Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Chiny ostrzegają USA przed sprzedażą broni Tajwanowi

Chiny ostrzegają USA przed sprzedażą broni Tajwanowi

skomentuj
Wyświetlaj:
lgkuyhfh / 83.11.129.* / 2010-02-02 11:13
w koncu moze ktos tym jankesom z pejsami nakopie do dupy. czas najwyzszy
kemikalbrader / 2010-02-02 11:59 / Bywalec forum
Sam sobie nakop do dupy antysemicki durniu. Najlepiej by było, żeby Tajwan w ogóle broni nie posiadali. Łatwiej będzie im wtedy pomagać, tak jak Tybetowi.

Kto wie, może kupią mieleckie Black Hawki.
anotilosos / 213.108.114.* / 2010-02-02 13:19

Sam sobie nakop do dupy antysemicki durniu

Ciekawe skąd kemikalbrader wię , że lgkuyhfh jest antysemitą ? :)
Czy jedna wypowiedż ba lub nawet kilka w podobnym tonie, moze świadczyc o tym ze ktos jest antysemitą?
Ale, jest wytłumaczenie na taka łatwość oskarzania.
Wielu bowiem ma taka tendencje do szybkiego oskarzania innych o antysemityzm, wystarczy byle pretekst ot choćby wypowiedz która sie nie spodoba a w szczególności taka która jest niepochleba o zydach.
Oskarzenia takie wynikają z pewnego kompleksu oraz czesto ze strachu.
Wprawdzie oskarzenia te sa przewaznie bez sensu, ale wygłaszającym je to nie przeszkadza, ba czesto nawet nie widza bezsensowności takich oskazeń, ani tego ze tak powszechnie stosowane raczej obracaja sie przeciwko temu przed czym miały bronić.
Jest jeszcze inny nonsens, mianowicie semitami sa nie tylko zydzi, sa nimi tez arabowie .
Jest jeszcze inny aspekt, we wspólczesnym swiece zydów którzy sa jednocześnie semitami jest nie tak wielu, ba w samym izraelu zydów którzy sa potomkami zydów semicki jest mniej niz wiecej. Wsółczesna europejska i amerykańska nacja zydowska w swojej większości nie jest bowiem semicka sa potomkami zjudaizowanego (nawróconego na judaizm) plemienia turkmeńskiego Chazarów.
Zdecydowana wiekszośc zydów turkmeńskiego genotypu a nie semickiego padła ofiarą czystek II WŚ. Zydzi któzy zasiedlali palestyne w końcu XIX i całym XX wieku w swojej większości tez nie sa genotypu semickiego ale turkmeńskiego. Dosyc obszernie pisze o tym i dokumentuje to w swojej publikacji/ ksiazce profesor historii uniwersytetu w Tel Awiw’ie, Szlomo Sand.
skomentuj

Najnowsze wpisy