CCENERGY

Money.pl / 2011-04-11 01:16
Komentarze do spółki: CCENERGY.
Wyświetlaj:
J1512 / 83.5.188.* / 2012-06-22 11:24
W dniu dzisiejszym order I inw.GPW powinien dostac TEN kto zawarł trans. zakupu 20 akcji o godz.10.44:42 "za ogromną sume" 4z,co wyniosło kurs W/W papieru na +11,11%.Gratuluje dobrego HUMORU!
J1512 / 83.29.250.* / 2012-06-15 13:21
Ciekawe KTO tak bardzo pilnuje żeby ten "wynalazek" był w takiej cenie?
Pozdrawiam cierpliwych!
mombas / 194.153.119.* / 2012-05-24 11:39
no to dzida pozdrawiam redsów
druid / 80.55.31.* / 2012-01-26 12:21
nazwa firmy nie jest spójna z opisem.
od kiedy to Clean&Carbon Energy SA [CCE]
produkuje laptopy
ipp / 87.205.207.* / 2011-10-02 09:29
Coś ci się kolego pokręciło. Karen nigdy nie spadł do 5 groszy (najniżej było około 50 groszy) i nigdy nie kosztował 36 złotych (najwyższy kurs nie całe 30 zł)
ipp / 87.205.207.* / 2011-10-02 09:32
oczywiście - niecałe 30 zł :)
zwykły zjadacz chleba / 213.199.253.* / 2011-10-01 21:32
ta spólka dała mi majątek-- skupiłem akcje karena po 0.05 groszy po 18 groszy po 63 grosze na ceto i sprzedałem po 36 zł -----jak rzucałem pakiety po 18 zł i niżej po 9 zł miałem pomad 160 tys dziennie zysku ---- mam sentyment do tej spółki znam jej losy od noworodka do dziś -- i wciąż obserwuje--powiem tyle --przerost treści nad formą--byłem właścielem tej spółki i wszyscy skorzystali --każdy zarobił-teraz to amatorka--pokazówa--a inwestor chce wyników i zysku--ale sorry ja nie wróce nie ci ludzie i nie moje klimaty-choć wciąż widze w spółce zaje............. możliwości.Biznes i wyniki to gwarancja zysków a nie nazwiska z gazet-i stanowiska-spółka będzie świetnie
prosperować ale trzeba zmienić akcjonariat i pozbyć sie tych mercedes ferrari i ich rodziców.albo playta proponuje oglądać brzydule na TVN tam jest odpowiedż dla waszej firmy........................................................
zygi123 / 2011-10-01 09:59 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Kolejny polityk zatrudniony. Na co oni (Paszyńscy) liczą?
Józefie nie idź tą drogą.

http://www.parkiet.com/artykul/1101181_Jozef-Oleksy-zasiada--w-radzie-C-C-Energy.html
Jesse L / 2011-10-01 13:13 / Tysiącznik na forum
Po zapoznaniu się z artykułem jedyne co mi się nasuwa to, to że jak zwykle po kieszeniach najwięcej oberwą drobni akcjonariusze, którzy kupili akcje w nadziei o wzrosty kursu.

Wg mnie Józef Oleksy nie pasuje do rady nadzorczej. Jego imię wysiada przy poniższym cytacie :)
"Do rady zaproszono także córki Paszyńskich: Annę Mercedes i Ferrari Stacey Paszyńskie"
zwykły zjadacz chleba / 213.199.253.* / 2011-10-01 21:03
takie mają imiona ich córki ?????????????i--pewnie syn byłby nazwany bentlej-kadilac-apollo2--kolumb-henryk4-jan sobieski- marco polo-faraon- cesarz -papież-jezus chrystus-mojżesz -zbawiciel-adolf hitler-stalin-konstantyn wielki-józef piłsudski-lech wałęsa-putin-miediediew-jan paweł II-czegewara-busz-czołg TU 134-kałaszniukow-bill gates-barak obama-hugo czawes-fidel kastro-jan kulczyk-bank of america-holly wood-aron speling-garry bafet-Bank stanley Morgan--Bank narodowy świata-zbawiciel-wybawca świata-syn galaktyki-stwórca UFO-właściel galaktyk -układu księzycowego i słonecznego ---drogi mlecznej-czrnej dziury w galaktyce --itp itp z takimi ludżmi nie robi sie biznesu....................ale w szpitalu psychitrycznym warto ich podglądać nauka musi isć do przodu dobranoc
dobra podpowiedź / 213.199.253.* / 2011-09-30 23:44
i jeszcze jedna podpowiedź---niech właściciele 10000000000 razy obejrzą listę szindlera i zrozumieją że księgowy --żyd--zrobił więcej niż jakby właściciel zatrudnił samego adolfa hitlera--- bo jego zatrudnienie to by była klęska ludzi i właściela.Narazie zatrudniacie samych adolfów.........???????????????????????
dobra podpowiedź / 213.199.253.* / 2011-09-30 23:21
Powiem tak- od spółki z daleka--właściciele to ludzie dziwni lubują się w chwale i pokazywaniu kogo mogą kupić jakby mogli to by sie pokazali że zatrudnią Baraka Obame -----------zero zmysłu biznesowego-------pokazówa ---plajta pewna----za rok samobójstwo --bo jak żyć bez honoru pieniędzy itp.Wiele takich jest przypadków na świecie---niestety macie to pisane---powiem o kulturze biznesu mój pra dziadek założył kase pożyczkową w polsce jego przyjaciel raifaizen założył taką samą kase w niemczech i co tam wyrósł światowy bank a mój pra dziadek --niestety --nie zbudował tradycji i wielkiego banku bo w żył w Polsce kraju straconych szans. ale tradycja biznesu i kultury pieniędzy mamy we krwi.Od dziesięcioleci mimo komuny uczył mnie mój nieżyjący tata wielkich idei biznesowych od wieków przekazywanych i wiem co przekazuje tu na forum.Pytanie -jakie ma pomysły znany polityk na firme--odpowiedż jedna mamy nazwisko w firmie--rzenada--Kulczyk płaci wielkie pieniądze żeby o nim nie pisano--pieniądze lubią cissssze-a właściciele ccenergy lubią pogłos --pokaz--prase-nazwiska-itp. żyjecie dla marnej sławy
pokazu a gdzie biznes--pokazują kogo możemy mieć kiedyś sie skończy a do firmy trzeba mózgu biznesowego a nie 3 prezesów przez 5 miesięcy--każdy znany w prasie-najwżaniejsze że znany-- kupiony--pokazany ludziom-- tego też kupimy---ale za długi--koniec waszej firmy--tego pieniądze nie lubią--jak właściele chcą sie dowiedzieć co ich czeka niech odpiszą podam nr telefonu.A ewentualnych inwestorów--już takich nie ma--prosze o wstrzemięźliwość w inwestycjach-- bo niebawem nie będzie o czym pisać wa tym forum.Ale zawsze są inne ciekawe spółki na GPW-- zdrowe o mocnych fundamentach itp
kolosV / 83.30.140.* / 2011-09-11 22:04
KOMPUTRONIK SA oświadczenie o przyjęciu oferty zakupu akcji CCE

09.09. Warszawa (PAP/ESPI) - Raport bieżący 19/2011

Zarząd Komputronik SA zawiadamia, że w dniu dzisiejszym otrzymał informację od spółki zależnej - Contanisimo Limited z siedzibą w Nikozji w Republice Cypryskiej, że pismem z dnia 5 września 2011 roku Contanisimo Limited złożyło oświadczenie o przyjęciu Oferty w Opcji Put (zgodnie z zapisami art. 17 Umowy Inwestycyjnej zawartej w dniu 24 lipca 2010r.). Oznacza to, że została zawarta umowa kupna sprzedaży, gdzie stroną zbywającą jest Contanisimo Limited, a stroną nabywającą Texass Ranch Company Wizja PS sp. z o.o. ska, a przedmiotem umowy jest sprzedaż 18.303.912 szt. akcji Clean > Carbon Energy SA w cenie 2,66 zł za jedną akcję. Łączna wartość zawartej umowy wynosi 48.688.405,92 (czterdzieści osiem milionów złotych sześćset osiemdziesiąt osiem tysięcy czterysta pięć złotych 92/100). Nabywca akcji, tj. Texass Ranch Company Wizja PS sp. z o.o. ska, zobowiązany jest zapłacić cenę za w/w akcje w ciągu 5 dni kalendarzowych od dnia, w
którym dostarczone zostanie Texass Ranch Company Wizja PS sp. z o.o. ska przedmiotowe oświadczenie. Po dokonaniu zapłaty, przedmiot sprzedaży, czyli wspomniane akcje, zostaną przeniesione na rachunek maklerski należący do nabywcy.
Powyższą informację Zarząd Komputronik S.A. z siedzibą w Poznaniu, wpisanej do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000270885 ("Spółka"), przekazuje na podstawie art. 56 ust. 1 pkt 2 lit. a ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych oraz § 5 ust. 1 pkt 8 rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 lutego 2009 r. w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych oraz warunków uznawania za równoważne informacji wymaganych przepisami prawa państwa niebędącego państwem członkowskim.

kom espi mra

Depesza pochodzi z biznes.pap.pl z 09.09.2011 19:13
fr / 79.186.239.* / 2011-09-01 10:18
Warto wiedziec

CD Projekt będzie dystrybutorem filmów i seriali Polsatu
Spółka dystrybucyjna CD Projekt z grupy CD Projekt RED (CDR) chce w najbliższym czasie
pozyskać nowych partnerow wydawniczych z rynku gier komputerowych, będzie też
dystrybutorem filmów i seriali wyprodukowanych przez Polsat
2011-08-29 10:28:45.

CD Projekt Red sprzedał 940.355 sztuk Wiedźmina 2
CD Projekt Red, od chwili premiery w połowie maja do chwili obecnej, sprzedał 940.355
sztuk gry Wiedźmin 2. Ten wynik oznacza 24 proc. wzrost w stosunku do pierwszej części
gry - podała spółka w materiałach na konferencję prasową.
2011-08-29 08:31:17.

Producent Wiedźmina zwiększył swoje zyski ponad 40 razy
Spółka informatyczna CD Projekt Red miała 20,45 mln zł skonsolidowanego zysku netto
przypisanego akcjonariuszom jednostki dominującej w I poł. 2011 roku wobec 0,48 mln zł
zysku rok wcześniej.

Polecam uwadze rowniez Serenity, ostatnio spadek z 0.42 na 0.23 zl
belferek / 88.199.31.* / 2011-08-31 10:37
Jakie przeszacowanie?
Raczej niedoszacowanie!!!!!!!!

Wartość księgowa na jedną akcję CCENERGY = 0,91 zł.
Wartość giełdowa jednej akcji CCENERGY = 0,31 zł.
belferek / 88.199.31.* / 2011-08-30 14:44
Chociaż "Polacy nie gęsi i swój język mają" to zawsze naśladują innych
- dlatego patrz na giełdy światowe, ponieważ gdy one..... to i my.
29.08.11.
Polska WIG20 1.69 %
USA Nasdaq +3.32%
USA Dow Jones Industrial +2.27%
Kanada S&P TSX Composit +1.80%
Austria +1.33%
Holandia AEX +1.68%
Wlk. Brytania +1.97%
Argentyna MerVal +2.06%
Brazylia Bovespa +2.83%
Meksyk IPC +2.86%
Hong Kong Hang Seng +1.71%
Indie BSE +1.59%
Japonia Nikkei +1.16%
Singapur Straits Times +1.59%
belferek / 88.199.31.* / 2011-08-29 10:21
Podczas zbijania kursu "spekulanci" napotykają na balast - tych, którzy nie sprzedadzą swoich akcji na wyprzedaży pomiędzy spekulantami, ponieważ zakupili je po znacznie wyższej cenie niż obecny kurs spekulacyjny.
I w tym przypadku nie trzeba nikogo namawiać aby nie panikował i nie sprzedawał, gdyż jest to odruch naturalny.
belferek / 88.199.31.* / 2011-08-26 09:19
Obserwując na giełdzie grę pseudoinwestorów i spekulantów, to przychodzi mi na myśl gra w "Trzy karty lub w trzy kubki" - czyli znana gra bazarowa.
Najczęściej oszust (spekulant giełdowy) z kilkoma wspólnikami (współspekulantami) finguje grę, w której jest "ogrywany" przez wspólników do momentu, gdy na grę zdecydują się przypadkowe osoby (pseudoinwestorzy). Początkowo i one wygrywają, dopóki nie zaczną stawiać większych kwot. Oszustwo polega na tym, że prowadzący grę ukrywa zwycięską kartę czy monetę – w dłoni lub w rękawie, a po obstawieniu przez gracza dowolnego kubka czy karty podrzuca ją z powrotem na miejsce, którego grający nie obstawił.

Obraz firm na giełdzie jest w 99 % odwrotnie proporcjonalny do ich kondycji i kształtowany przez współspekulantów, którzy wzajemnie sobie sprzedają akcje, wciągając w tę grę pseudoinwestorów, którzy kupują, gdy akcje drożeją i sprzedają, gdy akcje tanieją.

Wnioski proszę wyciągnąć z tej lekcji samodzielnie.
do początku nowsze
1 2
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy