Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Budżety miast. Tyle stolice województw wydają na świąteczne ozdoby

Budżety miast. Tyle stolice województw wydają na świąteczne ozdoby

Wyświetlaj:
abs475 / 83.31.134.* / 2018-12-26 07:26
w stosunku do Rzeszowa jest jakieś przekłamanie, jest wzrost i rekord, 1.2 miliona złotych. I to jest wschodnia perełka na ubogim Podkarpaciu. Pobieżnie był charakterystyczny kolor zielony. Wszyscy chcą udowodnić, że dobrze już było, Warszawa miała wyraźnie unikalne, pastelowe dekoracje wypracowane. Jeżeli chodzi o "białe" dekoracje, to są przeważnie absurdem. Kontrast pomiedzy białym, małym LEDem, a czarnym, brunatnoczarnym, czy granatowo czarnym niebem jest nie do zniesienia dla ludzkich oczu i oślepia, nie romantycznie rozświetla wszystko. Oddziaływanie to pomysł i artyzm. Często tradycja i prostota, lub niespodziewane motywy świąteczne. Ciekawa sytuacja z marketami, w niektorych brak nawet choinki. Stały w domach do 2 lutego a dzieci miały wolne na rozbieranie choinki. Dekoracje teraz znikają nawet nie czekając na koniec weekendu, bez oznak. Aby widzieć wieczorem przydadzą się jagody, marchew, w właściwie i cholina.
e.w / 2014-12-21 11:05
Co tu komentować , nie ma milionów na na emerytury, na pomoc dla rodzin chorych dzieci i starszych ludzi, a w na kilka dni co roku wydaje się takie pieniądze, które idą w śmieci.
Gdzie są dekoracje z ubiegłych lat? Dlaczego w ramach konkursów nikt nie pomyśli aby młodzież dzieci ubrały choinki , miasta. Czy nie lepiej przeznaczać te pieniądze na bardziej potrzebne cele. Co to mi daje jeść, zapłaci lekarza, zapłaci leki ,czy mieszkanie. Uważam,ze jest to największa głupota,bo jest dużo ludzi co chętnie powiesiło by swoje bombki na takich choinkach z życzeniami dla najbliższych daleko, Którzy są daleko od domów, Czy nie piękniejsze takie właśnie byłyby choinki i więcej oszczędności przyniosły. A te pieniądze przeznaczyć na bardziej doniosły cel chociażby na dodatki emerytalne, dzieci w domach ,gdzie rodzic nie ma co im położyć na talerz. Teraz jeszcze miliardy wydadzą dla rozpustnych aktorów bo na placach i rynkach wystąpią. Jest to po prostu straszne, okropne. Moje dekorację mam od kilkunastu lat i tylko coś inaczej ułożę na choince i na stole ,zmieniam kolor co roku dekoracji na inny raz zloty, raz srebrny , raz biały i nie muszę wydawać pieniędzy ,które mi jest brak w portfelu. Czy tak nie może być i w miastach ,Gdzie są odpowiedzialni ludzie za wydawanie takich pieniędzy. Pani Premier jest Pani Kobietą i wie Pani jak ciężko jest , w każdym domu gdzie nie ma pomocy z pracy rąk ,powinna Pani teraz wykorzystać moment i zabronić takich wydatków zbędnych. Takie jest moje zdanie.

Najnowsze wpisy