Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Ceny mieszkań w największych miastach. Zobacz jak spadły

Ceny mieszkań w największych miastach. Zobacz jak spadły

Wyświetlaj:
PROROK 2015 / 77.255.4.* / 2012-07-11 22:03
panika w deweloperce rusza , ceny spadają brak chętnych jeleni na kupno , zasoby mieszkaniowe urosły ,budowlanka na GPW -66,% w rok poszła .A tu bzdety piszą że spadło o 2% 5% 10% mieszkanie - kpina z myślących ludzi !!!MIESZKANIA SĄ JESZCZE BARDZO DROGIE I W NADCHODZĄCYCH LATACH SPORO STANIEJĄ !!!
jq / 192.193.132.* / 2012-07-11 12:37
Brakuje tylko ostatniego akapitu z opinia eksperta, ze to juz najnizsze ceny od x lat i ze teraz jest najlepszy moment do kupna. Chociaz mysle ze coraz trudniej znalezc chetnego gotowego podetrzec sie swoim nazwiskiem...
kajja / 83.4.243.* / 2012-07-11 00:49
Spadły ale gdzie? Ja dopiero co rałam kredyt w getinie i ceny wcale nie były znacznie niższe niż w zeszłym roku. Ale fakt, targować się było łatwiej.
ola123350 / 83.26.38.* / 2012-07-12 18:59
Nie no nie możesz powiedzieć. Według mnei ceny spadły i już nie jest to co było. Rok temu mogłabym o kredycie zapomnieć a teraz w getinie dostałam i mieszkanie mma.
oberbayern / 178.235.89.* / 2012-07-08 07:09
pozwole sobie zacytowac bajeczke dla sprzedajacych i kupujacych
NIERUCHOMOŚCI -jest to towar typu stara baba - co jakis czas porzez tego typu artykuły stara babę sie pudruje wstawia szczęke i próbuje sprzedać do burdelu za pieniadze młodej zdrowej 18-latki -
przez pierwsze próby wielu sie nabrało i taka stara babe kupiło -ale niestety puder juz sie kończy a co bardziej wazne wszyscy juz wiedzą że to jest stara baba i nie jest warta swej ceny - ponadto nikt takiej starej baby nie chce utrzymywać przez 30 lat (kredyt) . Ponadto ci co mogli juz sie nabrali na ten puder - stara baba to towar przeceniony - Deweloperzy, Pismaki czy Łeksperci od nieruchomosci wciąż pudrują -tylko niestety juz kazdy wie ( czy prawie kazdy) ile stara baba jest warta - Ponadto trzeba stanowczo zaznaczyć STARA BABA JEST zbyt droga - nie stac juz na nia pozostałych - Niestety Stara Babę trzeba sprzedac taniej - W całejEuropie juz wiedzą że stara baba nie jest warta wiecej niż - pół średniej krajowej za metr -ludzie, ceny które propnuja juz są historyczne ( Amok zakupów
2006-7 skonczyl sie!) -obecnie nie ma chętnych ( oczywiscie sa tacy co maja noz na gardle i musza kupic) . Jelenie juz ustrzelone, leszcze odłowione -zostali tylko wytrawni gracze którzy nie przepłacą za stara babę - bo albo ich nie stac albo są mądrzy i nie wezma kredytu na 30 lat kosztem przyjemnosci zycia albo po prostu wiedzą że ceny i tak musza spaść do poziomu ,ze niektorym bedzie grozilo wielkie zalamnie psychiczne
buszak / 88.199.43.* / 2012-07-10 10:35
Na szczęście już coraz mniej jest takich co uważają, że kupno obojętnie jakiej starej pudrowanej baby na 30 letni kredyt to tzw "inwestycja". Otóż wg mnie to nie jest to typowe utopienie pieniędzy. No pomijając osoby które faktycznie MUSIAŁY tą starą babę kupić.
dr1 / 85.222.86.* / 2012-07-09 23:02
takie mam poważne pytanie: w co mam lokować wolne środki jak nie w nieruchomości?
veveveve / 83.29.130.* / 2012-07-14 11:22
W wiedzę i umiejętności
k aczordonald / 92.20.51.* / 2012-07-07 20:04
czy we Wroclawiu to wzrasta dlatego ze tam miesci sie szanown redakcja MONEY.Znaczy teraz to juz jest grupa finasowa(z 10 portali :::)))) na ktorej napisza wszystko dla money money money money.

Panowie dziennikrze, teraz juz gracie pod siebie bezposrednio, chyba pod swoje wlasne hipoteki.
Przestancie sie wyglupiac, teraz nie ma juz czegos takiego jak wzrosty, NAWET MIESIAC DO MIESIACA.

u naciagaczy, deweloperow wlasnie teraz zaczyna sie PANIKA.
sobotapiwoluz / 77.65.77.* / 2012-07-07 22:06
A czasem nie przesadzasz? To może sam załóż wiarygodny portal. Tylko jak tu pisać komentarze do własnych niesponsorowanych/mówiących prawdę/ nie naciąganych artykułów... aha można je wyłączyć ;-)
oberbayern / 178.235.89.* / 2012-07-08 07:16
Średnie miesięczne wynagrodzenie brutto 3200 PLN. Jak odejmiemy od tego podatek to wychodzi nam 2295.76 netto. Miesięcznie wydamy na
życie powiedzmy 1500 PLN to zostaje nam na mieszkanie 795.76 PLN.
Kupmy teraz sobie mieszkanie we Wrocławiu za 5800 za m2. Stać nas na 0,1372 metra kwadratowego mieszkania. Jeśli weźmiemy kredyt na mieszkanie na 30 lat to dzięki bankowym odsetkom będziemy musieli zapłacić za mieszkanie drugie tyle. W efekcie można powiedzieć, że miesięcznie Polak może sobie zakupić 0,0686 m2. Ponieważ to już bardzo mała liczba więc zamieńmy metry na centymetry.
0,0686 m2 to 686 cm2. Dla porównania karta papieru A4 ma 623,7 cm2.
Ale powiedzmy sobie szczerze większość Polaków zarabia dużo poniżej średniej krajowej.
k aczordonald / 92.20.51.* / 2012-07-07 22:18
ja sie tylko wyglupiam, tak samo jak ci ktorzy pisza ze mieszkania we Wroclawiu zdrozaly w odniesieniu do poprzedniego miesiaca i to w czasie letnim, w ktorym nawet dobrych czasach dla deweloperow byla d UPA ::))

Przeczytaj wszystkie artykuly w tym dziale od miesiaca.Oni juz grzebia reka w nocniku, bo musza przyznawac ze mieszkania jednak tanieja, a potem przypomnij sobie co pisali rok temu ::))

a teraz przeczytaj swoj wpis jeszcze raz.Szczegolnie od 2 zdania-to bezsensowny BELKOT-CHYBA NAWET NIE ROZUMIESZ Z CZEGO SIE NA KONIEC CIESZYSZ.

Najnowsze wpisy