Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Byki się nie poddają

Byki się nie poddają

Money.pl / 2007-10-20 15:55
Komentarze do wiadomości: Byki się nie poddają.
Wyświetlaj:
fw20 / 91.94.4.* / 2007-10-20 23:32
Za złe czasy polecam kontrakty terminowe. Można zarobić i na spadkach i na wzrostach. Warto poczytać i spróbować samemu http://tiny.pl/1sb1
nikto / 86.63.146.* / 2007-10-20 20:06
A może to tylko byczki, które oklapną w poniedziałek - najpóźniej we wtorek. Wiadomo z jakich powodów pojawił się piątkowy wzrost, ale dzisiaj nie wolno o tym mówić ...pst
Soban / 62.121.124.* / 2007-10-20 15:55
Jestem też z natury optymistą. Ale po piątkowej sesji w USA robi się nerwowo. Wycofałem wcześniej to co włożyłem (klkadziesiąt tysięcy) plus niewielki zysk. Więc prawdę mówiąc jeżeli nadchodzą złe czasy to stracę to tylko to co zarobiłem. A przecież nie do zera. Więc i tak będę na plusie. Resztę ulokowałem w dobre spółki, które w najgoryszym okresie mają najniższe spadki. Trzeba jakoś przeczekać. Choć moim zdaniem to jeszcze nie kryzys. Sytuacja gospodarcza w Polsce będzie coraz lepsza. Mam nadzieję, że gospodarka amerykańska się też nie podda. Decydujący będzie przyszły tydzień. Jeżeli DJ się sypnie poniżej 13000 to będziemy mieli głębszą korektę. Trzeba wierzyć że się obroni.
Rogi do góry!
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy