Forum Polityka, aktualnościPolityka

Bush ponownie poparł Izrael. Wini Hamas

Bush ponownie poparł Izrael. Wini Hamas

Money.pl / 2009-01-06 19:21
Komentarze do wiadomości: Bush ponownie poparł Izrael. Wini Hamas.
Wyświetlaj:
Falkonetti / 83.20.218.* / 2009-01-07 22:03
W jakiej przyszłości mówi on o Państwie Palestyńskim? Przecież ono formalnie cały czas istnieje i tylko właśnie Buschowie od lat robią wszystko by go nie było. Ten człowiek kłamie., kłamie, kłamie !!! Krew się burzy.
Ciekawy też jestem czy naprawdę nie wiedział 10 września 2001 co się 11 wydarzy w Nowym Jorku...
Falkonetti / 83.20.218.* / 2009-01-07 21:57
"Wyraził też nadzieję, że w przyszłości uda się doprowadzić do powstania Państwa Palestyńskiego, które będzie żyło w pokoju z Izraelem."
Mam nadzieję, że tę nieszczęsną skorumpowaną kreaturę, która posyła bez wahania setki tysięcy ludzi na śmierć... vide IRAK, kiedyś osądzi nie tylko historia ale i jakiś trybunał np. w Hadze, bo na obywateli USA nie można już liczyć.
Antysemityzm przestaje być dla mnie wstrętny !!! To klęska mojego światopoglądu !!!!
Izrael powinien przestać istnieć ! Nawet hitlerowcy nie zabijali 100 Polaków za 1 zabitego Niemca.
I to wszechobecna KŁAMSTWO - ONI SIĘ BRONIĄ !!! CIĄGLE WSTRĘTNIE KŁAMIĄ.
To jest rozjeżdżanie najnowocześniejszymi czołgami ludzi rzucających w nich kamieniami.
A Unia Europejska ustami czeskiego ministra spraw zagranicznych, który nie kryje, że jest Żydem oświadcza, że Izrael się broni....
waz(USA) / 64.21.105.* / 2009-01-07 13:26
Izrael to jest ogon, ktory macha psem - USA.
Bush - na szczescie juz niedlugo do odstawki.
alladyn / 2009-01-06 19:21
Bush również walkę izraela z międzynarodową organizacja ONZ która współpracuje z Hamasem
Spid / 150.254.137.* / 2009-01-10 15:41
90% amerykanskiego rynku trzymaja w lapach zydzi. Zreszta bush to tylko narwaniec ktory popiera kazdy konflikt zbrojny. Przez 8 lat jego kadencji jedyne co mu sie udalo osiagnac to liczne wojny i nic pozatym... zreszta kto wie czy on tez nie jest zydem.

Najnowsze wpisy