CCC

Money.pl / 2007-02-07 13:16
Komentarze do spółki: CCC.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - martusia0000000.]
Wyświetlaj:
needle / 2007-04-21 15:16 / Bez rangi
tqa spółka - moim zdaniem - była za droga od zawsze
a teraz to już...
pomyślcie, gdyby wyceny były 3x mniejsze rekomendowalibyście ją?
a 4 razy??
chyba nie, prawda???
ale nie takie rzeczy się dzieją na GPW
z drugiej strony mam LOTOS, który zawsze był tani i nie drożeje pomimo to, także każdy wg swojego rozumu niech robi
kijek78 / 2007-03-12 20:29 / portfel / Bywalec forum
Zgadza się - ja miałem ten sam problem z reklamcją lipa - ale co sie dziwić skoro buty kosztuja po 60 zł to wiadomo ze zaraz sie rozsypią - a naród biedny i kypuje datego ccc sie rozwija i bedzie sie nadal rozwijać
needle / 2007-04-21 15:18 / Bez rangi
wpis w potfelu jest!
romher1 / 83.30.22.* / 2007-02-07 13:16
to dziwne że jesze istnieją chyba ludzie nie wiedzą że buty z CCC po miesiącu rozpadają się a firma nie raczy uwzględniac reklamacji
orrik / 83.17.33.* / 2007-08-20 10:47
Jak dla mnie to mogą sprzedawać jednorazówki w cenie 1,22 do momentu kiedy będzie to im przynosiło zyski ...
OBSERWATOR1 / 87.205.41.* / 2008-09-22 20:08
ccc to lipa. wyzysk totalny i obóz pracy.SZCZEGÓLNIE DOTYCZY CCC CZELADŻ!!!!!Nie szanują pracowników, kierowników.Pracownicy muszą często zostawać po godzinach pracy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A GDZIE ŻYCIE PRYWATNE?????? WSZYSCY Z TAMTĄD ODCHODZĄ!!! DLACZEGO!!!!????- ZBYT WIELKI SKLEP NA TAK MAŁĄ LICZBĘ PRACOWNIKÓW. A WYMAGANIA ROSNĄ!!! I NIC TYLKO SIE ZESRAĆ!!!!!
WIDZ / 84.10.248.* / 2008-09-27 19:33
ja tez dopisuje sie do waszych wypowiedzi, ccc to wielkie glowo-pracownicy tyraja jak woly.i to ma byc salon?WYCHODZA Z PRACY JAKO OSTATNIE Z CALEGO MARKETU I PRZYCHODZA JAKO PIERWSZE!CALY DZIEN BIEGIEM I W KOLECZKO PUDELECZKA Z JEDNEJ POLECZKI NA DRUGA.PARANOJA.ZAL MI ICH. ZROBCIE COS Z TYM BO WSZYSCY PRACOWNICY WAM UCIEKNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
boti kids / 83.30.179.* / 2008-10-08 23:50
Macie rację to prawda z tą pracą,ale nie tylko w CCC ale ogólnie w firmie NG2 -TOTALNA PORAŻKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam wszystkich obecnych i byłych pracowników tej firmy
OBSERWATOR 2 / 89.74.57.* / 2008-09-25 23:00
ZGADZAM SIE Z TOBĄ JEST TO OBóZ PRACY WYZYSK TO MAłO POWIEDZIANE
ZOSTAJĄ PO GODZINACH I JESZCZE ZA TO IM NIE ZAPŁACĄ
DRODZY SZEFOWIE CCC LUDZIE MAJĄ RODZINY
1 MIEJSCE DLA NAJGORSZEJ FIRMY DLA :CCC;
Beata K. Szczecin / 83.21.131.* / 2008-09-25 15:52
Nie rozumiem jak ludzie o tak niskim ilorazie inteligencji jak Ci wszyscy komentatorzy zebrani na forum mają czelnośc się wogóle wypowiadac i to jeszcze anonimowo lub pod pseudonimem. Śmiac mi się chce z takiego podejścia i "odwagi". Jeśli już coś się komentuje należałoby się podpisac, bo jak dla mnie te komentarze są conajmiej fikcyjne- a czemu? fikcyjny komentator to fikcyjny komentarz!
Jeśli chodzi o CCC to mogę śmiało powiedziec, że rozwija się dynamicznie i wciąż wprowadza nowości a te wszystkie BIEDACTWA co tak są nieszanowane to na ich miejscu zastanowiłabym się czemu traktują mnie w taki a nie inny sposób, byc może nie nadają się do pracy w salonie? BYc może trzebaby było zamienic salon na zwykły moloch?
przemyślcie coś nim się zbłaźnicie na forum
obserwator2 / 81.190.212.* / 2010-08-25 17:20
Witam
Jestem klientką Boti jestem zniesmaczona obsługą w sklepie w Leclercu to jest skandal jak tam się traktuje klienta . Pani kierownik jest nie miła opryskliwa. Nie wiem kto zatrudnił taką osobę na to stanowisko. Kiedy poprosiłam Panią o podanie rozmiaru botka to pani z łaską i wielkimi nerwami podała mi buty.
Ale już wiem , że nigdy nie odwiedzę tego sklepu.
I powiem znajomym gdzie nie powinni kupować obuwia.
Agnieszka Włodarczyk.
Marek ok. Katowic / 83.143.102.* / 2008-10-14 20:11
Beata ty chyba musisz być kierownikiem lub pracować w biurach CCC bo chyba nieznasz realjów pracy na najniższym szczeblu tzw. salonów i niewiesz jakich głupich i nieprzemyślanych decyzji podejmują w Polkowicach nasz i prezesi czy też dyrektorzy, którzy biorą za to grube pieniądze. W sklepach nie sznuje się pracowników którzy naprawdę ciężko pracują czasami są nawet we trzy na sklepie który ma powierzchnię prawie 300 metrów kwadratowych, brak jest ochrony, pracownicy zmęczeni całym dniem obsługiwaniem klientów o różnym charakterze i agresji muszą jeszcze zmyć cały sklep za co nie mają płacone a zatrudnione są w firmie na stanowisku kasjer - sprzedawca, a nic nie mają w umowie jako sprzątaczka. Przepraszam cię ale ty chyba żyjesz w innym świecie, albo masz dobrze płatne stanowisko i się boisz o posadę dlatego tak zachwalasz. Ludzie do chwili obecnej bali się odezwać myślę że ktoś w końcu zawiadomi PIP o panującym mobingu w firmie CCC oraz że ludzie muszą się składać na inwenturę aby póżniej za swoje ciężko zarobione pieniądze zapłacić firmie za skradzione obuwie, którego nie są w stanie upilnować, gdyż jest ich za mało i firma powinna zapewnić ochronę i prawdopodobnie czerpie z tego podwójny zysk. Bo jak domniemam bieże pieniądze z ubezpieczenia i jeszcze pod pozorem inwentury ludzi okrzywdza zabierając im premię. Czyli jak to mówią woły pracują, a paniska się śmieją. Jak ostatnio przeczytałem w internecie sznowny Prezes Miłek został biznesmenem ROKU - to jest chyba kpina, niech napisze w jaki sposób nim został i na czyjej krzywdzie. Ludzie przejrzyjcie na oczy. Jak się ostatni dowiedziałem coraz więcej pracowników sprzedawców odchodzi z tzw. salonów CCC, chyba faktycznie z mądrzeli. Zobaczymy kto stanie na sklepie chyba człowiek roku sam obskoczy swoje sklepy. Daj mu Boże żeby obstał jak taki mądry. Niech pokarze jak się to robi, a może jego dobrze opłacani dyrektorzy ? Którzy co chwila e-mailem zmieniają decyzję co do układania sklepu nie dając możliwości pracownikom dopilnowania klientów, czy też złodziei. Beata K. ze Szczecina powinnaś przeprosić wszystkich ciężko pracujacych sprzedawców w sklepach CCC i mocno uderzyć się w pierś zanim ponownie coś niemądrego napiszesz.
puławianka :) / 94.40.32.* / 2012-03-12 17:47
Marek ok. Katowic ..popieram w zupełności i w całej rozciągłości....pracuje w puławskim salonie ccc w tesco...składamy sie na braki jakie wynikają najprawdopodobniej z powodu kradzieży w naszym salonie..BRAMKI NIE DZIAŁAJĄ...mam ganiać za złodziejem po parkingu czy przekładać te buty z półki na półkę i to równiutko według wytycznych z góry..3/4 etatu i 970zł nie jest źle:) nie płacą nadgodzin..nie płacą za sprzątanie...cały dzień na nogach.i niejednokrotnie zwózki i inwentaryzacje po nocach..reklamacje i naprawy obuwia to juz nie wspomnę ile trzeba się oczami naświećic przed klientami...robią z pracownikiem co chcą..a jak wpada PANI RKS to nawet dzień dobry nie odpowie bo taka ważna...obetną teraz premie za nieuzyskanie celów i inwentaryzacje i trzeba sie zlozyc na braki..PYTAM TERAZ GDZIE JEST PAŃSTWOWA INSPEKCJA PRACY???a pan prezes Miłek...może mi skoczyć:)
Marek ok. Katowic / 83.143.102.* / 2008-10-14 20:26
http://www.komentuj.pl/strona.php?id_strony=35006 - zobacz i to
życzliwa :) / 83.4.96.* / 2008-10-14 18:08
BEATA !!! ty chyba sama nie wiesz co piszesz !!!
przeprali ci mózg w Polkowicach ?!?! albo jeszcze nikt nie nakopał ci do tyłka....
CCCHINY / 2008-10-14 16:03
kobito moze cos sprostujemy? co do ilorazu inteligencji to sie lepiej niewypowiadaj,bo niezdaje mi sie zebys była chodzacym mozgiem!! jakie stanowisko reprezentujesz? moze jakas dupolizuska regionalna,co? te nowosci co zekomo twoim zdaniem ta firma wprowadza to jakos nie SĄ stałe w uzyciu to swiadczy o taniochowatym i bubelskim produkcie, A MOZE TAK GŁUPIO GADASZ BOS SIE NAWACHAŁA TYCH KLEJOW ZE WSCHODU?!!!!! A FIKCJA TO TY BEDZIESZ JAK SIE ZNUDZISZ JUZ FIRMIE! DO STAROSCI TAM CIE NIEBEDĄ TRZYMAC! UWAZAJ JAK BEDZIESZ SZUKAC PRACY POTEM BO W SALONACH PRACUJA ROZNI LUDZIE,CO MAJA WIECEJ OLEJU W GŁOWIE CO TY, ZEBY CI PRZYKRO NIEBYŁO JAK SIE SPOTKASZ Z TAKA EWENTUALNOSCIĄ NA SWOJEJ SCIEZCE ZYCIOWEJ! POWODZENIA BIEDACTWO!
sarah karen / 83.16.152.* / 2008-10-04 20:08
Nieanonimowa się odezwała!!! Beata K. Szczecin to ja też mogę napisać. To ty się błaźnisz pisząc te bzdury z drwiącym uśmiechem. Napisałaś do kolegi ,że jak mu nie pasuje to niech się zwolni, najwygodniej tak powiedzieć. Właśnie przez takie podejście do sprawy firma traci dobrych pracowników z długoletnim stażem, którzy nie ukrywam są związani emocjonalnie z firmą a nowi zatrudnieni zwalniają się już po okresie próbnym. Nowości to każda sieć wprowadza , nie tylko CCC , newsem nie błysnęłaś. Nie masz pojęcia jak jest w firmie a jeżeli twoi znajomi uważają , że warunki i płace są z********, to po prostu cię ściemniają, bo nie chcą mówić jaka jest prawda. TAJEMNICA ZAWODOWA HA, HA, HA !!! Porozmawiaj z nimi teraz po wprowadzeniu zmian , może znowu będą wychwalać wszystko pod niebiosa a później zwolnią się podając ci powód nie związany z tym bałaganem. Firmę to może znasz ale chyba w relacji firma - klient, bo jakbyś znała ją "od kuchni" to nie pisałabyś takich bredni.
pracownik aga / 81.190.252.* / 2008-10-04 06:26
wiesz zastanawia mnie jedna rzecz dlaczego tak uporczywie bronisz firmy ccc nie sądze ze powodem jest tylko znajomość ludzi którzy tam pracują.jak czytam twó komentarz to aż mnie przekręca nie masz pojęcia tak naprawdę co sie dzieje i to co my pracownicy salonów ccc w całej polsce przechodzimy.Ktoś porównał naszą pracę do sieci Biedronki i wiesz muszę się się z tą osobą zgodzić.Ja rozumiem że pewną pracę trzeba wykonać ale nie za takie pensje bo to nie jest adekwatne do tego co firma zaproponowała po przez wprowadzone zmiany za duże wymagania a za mała motywcja.Przemyśl to bo takie głupie pisanie i wypowiadanie sie na ten temat to mnie krew zalewa.
jezus chytrus / 217.76.116.* / 2008-09-28 13:43
klania sie twoj iloraz inteligencji piszesz tak zapewne bo masz jezyk brazowy od lizania tylka kierowniczce.albo poprostu jest tak prosta ze trzymas zsie rekoma tej pracy bo wiesz ze nigdzie jej nie znajdziesz.w dziecinstwie pewnie psy tylko bawily sie z toba bo mialas kosc przywizana do szyi.anonimowa to jestes ty jesli potrafisz bronic sie to napisz do mnie 8798781.
MELANIA / 91.94.188.* / 2008-10-10 23:25
Pracujemy z dziewczynami na sklapie kilka lat!!ten sklep to nasza druga płowka zycia angazacja 100/%zostawanie po godzinach ,mio tego ze dziewczyny maja po 30 kilometow do domu-taxi zawsze sie zostaje-bez doceniania!!mydla nam oczeta ze bedzie lepiej o tu niepodzinka takie etety za co !kto bedzie pracował ?zal mi tylko mojej kierowniczki ktora zawsze zawsze sie wstawiała za nami,nauczyła nas duzo podpierała na duchu-wymGAJACA ALE STANOWCZA,A TErAZ Z BRAKYu LUDZI SMIGA Z M IOTLOM-wie ze nie jet dobrze ale nas trzyma `.LUDzIE MA NG 2 ZYCIE SIE NIE KONCZ-SZEDZIE JEST LEPIEJ JUZ GORZEJ NIE MA
BOZKA45 / 2008-10-10 18:17
piszecie tylko o CCC,a sieć Boti,też należy do NG2,nam pourywano etaty wprowadzając co do niektórych pracowników połowki(z możliwością dorobienia),wielka mi łaska.Ja przyjmowałam się na pełny etat i co mam teraz.A co z dziewczynami które zostały na całym,jest ich mniej a zrobić muszą to samo(pewnie na pocieszeni e
dostaną od firmy pampersy).
Ponoć firma szuka oszczędności(oczywiscie kosztem pracownika)ale ile marnotrawi na duperelach.
I na koniec w pełni zgadzam sie z nazwą"obóz pracy",Biedronka sobie poradziła,a my???
Szukam nowej pracy / 77.115.114.* / 2008-10-15 21:00
W sieci Boti też dobrze się nie dzieje... zwózka przeplata sie z przeceną, nową instrukcja ułożenia sklepu i obsługą klienta... jak to pogodzić??? Niestety nie da rady...sprawdza sie tu maksyma "albo rybka, albo akwarium"... pensje również nie są satysfakcjonujące... dodatkowo zredukowane zostały premie (do tego wysokie plany- nie do zrealizowania)… jak tu przeżyć za 900 zł przez cały miesiąc… może ktoś z Polkowic mi odpowie!!!... jestem w trakcie szukania pracy… bo dłużej tak nie mogę pracować!!!
zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz / 91.146.200.* / 2008-10-01 16:19
tak tak zgadzam się CCC jest do bani tak jak buty
szymon mówi show / 213.17.201.* / 2009-01-08 03:22
dokładnie
szymon mówi show / 213.17.201.* / 2009-01-08 03:22
dokładnie
przyjaciel1221212 / 89.74.57.* / 2008-09-25 23:06
Broń dalej to ccc ai tak nie zmienisz ,że buty macie do bani tępaku
KOLEGA / 89.74.57.* / 2008-09-25 23:04
KOBIETO CO TY PISZESZ Z BZDURY CHYBA NIGDY NIE PRACOWAŁś JAKO ZWYKłY PRACOWNIK DALI CI JAKIEś LEPRZE STANOWISKO I TERAZ BRONISZ TEGO DZIADOSTWA DLA PARU ZłOTYCH A NIE PODPISUJEMY SIE DLA DOBRA NASZYCH BLISKICH BEZMUZGU JEDEN
Beata... / 83.21.132.* / 2008-09-26 20:04
KOLEGO, bezmuzgiem najwyraźniej jesteś Ty skoro boisz się o bliskich jakbyś miał doczynienia z mafią a nie zwykłymi szefami. Nie pasuje praca biedactwu? To się zwolnij!!!! bo napewno firma takiego durnia jak Ty nie potrzebuje. A może boisz się bo Ci rodzinke pozabijają i może jeszcze będą torturowac? hmmm?? NA Twoim miejscu bym się zaczeła leczyc psychicznie.... umiesz tylko obrażac na forum a pracy nie umeisz zmienic? To kiepski z Ciebie Facet, sorry powinnam chyba powiedziec kiepska kobitka zagubiona w wielkim świecie strasznych Szefów i mobingu.... heheh bo sie rozpłacze ŻAL MI CIEBIE "KOLEGO". Dla sprostowania nie pracuje w ccc :)ALe znam firme i pracowników nie od dziś
ggggg / 89.76.255.* / 2008-10-01 16:12
beato jak nie masz męża to jestes zakochana w tej pracy i moesz tam tkwic do bolu jak nikt na ciebie nie czeka w domu my7 to rozumiemy ale inni maja do kogo sie wieczorami przytulac
jezus chytrus / 217.76.116.* / 2008-09-28 13:47
naucz sie poprawnej pisowni. bronisz ccc bo masz tam pelne usta roboty .tak sie sklada ze ja tam nie pracuje ale znam temat i problemy ludzi tam pracujacyh.jesli jestes tak samo glupia jak szybka to mozesz smialo scigac sie z rakietami.potrafisz jedynie ukrywac sie pod swoimi wypocinami ktore pewnie dyktuje ci mamusia rownie oczytana jak ty.
RENATA C. / 89.74.57.* / 2008-09-26 22:56
do zwykłych szefów to im dużo brakuje natomiast ja nie pisałem o sobie tylko o osobie dla mnie bliskiej ja do takiego burdelu nigdy bym nie poszedł pracowac ty Łajzo jedna
OBSERWATOR1 / 87.205.40.* / 2008-09-29 18:03
Jeżeli chodzi o pracę ,to firmę ccc można porównać do biedronki ,która miała kiedyś bardzo złą opinie na swój temat. Wyzysk,pracę po godzinach pracy ,przeceny,zwózki i te przekładania pudełek w jedną i drugą stronę - a nie wspomnę o tych dostawach ,które są codziennie i tych śmierdzących i zzieleniałych butach z importu. Współczuje osobą pracującym w tej firmie!!!! NIC DO POZAZDROSZCZENIA!!!!
Ciekawa.... / 83.3.17.* / 2008-10-04 18:14
Po przeczytaniu tych wszystkich komentarzy mam mały dylemat ponieważ w przyszłym tygodniu mam właśnie rozmowe kwalif. w firmie ccc. Teraz to niewiem czy wogóle iść na tą rozm.czy warto???jesli może ktoś napisać wogóle na jakich zasadach zatrudniają w ccc chodzi mi o rodzaj umowy i mniej wiecej wynagrodzenie???
edzia D.G / 83.30.240.* / 2008-10-08 23:40
Ciekawa....... nawet tam sie nie zatrudniaj bo to jest burdel na kółkach.Za za nuiedługo wracam z wychowawczego co byłam na nim półtora roku a po pół roku bycia w domu juz słyszałam ze nie mam po co tam wracac bo jestem juz zwolniona z dniem kiedy mi sie konczy wychowawczy.Kiedys zwolniła mnie kierowniczka za to ze wziełam sobie jeden dzien opieki na dziecko,ale jak szybko mnie zwolniła tak szybko mnie przyjeli bo chyba nie wiedziała ze mi sie to prawnie nalwzy jak psu buda. jedna przerwa na 12 godzin do ubikacji nie wolno wyjsc a juz nie wspomne o jakim kolwiek siedzeniu na sklepie odrazu wylatujesz na zbity pysk.Jak ktos dobrze lirze dupe to tam przetrwa.Moja cała stara ekipe zwolnili a teraz jak wchodze tam do sklepu to non stop nowe osoby. nie polecam nikomu tam pracy!!!!!!!! wytrzymałam tam dwa lata i dobrze ze poszłam na wychowawczy bynajmniej odpoczełam psychicznie od tych zajobow wszystkich.I tylko strasza ze Chudy przyjedzie z Miłkiem i porzadek zrobia ze nas pozwalniaja.Mam głeboko w dupie ta firme !!!!!!!
ZYCZLIWY / 84.10.248.* / 2008-10-05 13:06
OMIJAJ TO MIEJSCE Z DALEKA,JAK NIE CHCESZ ZWARIOWAC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
OBSERWATOR 3 / 89.74.57.* / 2008-10-05 21:10
CCC TO GORZEJ NIż BIEDRONKA I TESCO RAZEM WZIęTE A NAJGORZEJ JEST W CCC W CZELADZI
ADAM GLIWICE / 83.29.97.* / 2008-10-17 01:23
Wiecie co? Tak czytam te Wasze komentarze i powiem jedno: Z JEDNEJ STRONY JEST MI WAS SZKODA ZE TAKĄ CHU**WĄ PRACE MACIE I ZE TRAKTUJA WAS JAK ŚMIECI ALE Z DRUGIEJ STRONY FENOMENEM JEST DLA MNIE DLACZEGO PO CHOLERĘ NIE POSZUKACIE SOBIE INNEJ LEPSZEJ PRACY? CZY TAKIE NIEDOJDY Z WAS ZE BOICIE SIE ZE SOBIE NIE DACIE RADY GDZIE INDZIEJ?
KIEDYS GEN. PATTON POWIEDZIAL: IT'S BETTER TO FIGHT FOR SOMETHING THAN LIVE FOR NOTHING!
JA PRACUJE W PEWNEJ KIEPSKIEJ FIRMIE KTORA MA LEKKIE PODEJSCIE DO PRACOWNIKOW I TEZ MI TAM ŹLE (IJAK WIELU INNYM W TEJ PRACY) WIEC ZLOZYLEM PO PÓŁ ROKU PRACY WYPOWIEDZENIE I ZA TYDZIEN IDE TAM OSTATNI RAZ DO PRACY.
CZEGO WAM RÓWNIEŻ ŻYCZĘ!
quaziczka / 217.113.225.* / 2010-04-21 12:43
UWAGAAAAA!!!!!!!!!!!!!

KIEROWNICZKA REGIONALNA Z ŁODZI NA NICZYM SIĘ NIE ZNA, !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JAK PRZYCHODZI NA KONTROLE DO SKLEPU TO WSZYSCY Z NIEJ MAMY TAKĄ POLEWE ŻE SZOK !

Boti, Quazi, CCC ---------> powinny zatrudniać osoby nadające się na dane stanowiska.
Kierowniczka regionalna z łodzi dostała awans wiadomo czemu (hahaha) a teraz zament na sklepie sieje i się wyżywa bo ma problemy emocjonalne z samą sobą

żal
143 144 145 146 147 148
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy