo boli. pozdrawiam
blueberg / 2007-07-05 17:15 / Tysiącznik na forum
raczej bym nie uśredniał w dół, z tego co widać kurs może się jeszcze delikatnie obsuwać-testowanie cierpliwości leszczy. myśle,że pierwsze ruchy będą po pda, jak podadza wyniki za II q. nie ma co się załamywać, czy mówić o przegranej, raczej nastwić sie tu na średni lub długi okres (np. rok)-na pewno nie pożałujesz (chyba, zę chcesz szybko ciąć straty); też kupiłem sporo po 20,35-myśląc, ze to juz dno-nastawiam sie na longa
pzdr
(jak masz troche kaski, to kup jakąś dobrą z IPO-zarobisz, polecam mercor)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy