Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Budżet UE mniej korzystny dla Polski?

Budżet UE mniej korzystny dla Polski?

skomentuj
Wyświetlaj:
Nowy / 83.30.39.* / 2005-11-28 14:20
No i gdzie są ci wszyscy bałwochwalczy zwolennicy EU
z gębami pełnymi pustych frazesów o postępie , europejskości , demokracji , prawach człowieka ??
UE to nowoczesne RWPG rządzone przez interesy narodowe najsilniejszych, a frazesy są dla naiwniaków i bezmózgich tłumów. Wy zwolennicy lepiej zajmijcie się
tym, czego oczekują od was wasi eurokraci! Teraz macie temat praw kochających inaczej i demonstracji. To są problemy dla was , a nie jakieś głupie 6mld euro!!
Selsdon / 2005-11-28 15:34
Gdyby tacy jak Ty nauczyli się wykorzystywać dotacje z UE to byłoby pięknie... niestety, stać Was tylko na takie komentarze. Nie ma się co dziwić, że chcą nam obcinać, jak nie potrafimy tego co nam proponują wykorzystać.
Marek / 83.24.29.* / 2005-11-28 23:37
A Ty się nauczyłeś. Świetnie, to podaj mi kontakt.
Ponieważ jednak mocno wątpię, to sam sobie obetnij . Najpierw ozór, a potem.....
Poczytaj sobie, jak SLDowscy urzędnicy rozdysponowali dotacje dla ubogich uczniów. To urzędnicy gminni, rządowi powinni nas wspomadać, a nie z łaski rozdawać jak swoje.
Niestety to prawda. Urzędas to najgorsza kategoria. Trzy pokolenia muszą wymrzeć, zanim wrócimy do normy. Ciebie niestety też do nich zaliczam.
piotr / 2005-11-28 11:57
Jak to sie dzieje, ze zawsze jest tak, że nas robią wszyscy w konia? o co tu wlasciwie chodzi? wszystko bylo dobrze, a teraz znów dostaniemy mniej kasy! Czy rząd moze w jakikolwiek sposób przeciwdziałac?
elł / 149.156.233.* / 2005-11-28 18:20
Ależ Piotrze, nikt nas nie robi w konia. To nasza władza zmarnowała dużą część zeszłorocznych pieniędzy i dlatego teraz mamy mniej. Jak widzisz w Uni też nie rozdają nieudacznikom. A taka jest nasza władza i nasz system.
Marek / 83.24.29.* / 2005-11-28 23:58
To prawda. Bo urzędasy, zamiast sprawnie i szybko rozdysponować kasę, zaczęli ją traktować jak "swoje" z łaski pańskiej rozdawane przywileje. To taki komunistyczny nawyk. Państwo daje, rozdziela po uważaniu, i wtedy jest dobre i potrzebne. To tak jak z koncesjami.
Z jednym się nie zgodzę. Ty nie chodzi o nieudaczników. Unia (mafia urzędasów) z lubością marnotrawi kasę i rozdaje ją również nieudacznikom. Korupcja i nadużycia są standardem.
Nasi drobni przedsiębiorcy nie są nieudacznikami. Po prostu nie są w stanie wygrać z urz ędasami ponad prawem, w naszym przypadku jeszcze bardziej :świętymi od papieża". Żadnemu z nich włos z głowy nie spadł za powiedzenie "nie". A w takim sprawowaniu funkcji mają niezłą praktykę. Nawyki 50 lat komuny swije robią. A i UNIA nie jest lepsza. Komisarz swojemu dentyście dała fuchę. I.co - nic. A w Stanach Sekretarz obrony polaciał na zbity pysk za dwa bilety na mecz. Poprawi się dopiero, jak iurzędas za pójście z petentem na lunch (płatny przez petenta ) pójdzie na 10 letni etet do np. TPSA, - kopać rowy.
Również za bezzasadne powiedzenie "nie", za brak rzetelnej informaacji, za nieudzielenie pomocy petentowi.
skomentuj

Najnowsze wpisy