BZWBK to ...

Z Bydgoszczy / 89.72.29.* / 2010-06-10 14:16
BZWBK to dno!!



Opiszę swój przypadek. Może napiszę na początku, że ten bank okradł mnie!!!! Niestety nie mają dobrego systemu, który jak dowiedziałem się od doradcy w placówce banku w Bydgoszczy przy ul. Kijowskiej jest w fazie udoskonalania.



Założyłem rachunek 10.03.2010 skłoniony reklamą BZWBK w tv i żałuję tej decyzji skuszony możliwością otrzymania 100 zł. Od samego początku wszystko jest nie tak. Już w dniu 31.03.2010 stwierdziłem iż pojawiła się w historii transakcji dziwna pozycja obciążająca moje konto na -2,01 zł ,, Pobrane odsetki od salda ujemnego,,. Dodam, że nie mam możliwości zrobienia debetu, nie mam kredytu itp. Złożyłem reklamację osobiście w placówce banku na Kijowskiej. Pan stwierdził iż nie powinno być problemu z jej uwzględnieniem. Rzeczywiście po kilku dniach kwota reklamowana pojawiła się na moim koncie. Następnym przypadkiem który dalej powodował moje zniechęcenie do wyżej wymienionego banku to brak możliwości korzystania w pełni z zgromadzonych na rachunku pieniędzy. Zablokowano mi z niejasnego powodu blisko 2000 zł. Oczywiście kolejna wizyta w banku u doradcy, kilka telefonów i ręczne odblokowywanie moich pieniędzy. Straciłem czas i niepotrzebne nerwy. Następny przypadek to ponownie jakaś dziwna pozycja w historii z 31.05.2010 : ,,korekta odsetek WN z powodu transakcji antydatowych,, na kwotę -2,38 oraz zabrano mi -2,00 zł za ubezpieczenie karty. Dodam iż przy zakładaniu konta nie było tu mowy o tej pozycji (wypytywałem dokładnie o koszty prowadzenia). Również w dniu 31.05.2010 pojawiła się ta sama pozycja która ujawniła się po 20 dniach od założenia konta ,, Pobrane odsetki od salda ujemnego,, na kwotę -320,50 zł !!! Z tego co dowiedziałem się telefonicznie reklamacja nie została uznana i czekam na list z dokładnymi wyjaśnieniami Dlaczego???? Z tego co się dowiedziałem od doradcy to związane jest to z zakładaniem lokat przez internet. Mechanizm myślę będzie polegać na tym iż jeżeli zakłada się lokatę przez internet po godzinie ok. 20.30 to po założeniu nie założona lokata nie jest widoczna na stronie (przerwa konserwacyjna) i człowiek próbuję założyć jeszcze raz i jeszcze nie widząc efektów swoich poczynań. W tym momencie wpadamy w pułapkę polegającą na tym iż system w jakiś sposób twierdzi iż brak jest środków (robię niby debet zakładają lokatę podwójnie, potrójnie itd ) i nalicza odsetki w wysokości 4-krotności stopy lombardowej. I teraz dlaczego mam za to płacić!!! Mam zapłacić za błędny system!!! Odsetki jakie uzyskałem z założonych lokat to może 50 zł a bank chce mnie OKRAŚĆ na 320,50 zł. Dodam, iż bank nie jest konsekwentny w swoich decyzjach ponieważ za pierwszym razem reklamacja została uwzględniona. Za swój cel postawiłem sobie pisać w każdym możliwym miejscu zaistniałą sytuację z pseudo bankiem !!!! Jeżeli ktoś ma pytania dotyczącej tej sprawy proszę pisać na lokalny_patriota1@gazeta.pl (prasa, TV) bardzo chętnie podzielę się szczegółami.
Wyświetlaj:
pidomik / 46.112.22.* / 2010-11-05 18:18
sprawdź tu:

mimk.pl
Werseseko / 195.187.79.* / 2010-09-14 14:58
oceniaj banki:

http://ocena-banku.blogspot.com
Zespol_BZWBK / 2010-06-11 14:47
Szanowny Panie,

W nawiązaniu do poniższej opinii pragniemy przeprosić za wszelkie niedogodności jakie Pana spotkały i przekazać, iż Biuro Rzecznika Klienta Banku Zachodniego WBK skontaktuje się z Panem w celu wyjaśnienia opisanej sytuacji.

Zespół Banku Zachodniego WBK

Zasady obecności BZ WBK na forach można sprawdzić na: http://indywidualni.bzwbk.pl/zasady-obecnosci-bz-wbk-na-forach.html
rte / 91.94.188.* / 2010-06-13 20:50
wszyscy powinni wiedziec co sie dzieje w Bydgoszczy na bydgoska liste ora jest wpisany przestepca taki adwokat szkoli aplikantow to wstyd dla palestry i ORA Slawomir Maciejewski przed swoja kancelaria na ulicy na nowym rynku 5 do nieprzytomnosci pobil klientke potem sam zamknal sie w zakladzie psychiatrycznym gdzie udawal niepoczytalnego sprzedal dom i kupil mieszkanie tam gdzie mieszkala kobieta musiala wyprowadzic sie z Bydgoszczy On caly czas prowadzi kancelarie na nowym rynku 5 chociaz jest naprawde psychopata wariatem i zboczencem pozostal bezkarny
Z Bydgoszczy / 89.72.29.* / 2010-06-11 15:10
To będę czekać na kontakt. Czuje się oszukany i okradziony i nie zostawię tak tej sprawy. Nawet jakbym miał iść do sądu! Kilka osób zainteresowało się już tą sprawą. Wiem, że nie jestem jedyny (informacje od doradcy z banku w Bydgoszczy).
xlxlxlxlxl / 94.42.45.* / 2010-06-10 18:50
skoro nie uznają twojej reklamacji, to niech wyjaśnią tobie, jak można założyć lokatę z nieistniejących środków. jak maja takie dziury w systemie, to nic, tylko zakładać rachunki 'na słupa' i wyciągać pieniądze z tego banku. prokuratura będzie miała co robić przez niechlujstwo informatyków.
oczywiście bank zmieniłeś?
z Bydgoszczy / 89.72.29.* / 2010-06-10 19:33
Już dzisiaj przelałem pieniądze z tego konta. Czekam tylko na moją stówę i zamykam konto u nich. Dowiedziałem się, że może potrwać to nawet do 6 miesięcy, bo niby tyle spływają jakieś transakcje. Oczywiście każą sobie płacić w tym okresie po 3 zł za kartę. Nie dam im już zarobić. Przez 3 miesiące zrobiłem zakupy kartą za 80000 zł. Już nie dam im zarobić prowizji od płatności kartowych.

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: