Forum Polityka, aktualnościPolityka

Bułgaria chce być w Unii od 2007 roku

Bułgaria chce być w Unii od 2007 roku

Money.pl / 2006-09-05 23:28
Komentarze do wiadomości: Bułgaria chce być w Unii od 2007 roku.
Wyświetlaj:
Slawinek / 83.18.138.* / 2006-09-06 08:45
Jedziesz na wycieczkę do grecji autokarem to przecinasz czechy,słowację,węgry,serbię i do tąd szybciutko i ładniutko potem jest bułgaria-kraj kur..y i szatana bo się zaczyna od dezynfekcji kół autokary w kałuży co niby ma dezynfekować.Ta kałuża jest nieco szara-no tak nalali tam pewno tego środka-a może nie nalali????tak czy inaczej przez to trzeba cóś przejechać potem jest granica i 30 autokaró stoi i czeka na odprawę.I teraz jak nam pilot nieoficjalnie oznajmił to robi się ściepe po 2 euro od pary i się przejeżdża obok tych autokaró albo stoimy tralali jakieś 8 godzin a może dłużej.No i piwo tyskie ma poważanie u celników oj ma ma.Potem jest Bułgaria a więc widziałem na własne oczy jak osły ciągną wozy z pola-jeden osiołek-taki mały a za nim taki duuuży wóz i jeszcze ten chłop na tym wszystkim siedzi i tak pod górkę jechali.Domki przy drodze na pograniczu ruiny-zdarzają się czasem łądniejsze ale rzadko.Drogi mają możliwe ale czasami tragizm.potem druga granica ta do grecji-tam jakby lepiej było-pewno dlatego że się wyjeżdża z tego pięknego kraju.A po drodze na postoju gdzie niby są toalety to jedna pani nie mogła wejść do tych toalet bo ją fetor uryny odrzucał to poszłą se za budkę i co? ano wpadłą kobitka do szamba i o mało w nim nie wyzionęła ducha,Zabrakło klapy zabezpieczającej szambo!!!!No i z opowiadań znajomych wiem-a dam wiarę- że jak byli w kurorcie na wczasach to po ich pokoju w nocy ktoś łaził.Goście byli w szoku jak to zobaczyli.Słowek z******** Bułgaria i wielkie postępy.Pozdrawiam
ZZZ / 83.29.135.* / 2006-09-05 23:28
Bułgarii nie znam za dobrze ( ostatni raz byłem za głębokiej komuny ) ale w Rumunii byłem 3 lata temu ( w Oradea i okolicach ) i widać było znaczną różnicę między Rumunią a Węgrami.Choć muszę przyznać , że drogi były lepsze niż w Polsce , a ceny znacznie niższe niż u nas.W tym roku jeździłem trochę w Austrii i widziałem masę samochodów na rumuńskich i bułgarskich numerach - nie było żadnych rzęchów a i lexusy się trafiały.Tak więc widać , że rozwój tam następuje i jak te dwa kraje wejdą do UE to nie potrwa długo aż Polska tak jak obecnie zajmie znowu zaszczytne miejsce najbiedniejszego członka Unii ( jak obecnie , bo Łotwa nas już wyprzedziła ) . Będzie tak jak było za komuny , gdy satyryk dziękował Albanii za "to , że istnieje".
Myron / 161.184.11.* / 2006-09-06 05:59
Jesli Polska ktora swym nieladem i balaganem tysiacletnim zostala przyjeta do uni to rowniez Bulgaria Rumunia czy Turcja znakomicie nadaja sie do pelnego czlonkowstwa. Sadze ze te kraje potrafia lepiej wykorzystac fundusze unijne niz nie europejska Polska.Pamietajmy o tym ze nie ma wiekszego nieudacznika i prozniaka wyciagajacego ciagle lapy po jalmuzne na caly swiat nizli polska

Najnowsze wpisy