Forum Spółki giełdowe CD Projekt SA

CD Projekt stworzy kolejnego "Wiedźmina"?

CD Projekt stworzy kolejnego "Wiedźmina"?

Money.pl / 2015-09-10 21:33
Komentarze do wiadomości: CD Projekt stworzy kolejnego "Wiedźmina"?.
Wyświetlaj:
NoPanowieCzytać / 79.186.162.* / 2015-09-11 13:48
Proszę nie czytać komentarza Kowalskiego. CDR wydał 16 DLC rozbudowujących grę zrobili tym też potężną marketingową robotę tym waśnie. Gracze mieli możliwość wpływania na to jakie DLC chcą otrzymać za DARMO. Przykładem jest ostatni z bezpłatnych DLC -NG+, które zasugerowali właśnie gracze. Ponadto gra gwint - świetna karcianka dostępna w W3 ma potencjał odnieś sukces jako całkowicie osobna gra wielu graczy ocenia ją jako najlepsza "grę w grze" tak dobrą, że chcą grać w nią nie tylko w świecie W3 ale też w zaciszu swoich domów z przyjaciółmi. Potencjał jest ogromny - proszę spojrzeć np. na sukces jaki osiągnęła karcianka od blizzarda ( hearthstone ). Co do dwóch płatnych DLC rozbudowują one linie fabularną za jeden z nich zapłaci unia ! Gracze są już na tyle dojrzali, że wolą zapłacić jakieś pieniążki (~50zł) za dodatek zrobiony na poziomie z nowymi lokacjami i fabułą, niż również płacić za wirtualne przedmioty i tutaj właśnie inni dew. wypadają słabo bo idąc w tą stronę odpychają klienta. CDR jak na razie robi dobrą robotę z W3 i może z niego jeszcze dużo wycisnąć taż, że i inwestorzy i gracze będą zadowoleni. Na horyzoncie jest też Cyberpunk, którego trailer został bardzo ciepło przyjęty jeszcze przed premierą W3. Teraz sukcesywnie wzrasta liczba oczu skierowanych na CDR i ich produkcje co będzie windowało sprzedaż. Jeśli ktoś szuka spółki wchodzącej w złoty wiek to może to być CDR. Ps. nie jeden analityk może się nie zgodzić patrząc na wskaźniki, ale przecież tydzień - dwa temu mieliśmy globalny krach. Ci tu na górze patrzą tylko na tu i teraz co jest przykre. Jeśli nie siedzisz w branży growej nie zrozumiesz o co chodzi i jak ważne w tej branży jest zaufanie twórca - gracz CDR buduje je od lat i to z powodzeniem.
Jak Kowalski / 109.155.220.* / 2015-09-11 09:40
Zarząd CD Project oszukał graczy, kilka lat temu zapowiadali, że nie będą robili płatnych DLC a jeszcze przed wypuszczeniem Wiedzmina 3 zapowiedzieli płatny DLC, niedawno zapowiedzieli kolejny płatny DLC, Dlatego właśnie nie kupiłem Wiedzmina 3, jak już się zdecyduję, to dopiero na PEŁNE wydanie z wszystkimi DLC, nie kupuję gier w kawałkach, tak samo jak nie kupuję samochodu w kawałkach.
Ja284 / 83.14.212.* / 2015-09-11 11:01
Przecież gra jest pełna. To że stworzyli dodatkowe 30 godzin rozgrywki dla chętnych to raczej dobrze. Nikt Ci nie każe tego dokupować. Za standardową cenę gry oferują ponad 100 godzin rozgrywki, gdy inne tytuły kończą się często po 6-8 godzinach.
gfgdg / 79.162.225.* / 2015-09-11 09:33
Pompkę do zaworka bańki spekulacyjnej przystawiono.
serca_z_kamienia / 213.189.36.* / 2015-09-11 08:48
"SercA z Kamienia" a nie "SercE". Ciekawe jak z rzetelnością innych informacji?
ASDD / 79.187.200.* / 2015-09-11 08:38
Podejrzewam, że będzie to MMORPG na wzór np. WoW lub SW:TOR
xgaijinx / 89.228.11.* / 2015-09-11 08:37
Zaskoczeniem byloby gdyby CD Projekt oglosli ze nie zrobi juz kolejnego wiedzmina.
squun / 78.133.227.* / 2015-09-11 09:30
Przecież już dawno zapowiedzieli że ten wiedźmin był ostatni
cvcvcv / 84.40.134.* / 2015-09-11 08:36
Żal czytać te analizy. Nie będzie żadnego nowego Wiedźmina tylko nowa gra Cyberpunk. Sam CD Projekt mówi o tym od lat, no ale "anale" żyją w świecie.
The V / 80.48.147.* / 2015-09-11 09:26
Właśnie chciałem to napisać. ciesze się że ktoś inny też jest zorientowany w tym co CD Projekt ogłasza.
addddfg / 79.187.200.* / 2015-09-11 12:51
CD Projekt zapowiedział, że W3 będzie ostatnim spotkaniem z Geraltem, a nie że bedzie to ostatnia cześć wiedźmina.
cvcvcv / 37.128.11.* / 2015-09-11 14:52
A kto napisał, że ostatnia? Chodzi o nową zapowiedź.
starszy już / 46.76.74.* / 2015-09-10 21:34
Musieliby być głupkami, by nie wykorzystać tego trendu. Na szczęście młodzi ludzie już wiedzą, jak się robi biznes. Gratulacje, co prawda dwójka już mnie nie porwała a na 3 mam za słaby sprzęt na chwilę obecną, ale jedynkę przemieliłem ze 3 razy - i mogę tylko powiedzieć - szacuneczek.
The V / 80.48.147.* / 2015-09-11 09:33
Trend ma to do siebie że trzeba wyczuć kiedy można sobie pozwolić na działanie. Wiedźmin 1 zaczął go, pokazując coś nowego dla graczy. Wiedźmin 2 i 3 można ustawić na środku krzywej rosnącej trendu, wprowadzenie czwartej części w tej chili mogłoby wcale nie być dla nich korzystne. Konkurencja nie śpi, będą chcieli dorównać i wprowadzą coś równie innowacyjnego w świecie gier starając się wywołać podobny efekt co wiedźmin jedynka. Wycofanie się (na razie) z wiedźmina to dobra zagrywka tym bardziej że już zrobili duże nakręcenie na CyberPunka. Kolejne co pomogło dużo sprzedaży i niejako ukształtowało trend jest to że w niewielkim odstępie czasu wyszło kilka gier wyprodukowanych przez polskich producentów.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy