Forum Spółki giełdowe CCC SA

CCC wydało ponad sto milionów na serwis internetowy

CCC wydało ponad sto milionów na serwis internetowy

Wyświetlaj:
Tomasz, Dusseldorf i Marysin Wawerski :) / 84.212.68.* / 2016-01-15 23:22
Przykro mi czytac takie komentarze, zwlaszcza ze czuje sie chrzestnym tej Firmy. Darek zrob cos z tym! Powodzenia
chłop ze wsi / 185.17.163.* / 2016-01-16 21:07
Darek robi pieniądze. Sprzedał jakoś latem akcje CCC, załozył spółke e obuwie a teraz sprzedał ją CCC.I kaska do rączki . W ten sposób wydoił giełdową firmę w której ma jakies udziały
Konrad27276 / 31.183.64.* / 2016-01-15 20:55
Nic dziwnego, że liczą zyski ci oszuści i sprzedawcy bubla! Oszczędziłbym sobie stresu gdybym przed zakupem wszedł na stronę CCC reklamacje, ale kto o tym myśli? Teraz już mam nauczkę i zanim gdziekolwiek kupię wpisuję w google nazwę sklepu i dodaję "reklamacje" których to CCC nikomu nie uwzględnia, no chyba, że pójdziemy do rzecznika i zapłacimy za ekspertyzę, za którą też CCC nie oddaje, bo to oszuści i sprzedawcy bubli! Lasocki to już tylko nazwa, bo dziś ten bubel produkują w Chinach! W każdym punkcie CCC w Polsce, codziennie jest przyjmowanych setki reklamacji, na skalę całego kraju to tysiące bublarskich butów dziennie! Każdy kto tylko złoży reklamację musi czekać cały okres reklamacyjny(CCC czeka do ostatniej chwili) po czym każdemu wysyłają tę samą odpowiedź, tylko nazwisko (kopiuj-wklej) choć czasami się zdarzyło, że cały tekst z innym nazwiskiem wklejali i wysyłali do kogoś innego! Tak czy inaczej każdy dostaje tę sama odpowiedź, czyli negatywną oraz bzdety, że to nasza wina! Moje bule Lasockiego rozpadły się po 2 tygodniach noszenia(odpadłą podeszwa) Jak zobaczyłem odpowiedź od CCC to mnie szlak trafił, więc od razu do rzecznika oraz rzeczoznawcy i do przodu, 2 miesiące ale pieniądze mi oddali i jeszcze śmieli się zapytać czy chce inne buty he he he buty może bym chciał, ale nie bubel z CCC!
kaletnik / 82.3.65.* / 2016-01-15 20:11
C C C - Coraz Cieńsza Chińszczyzna !!! Ale marki obuwia niby polskie !!!
co nie / 83.30.241.* / 2016-02-04 13:10
No ty zapewne kupujesz w POLSKIEJ BIEDRONCE i jeździsz POLSKIM BUSEM.
alicja838 / 89.228.135.* / 2016-01-15 19:45
Dziwne jak zapytałam szefa kiedy podwyżki jakieś będą bo za 1200zł cieżko żyć nie dorabiając nigdzie w wolne to powiedział że sieć nie ma kasy
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy