Forum Polityka, aktualnościPolityka

Cenckiewicz odszedł przez naciski PO?

Cenckiewicz odszedł przez naciski PO?

skomentuj
Wyświetlaj:
B D / 84.40.242.* / 2008-09-17 10:13
IPN ujawnia coraz więcej faktów o zbrodniach czerwonej bandy na Polakach o agenciurach sługusach zbrodniarzy. Ze strony PO i SLD bez przerwy podnosi się wrzask "zabrać IPN pieniądze", "zlikwidować", "udostępnić wszystkim akta", Wszystkim?!!! Zbrodniarzom i agentom też?!!!!!. Istnieje takie pojęcie - nie ujawniamy dla dobra śledztwa.

Wiecie jak nazywał się człowiek który próbował ostrzec Polaków przed Czarnobylem?, wiecie jak przy okazji rozbijania demonstracji mordowano wyselekcjonowanych Polaków, których tam nawet nie było tzw. nieszczęśliwe wypadki? Ilu było naprawdę donosicieli i jak zwykłym prostym z pozoru nieznaczącym donosem można wykończyć człowieka?
Sowiecka Strefa Wpływów ma się dobrze. Ich teczki są na Kremlu i mogą być w każdej chwili użyte przeciw Polakom.
Bies2 / 2008-09-17 20:11 / Bywalec forum
Być może to naukowiec ale bez dorobku, może kiedyś będzie go miał. Ale jego działalność w praktyc sprowadza się do zemsty dawnego prosowieckiego aparatu bezpieczeństwa ,na działaczach opozycji demokratycznej. Taką rolę pełni tzw "prowokator" chodzący na pasku agentury wpływu. Hasła jakie głosi a ty je powtarzasz mają jeden jedyny cel "kompromitacja państwa i autorytetów". Wymordowanie inteligentów w Katyniu czy naukowców z Krakowa, zamordowanie prezydenta Warszawy i wielu innych miało ten sam cel. Co za prawdy odkrywasz. Tylko możesz liczyć na ciemny motłoch. Ale ten motłoch kiedy już się nasyci tym co podajesz, uwierzy , że działałeś w złej wierze i że współpracowałeś . To tak działa. Przecież Bieruta na rękachy nie nosili radzieccy żołnierze.
skomentuj

Najnowsze wpisy