Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Ceny paliw wzrosną o 12 gr na litrze

Ceny paliw wzrosną o 12 gr na litrze

Borys / .* / 2003-12-31 12:38
Komentarze do wiadomości: Ceny paliw wzrosną o 12 gr na litrze.
Wyświetlaj:
Madab / .* / 2003-12-31 17:03
Każdy naród ma to na co sobie zasłużył. Sami sobie taki rząd wybrali. I to do tego po raz drugi. I nie zdziwię sie jak debile wybiorą ich za kilka lat po raz 3-ci...
GHOST / .* / 2004-01-05 07:34
Jkaie dwanascie prosze sie przejsć po stacjach średnia to 22 gr na litrze nie ma to jak zapach frytek na ulicy. Mam pytanie do szanownego rzadu,czy wy jako tak zwana wielka elita rzadzaca pomyśliscie nad tym ze my tak zwany lud pospolity mamy dość tego. Co roku są powyrzki a gdzie te ........ podwyrzki płac??? czemu ciagle szkubiecie z naszego portfela a do swojego nawet nie patrzycie??? Czy wy jestescie chorzy niech mi kto tera powie, ale tak szczerze do czego prowadza te wasze podwyrzki??? Bo według mnie do zagłady naszego rynku a czmeu bo to prosterównanie. Palio idzie do góry (wyplaty nie), cena transportu idzie do góry (wypłaty nie), żywność idzie do góry ( wypłaty nie) rezultat zmniejszenie poptu na artykóły sporzywcze tym samym, sprzedawcy chcacy nadrobić straty podnosza ceny, a wy oczywiscie po wejsciu do tego bagna (unia europejska) znowu podnosicie podatki. Niech ktoś teraz zrobi bilanst utrzymania 6 osobowej rodziny w domu mieszkalnym, gdzie jedynym żywicielem jest ojciec który wielce musial odejsc na emeryture górniczą i zarabia az 2000cł brutto. Jeśli teraz to policzycie po odjęciu wszystkich opłat za mieszkanie kosztów stały to wyjdzie na to że na artykuły sporzywcze mam zaledwie 400zł na miescia? i jak ja to mam zrobic??? Bo napewno nie bede dziekować obeznemu rzadu, powiem wam tylko jedno to co wiekszość rodzin ze slaska tych wielkich górników jeszcze troche a rozwiarzemy ten rząd bo to nie rzad to nie kraj ale niewolnictwo prawne MY CHCEMY ŻYĆ A NIE WEGETOWAĆ JAK ROSLINKI
Borys / .* / 2003-12-31 12:38
I znowu czeka nas kolejny prezent od nowego roku w postaci podwyżek tak jak w czasach poprzedniego systemu.czyba też nik już w tym kraju nie wieży że pieniądze z opłaty paliwowej będą przeznaczone na budowę autostrad, to kolejne kłamstwo rządu do załatania dziury budżetowej z kieszeni kierowców.I chciałbym jeszcze przypomnieć że już jeden podatek kierowcy płacą w paliwie tzw. drogowy który wcześniej został dodany do ceny paliw.
tadeusz2004 / .* / 2004-05-18 22:30
Ludzie - co Wy piszecie, oni i tak mają Was gdzieś !!!!!!! i tak uważam ,że robią głupio - dać paliwo po 10 zł za litr ...... może stanie w końcu wszystko, przecież rządowi o to chodzi- na co mu potrzebny naród - no tak, chyba tylko na WYBORY I DO MĘCZENIA. Panowie tak dalej !!!!!!!

Najnowsze wpisy