Forum Polityka, aktualnościKraj

Była asystentka Cimoszewicza skazana

Była asystentka Cimoszewicza skazana

Money.pl / 2010-05-31 13:04
Komentarze do wiadomości: Była asystentka Cimoszewicza skazana.
Wyświetlaj:
Moniek njhbgvf / 130.60.28.* / 2010-05-31 14:58
Tylko dlaczego ta sekretarka "ujawnila" wszystko w czasie kampanii wyborczej Cimoszewicza? Poza tym, okazala sie bardzo "lojalna" sekretarka!!! Jakies domumenty trzymala nawet w domu. I jakie byly jej motywy zaszkodzenia Cimoszewiczowi? I tak to nic Tuskowi nie pomoglo. Tylko tyle, ze gdyby w kampanii bral udzial do konca Cimoszewicz, Tusk wypadlby jeszcze gorzej. Tusk przegral pomimo, ze wydal na kampanie najwiecej pieniedzy. Wykonczyli Cimoszewicza, wydali najwiecej pieniedzy i tak im to nie pomoglo. Straszny wstyd. Z Komorowskim bedzie podobnie. Nie pomoga mu nawet Wajda-Wojna, czy Bydlo-Bartoszewski.
emmi / 80.48.224.* / 2010-05-31 15:51
Masz prawo do własnego zdanie, lecz nie podoba mi się to, że obrażasz pana Bartoszewskiego ten człowiek zasługuje na szacunek wszystkich Polaków bez wyjątku.
dobrzewychowany / 89.77.150.* / 2010-06-02 11:39
to chyba żart, obserwuje tego człowieka i jego wypowiedzi od dawna, jest w nich agresja i nienawiść nie godna człowieka o tym poziomie wykształcenia, tak myśli wielu moich znajomych, ja już jego nazwiska nie chce słyszeć gdyż zbiera mi się na wymioty, jak mówi ten skrzeczący staruszek, oderwany od rzeczywistości przedstawiciel podobno elity, tony jego książek zalegają na pólkach nie biorę ich do ręki gdyż od razu czuje propagandę i prowokacje
4all.pl / 83.29.143.* / 2010-05-31 14:53
Udalo sie jej ze polski niezawisly .... nie skazal ja na kare smierci.

Az dziwne ze taki byl laskawy.

http://4all.pl
tatarataa / 195.117.22.* / 2010-05-31 13:17
..z posłami PO (Mioduszko).
NeoNazi / 83.3.13.* / 2010-05-31 13:10
"Na Pana swego ręki podnosił nie będziesz!"

baba ujawniła nieścisłości podatkowe Cimoszki i została ukarana. Cimoszka który wykręcał się brakiem pamięci i nie wiedział dokładnie skąd ma jakie pieniądze siedzi w leśniczówce i zaciera ręce.

"Dziki Kraj" jak mówił Drzewiecki z PO "Dziki Kraj, raj dla cowboyów"

Najnowsze wpisy