Forum Polityka, aktualnościKraj

Chlebowski: Nie będzie rewolucji w emeryturach policji

Chlebowski: Nie będzie rewolucji w emeryturach policji

Wyświetlaj:
DARA / 83.142.205.* / 2009-01-26 19:36
Panie Chlebowski mimo tego iż Pana nie lubie to raz ma pan racje.Nie odnośmy się do ilości lat pracy porównując z eu jak nie możemy ludzią płacić tyle co w unii.Jak zrobią tą reforme to nie będzie policji , nie bedzie euro 2012, a i tak za jakiś czas ktoś wymyśli może przed wyborami że jak nie możemy dobrze płacić to wrócimy do 15 lat żeby zachęcić ludzi. Zabrać księżom i będzie lepiej.
milicjant-policjant / 83.18.174.* / 2009-01-26 16:05
Panowie ,mam przepracowane 28,6lat w tym 25 w policji.Nie siedzę na stołku odwalam kupe roboty (tech krym)na karzdej powiatówce jest tylko dwóch takicvh ludzi .są oni do dyspozycji 24/ha a wczasie urlopu zapiepszają w jednego. Tu się zgodzę 15 lat to zamało ALE pytanie który z pracodawców pozwoli sobie na zwolnienie doświadczonego pracownika tylko służby mundurowe ,czmu bo dysponują publicznymi pieniędzmi nie mając pojęcia .mogę jeszcze pracować dalej tylko pytanie za jakie pieniądze i jaką emeryturęTak reforma musi nastąpić zabrać kapelanów -ich etaty oficerskie i innych przydupasów z kgp,kwp kpp i służby mundurowe pływają w kasie lux
Pilsener / 2009-01-26 01:39 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Obecny ustrój można określi jako "komunizm z elementami wolnego rynku" - coś takiego jak w Chinach albo Rosji.
lkjlkjkkkk / 79.175.204.* / 2009-01-26 00:30
To zostało po komunie i
mumciu / 85.221.183.* / 2009-01-26 09:56
A może tak najpierw rewolucja na własnym podwórku....tzn w cyrkowym sejmie?? Ciekawe jak zachęcić ludzi do pracy w Policji za tak niskie pieniądze, a pamiętajmy o Euro. Policjantów ktoś musi jeszcze przeszkolić, muszą zdobyć doświadczenie,,,,,chyba że.....zatrudnimy dziadków do ORMO?
POrażka / 94.78.138.* / 2009-01-26 00:12
hehe, teraz wakatów jest od liku w służbach i wojsku - zabieraniem przywilejów na pewno ich nie zlikwidują
jeżeli w trakcie gry zmienia się jej zasady to zawodnik zaczyna mieć wątpliwości czy dalej grać w tą grę
wielu ludzi w służbach jest sfrustrowanych i zawiedzionych, których trzyma tylko 1 "pewna" emerytura - a jak teraz słychać już nic pewnego
MaiX / 2009-01-25 21:43
1. powinno się mundurowych zatrudniac na kontrakt (np.15 letni). Gwarancja zatrudnienia, zrobków, ale jak sie sam zwolni to musi zapłacić za wszystkie szkolenia.
2. powinni dostawać bardzo dobre pensje na tym kontrakcie
3. normalny system emerytalny - czyli tak jak kazdy z nas zbierają na swoich kontach w zakładach ubezpieczeniowych - dobrze bedą zarabiać, dużo zbiorą bedą mieć wysokie emerytury
4 po kontrakcie wracją z powrotem na rynek pracy (można by dofinansowywać przeszkolenia)
5. Jeżeli zginie/zostanie kaleką na służbie wysokie renty

Proste zasady, jak wchodzisz w to w wieku 20-25 lat to wiesz na czym stoisz (że popracujesz tylko do 40).

Moim zdaniem sprawiedliwe jest płacić dużo osobą które nadstawiaja kark ale niesprawiedliwe jest aby one pracowały 15 lat a inni 40 !!!! - są zawody które dużo bardziej niszczą zdrowie ludzi i nie ma mercy.
mumciu / 85.221.183.* / 2009-01-26 10:02
Apropo zawodów...to każdy wybiera sobie sam kim i co chce robić,,,oglądając tv, można stwierdzić że najbardziej stresującym zawodem jest polityk....skoro aż takie przywileje???
ottt / 2009-01-25 18:36 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)

Poseł Lewicy Janusz Zemke uważa, (..) nie można zmieniać reguł wobec obecnych funkcjonariuszy, którzy rozpoczynali służbę wiedząc, że przejdą na emeryturę po 15, a nie po 25 latach służby.

No tak, ponieważ jeżeli ktoś poświęcił mundurowi 10 lat i teraz słyszy, że zrobił to na własne ryzyko to nie zaryzykuje po raz drugi; za 5 lat pojawi się Tusk 2, który może zechcieć przedłużyć okres 25 lat o kolejne 10-15 lat.
Kto zagwarantuje, że tak się nie stanie?
piro / 83.14.245.* / 2009-01-25 19:34
System w Polsce jest tak niesprawiedliwy jak nigdzie indziej i każdy myslący człowiek wie ze na dłuższa mete trzeba to zmienić.Te gadki ze np Policjanci maja strasznie niebezpieczna i odpowiedzialna prace i dlatego im sie nalezy emerytura po 15 latach jest straszna hipokryzja dlaczego w innych krajach policjant moze dłuzej pracowac a u nas nie?A po drugie sa zawody jak np lekarze ale nie tylko któzy wykonuja bardzo cieżkie operacje i jakoś Ci ludzie nie maja emerytur po 15 latach takich przykładów jest od liku także Panowie mundurowi nie róbcie z siebie swietych krów i zrozumcie w koncu ze te przywileje Wam sie nie należa bo sa wyjatkowo niesprawiedliwe
f-sz sw / 95.41.60.* / 2010-01-05 16:13
to idź mądralo i pracuj na pierwszej lini z przestępcami a się przekonamy jaka to przyjemna praca
mumciu / 85.221.183.* / 2009-01-26 10:12
Kolego nie porównuj pensji lekarza do policjanta,,,,,,zabrać też lekarzom nierobą co śpią na dyżurach...(komu za spanie płacą?, ja też tak chcę). A z tą ..niebezpieczną pracą" to różnie bywa.....jak będzie miał chłop łeb nadstawić to przed interwencją będziesz podpisywał z nim umowę zlecenie czy co innego?
ottt / 2009-01-25 21:05 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Nie wiem jak to jest w Stanach i gdzie indziej, ale nie sądzę, żeby policjant gdziekolwiek odchodził na emeryturę z 40% pensji. I co z tego, że po 15 latach?
Poza tym nie wiadmo ilu z nich odchodzi po tych 15 latach a ilu pracuje dłużej.
Przecież taka emerytura się nie opłaca
Pilsener / 2009-01-26 01:40 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Jak to się nie opłaca? Po 15 latach przechodzę na emeryturę i odchodzę z policji do lepiej płatnej pracy.
larysam / 83.28.154.* / 2009-01-25 20:37
jestem za?
likwidacja policji, strazy, .........
wolne panstwo!!!!!! bo w wieku 55 lat - to Policjant moze służyc w domu STARCA. Chyba ze o takie Panstwo bedziemy walczyc?
ottt / 2009-01-25 21:02 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Też słuszna uwaga. Komu na co 55 letni policjant, strażak, czy BOR-owik? Nie wiem, jak platfusy sobie to wyobrażają?
PrawdaKtoraBoli / 89.187.232.* / 2009-01-25 21:02
A ja sie po raz kolejny pytam, dlaczego w Niemczech moze a w Polsce nie? Czy rozni sie Polak od Niemca. A moze uwazasz, ze Polacy to jakies Untermenschen?
ottt / 2009-01-25 21:59 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
A w Niemczech jaką dostaje emeryturę: też 40%? Też zasuwa się w święta bez nadgodzin (w polskich mundurówkach nie ma pojęcia nadgodzin - popytaj policjantów jak ich komendanci robią w balona) i w każdych warunkach atmosferycznych, czy może pracuje w klimatyzowanych pomieszczeniach i samochodach za naprawde godziwe pensje, nie płacąc podatku dochodowego od swojej emerytury? Niemcy mają u siebie taki socjal dla budżetówki - całej w tym dla nauczycieli, że twoje utyskiwanie jest poprostu żenujące.
Proponuję poczekać te 2-3 lata. Po Irlandii, gdy Tusk zostanie już kanclerzem, to będzie mógł nie tylko wykorzystać wyniesiony z domu j.niemiecki ale i zrobi u nas taki POżądek, ,ze niech się Madagaskar schowa.
ps.
Mam wrażenie, że zdaniem niektórych na tym forum Polacy to nadal untermanschen.
PrawdaKtoraBoli / 89.187.232.* / 2009-01-25 23:15
Widze, ze chyba nie wiesz co piszesz.
Jezeli chcesz sobie poczytac to siegnij do zrodel:
http://www.das-rentenplus.de/Wichtige_Fragen/Beamtenversorgung/Altersgrenzen_f__r_de.html Tu masz ladnie napisane, kiedy policjant w Niemczech moze przejsc na emeryture - po 60 latach - a tu ile tej emerytury dostaje
http://de.wikipedia.org/wiki/Beamtenversorgung po 40 latach pracy - cale 71,75% ostatniej pensji!
A zatem wczesniej zapoznaj sie z faktami i skoncz z haselkami.
A propos socjalu w Niemczech to wraz z reformami Harzt'a ten socjal sie skonczyl.
I powiem Ci jeszcze jedno w tajemnicy - tak aby yarowi czapka z glowy nie spadla - to w Niemczech granica przejscia na emeryture jest taka sama dla kobiet i mezczyzn czyli 65 lat a w kolejnych latach zostanie podniesiona do 67 lat.

Masz jeszcze jakies konkretne pytania co do emerytur?

I na prawde skoncz z haselkami. To dobre na zjazd kc pis a nie na to forum.
ernie / 91.94.95.* / 2009-01-27 01:00
Jeszcze jedno. W niemieckiej policji masz 3 lata nauki na policjanta potem pracujesz z doswiadczonymi ludzmi, a w Polsce kurs 6 miesiecy ktory uczy Cie pieknej teorii a potem w patrolu jezdzisz z policjantem z 1-miesiecznym doswiadczeniem i masz prawdziwe zderzenie z rzeczywistoscia, extra co??? Wiec czym tu zachecic ludzi zeby chcieli pracowac w policji, tym ze z dnia wolnego ktory sobie zaplanowales zeby odespac i przestac myslec o wynikach i o wszystkim naraz nagle juz nie masz, bo musisz byc w sluzbie. Na chwile obecna 15 lat to jedyny plus jakis trzyma policjantow przy pracy,ale co bedzie to sie okaze, wowczas trzeba bedzie podjac decyzje, czy pracowac czy odejsc. Ci z doswiadczeniem na pewno odejda bo beda mieli duzo do stracenia, a mlodych nie bedzie mial kto uczyc..i tak juz nie ma kto. Gdyby jeden z drugim rozsadnie wydatkowalby pieniadze z budzetu to wszystko inaczej wygladaloby, a tak trzeba zabrac tym szaraczkom na dole i powiedziec masie ze tak bedzie sprawiedliwiej zeby Ci u gory nadal wiedli beztroskie zycie w trosce o coraz wieksze bogactwo.
migaw / 91.94.95.* / 2009-01-27 00:50
Tylko ze pracujac jako mlody policjant w niemczech kazdy na poczatku pracuje na ulicy, a po kilku latach pracy idziesz do biura i mozesz sobie spokojnie pracowac do emerytury. Po za tym na jakim sprzecie sie pracuje i w jakich warunkach?? A poza tym mentalnosc ludzi w Polsce a w Niemczech? Z tego co wiem w Niemczech z Policja sie nie dyskutuje a w Polsce ludzie dzwonia o wszystko bo tylko 997 potrafia zapamietac i jeszcze skargi na Ciebie pisza. Chyba jest troche roznica.
Niemiecka Pała / 83.23.65.* / 2009-01-26 16:35
Witam jestem pochodzenia Polskiego mieszkam w Niemczech
jestem tam Policjantem jakbym porówmał swój stopiem do Polskiego
stopnia to bym st chor. pracuje przy granicy polskiej czasem mam z polskimi
policjantami i SG służby to wygląda tak: my przyjeżdzamy naszymi samochodami
bo wasze nie są przystosowane do 4 osób gdzie wsadzić zatrzymanych itd.
St chor z dodatkami na maxa po 14 latach służby zarabia ok 3300 na rekę ja mam ok
2000 Euro plus mogę wżiąść kredyty jako urzędnik państwowy na dom oprocentowany ok 1,7 do 3 %.
na każde dziecko do pensji plus ok 180 euro i co najważniejsze nie jestem taki styrany jak moi polscy koledzy
bo oni albo 8 godz często 12. - ja w nocy 6 do 8 zależy jaka służba. I co najważniejsze jest nas 3 - 4 razy więcej
także nie nadstawiamy cały czas tyłka jak moi Polscy koledzy a naprawde problemów to wasi funkcjonariusze
mają bez liku także oni po 15 są strasznie weksplatowani jak jeden robi za 3 ma prawo pozdrawiam tego
wcaniaka od podawania stron www. który życia nie zna a wszystkim chce pokazać.
PrawdaKtoraBoli / 217.147.104.* / 2009-01-26 17:06
Mieszkasz w Niemczech a uzywasz neoplus.adsl.tpnet!?

Mozesz zdradzic jak to robisz?
PrawdaKtoraBoli / 89.187.232.* / 2009-01-25 23:17
Uzupelnienie:
60 lat odnosi sie do zycia natomiast 40 lat do sluzby.
zibi1234 / 194.106.211.* / 2009-01-26 15:29
Gościu. To faktycznie ciekawa i świetna praca. nic nie robisz, dużo zarabiasz i jeszcze emeryurka za nic po 15 latach Zapraszamy wszystkich tak myślacych, są wolne wakaty od lat.
livka / 151.92.176.* / 2009-01-26 16:02

są wolne wakaty od lat.

Wakaty to mit. Do policji czy straży pożarnej nie ma szans się dostać bez wyższej szkoły policyjnej lub "szeeerokich" pleców...
A każdemu kto chce powiedzieć że to nieprawda polecam spróbować. Jak się dostaniecie to pogadamy. Aczkolwiek, wiedząc co mówię, mogę zagwarantować że się nie dostaniecie.
Powodzenia.
ottt / 2009-01-26 01:25 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Nie znam niemieckiego na tyle, żeby wskoczyć na tę stronę i poczytać, ale nie powiesz mi chyba, że socjal w Polsce jest na wyższym poziomie.
Poza tym zauważyłem, że zazwyczaj odnosisz się tylko do tych argumentów, które są tobie wygodne.
Zapytam ponownie: jak tam z podatkiem dochodowym dla emerytów? A jak tam z nadgodzinam oraz pracą w święta? Wyczytałeś coś tam?
piro / 83.12.174.* / 2009-01-25 22:48
Co Ty człowieku myslisz ze nadgodziny to tylko na policji ja pracyje po 10,12 godzin codziennie i bede pracował do 65 roku zycia albo i dłuzej a Ty mi tutaj płaczesz ze po 15 latach daja tylko 40% to ile ty bys chciał za 15 lat?Ja z checia bym wział juz nawt dzisiaj te 40% wiedzac ze moge sobie pracowac na cały etat gdzie mi sie zywnie podoba.Biedaczyska az mi Was zal normalnie ,zarobki owszem jak najbardziej dla Was ale nie emerytury w wieku 35 lat bo to jakas paranoja jest
kilof / 195.117.22.* / 2009-01-26 01:09
Nie roumiem was. Przecież są wolne wakaty i w woju i policji i gdzie indziej też.
Wystarczy złożyć podanie, przejść testy psycho i sprawnościowe a następnie wytrzymać te kilkanaście lat..
W czym tkwi wasz problem?
Dalej, panowie, nie bądźcie babami.
livka / 151.92.176.* / 2009-01-26 10:15
Jasne....Gdyby nie to że jest setki młodych, sprawnych ludzi, po wojsku, którzy przeszli wszystkie testy śpiewająco a pan komendant, kiedy pytasz go o przyjęcia, wyciaga gruuuuby stos teczek i mówi: "człowieku, ja tu mam samych najlepszych, pięć razy tyle gorszych podań i nikogo nie mogę przyjąć, choć chciałbym!"...
Cóż...teoria o wakatach upada...
myślący / 83.27.154.* / 2009-01-25 16:42
Najlepiej wogule zamknąć taką gupią instytucję jak
policja a tych darmozjadów na bruk
mumciu / 85.221.183.* / 2009-01-26 10:20
Weź strzel sobie porządnego barana.....tak porządnie w ścianę, a jak pomocy potrzebujesz to rozumiem że do proboszcza dzwonisz?
vg / 83.27.154.* / 2009-01-25 16:33
Powinno się też zabrać emerytury tym którzy już je mają a pracowali tylko 15 lat byłby bardziej sprawiedliwie i wyższe oszczędności
Fors84 / 2009-01-25 16:35 / Bywalec forum
prawo niestety nie działa wstecz
ottt / 2009-01-25 22:05 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
W przypadku wron i sb wydaje się działać wstecz. Podobnie jak w przypadku procesów o ludobójstwo które zafundowano hitlerowcom.
PrawdaKtoraBoli / 89.187.232.* / 2009-01-25 23:31
Przyklad z procesami to chyba prowokacja albo nie znasz sie kompletnie na prawie.
ottt / 2009-01-26 01:22 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Coś tam liznąłem i jeżeli chcesz wiedzić nawet kodeks karny daje możliwość działania prawa wstecz.
Sprawdz i tylko uważaj, żeby tobie nie wyszło jak z tymi linkami z pkw.
eie32e / 89.77.244.* / 2009-01-25 16:10
Bardzo dobra decyzja tego rządu, tylko o kilka lat opóżniona.
W obecnej trudnej sytuacji gospodarczej kraju, niezależnie
od rzadu, wszystkie ugrupowania polityczne, powinny się
skoncentrować na zadaniach , które będa dawały, wymierne i nie wymierne efekty ekonomiczne dla naszego kraju.
Jest bardzo dużo takich obszarów, które moga być
poddane takim celom. Niezależnie na jakie ugrupowania
polityczne, w wyborach powszechnych oddawaliśmy głosy, to wyborców celem było, dobro naszego kraju.
Dobrze by było, ażeby PRZYWÓDCY zwiazkowi, to również
zrozumieli. Jak widać z obserwacji, to stronnictwa polityczne, nie sa spójne tym celom. A to wyglada nie najlepiej.
antypolak / 83.5.104.* / 2009-01-25 15:33
oczywiście ze jak już to 25 lat a nie 15 w końcu można ludzi przesuwac po stanowiskach i jestem za tym by pracowali dłużej załużmy ma 20 lat zacyna pracowac i co 35 lat i emeryt śmiechu warte a oprócz tego jescze na najwyższą emeryturę ma iść bo co antyterorysta>?
swish / 79.185.30.* / 2009-01-25 15:11
Popieram - 15 lat to skandal !!! Zdecydowanie za mało !!! Najwyższy czas by ktoś z tym skończył !!!
swojtku / 2009-01-25 14:43
Uszczelnić - ten pan chyba żartuje. Potrzebne są radykalne i zdecydowane zmiany w tym systemie. Trzeba skończyć z rozdymanymi płacami w sferach mundurowych oraz - ewenementem na skalę światową jakim są wysokie emerytury w wieku ok 50 lat. Groźby zwolnień i odejść należy włożyć między bajki - gdzie pujdą ci nieudacznicy podczas kryzysu? Chore jest to, że np wiecznie pijany sierzancina z wiejskiej jednostki zarabia dużo więcej niż ludzie płacący na niego i jeszcze odchodzi na wczesną emeryturę. Mitem jest to iż np. policjant w wieku 50 lat nie nadaje się do pracy a np. dekarz w ieku 62 ma skakać po dachach? Starszych przenosić do pracy za biurkiem. Sończmy z przywilejami lat komunistycznych. Panowie nikt was nie trzyma w mundurówce na siłę!!!!! Całe społeczeństwo płaci za wasze rozdmuchane przywileje.
pimar / 82.210.186.* / 2009-01-25 16:19

Panowie nikt was nie trzyma w mundurówce na siłę!!!!

no to szkoda tylko, że nikt nie pisze o tym, żeby odejsc z wojska, tuz po ukonczeniu szkoły, młody oficer musi zapłacić MONowi ponad 100.000 PLN.... Jak uczciwie to uczciwie...
ps. widziałeś gdiześ tego pijanego sierżancinę, czy może za dużo filmów oglądasz????
Pozdrawiam
larysam / 83.28.154.* / 2009-01-25 20:32
jesli młody oficer ma taką kwotę zapłacic to ie zapłaci lekarz który odchodzi od pacjenta w czasie strajku. Za jaka kwote został wyszkolony i przez czyje pieniadze.......... O to jest pytanie..... inna glina???
swojtku / 2009-01-25 19:39
Miałem okazję sluzyć w wojsku jakieś dziesięć lat temu w mieście wojewódzkim. Moja opinia to syf i patologia. Kapitan wychodził na popołudniowy apel chwiejnym krokim. Szef (chorąży) pił niemal cały czas, czesto prosząc żołnierzy o papierosy. Jak miał pilnować wojsko na porannej zaprawie to nawet na nią nie wychodził - śpiąc zamroczony alkoholem. To co się działo na poligonach i wdrodze na nie pozostawię bez komentarza. Na kuchni kwitł handel - okradano porcje. Generalnie w służbach mundurowych pije się często i dużo. Sam widziałem policjantów, którzy ledwie mogli wsiąść do samochodu. Elitarność tych służb to mit z książek. Politycy są oderwani od rzeczywistości. Dlaczego reszta społeczeństwa ma płacić za tą bandę darmozjadów???
pimar26 / 2009-01-26 09:55
szkoda, że widząc to wszystko nie powiadomiłeś odpowiednich służb. Moim zdaniem zmyślasz albo mieszasz epoki tzn. za czasów komuny takie rzeczy może i miały miejsce ale teraz szanowny rozmówco raczej się to nie zdarza. Takie rzeczy są tępione. Ale mówić łatwo...
antypolak / 83.5.104.* / 2009-01-25 15:34
popieram brawo rewolucja rewolucja
wektor / 2009-01-25 19:57 / portfel / Bywalec forum
To nie rewolucja psi wytrysku tylka rzeczywistość antypolaku.
lolek000 / 2009-01-25 14:05 / portfel / Tysiącznik na forum
Platfusy prawdopodobnie wiedzą, że wśród mundurowych nie ma jego eletoratu; jest on raczej po drugiej stronie krat (www.pkw.gov.pl).
Tak czy inaczej reformy, które są konieczne zaczynają sie od złej strony: od obcinania uprawnień. Jeżeli zabiorą nic nie dając w zamian to rząd Tuska będzie miał to, co ma pobecnie Klich w MON czyli niedobory kadrowe na 7-8 tyś chłopa, które po tym teście medialnym tylko się pogłębią.
Żaden z tych panów chyba nie myśli o tym, że policja to nie może być zbieranina, która przyjdzie i odejdzie na takich samych zasadach jak przechodzi kasjerka z jednej firmy do drugiej; żaden szef nie zaufa takiej zbieraninie i nie powierzy mu: broni, bandyty do przewiezienia czy akt sprawy.
PrawdaKtoraBoli / 89.187.232.* / 2009-01-25 17:40
Rownie dobrze, na podstawie wynikow pkw, mozna napisac, ze w szpitalach psychiatrycznych wygral pis. I co to zmienia? Czy z tego mozna wywnioskowac, ze wiekszosc wyborcow pisu to ludzie chorzy umyslowo?
Obecnie to Klich ma nadmiar chetnych do wojska. Chyba jestes niedoinformowany.
I nikt nie pisze, ze policja ma byc zbieranina. Jezeli w Niemczech moga pracowac do 55 roku zycia to dlaczego u nas nie?
ottt / 2009-01-25 22:03 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Na stronie pkw nie znajdziesz niczego na poparcie twojej tezy - ja nie znalazłem.
Na poparcie mojej - jak najbardziej.
ottt / 2009-01-26 01:19 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
ps.
Nie wiem, czego Klich ma nadmiar, ale nie kandydatów. Poza tym, jeżeli zacznie robić na siłę, to będziemy mieć armię niewykształconych karzełków w okularach. Ale to chyba nie o taki profesjonalizm chodzi, prawda?
Trzydziestolatka / 151.92.176.* / 2009-01-26 11:31
Niestety jest nadmiar kandydatów, świetnie wyszkolonych i wysportowanych, przechodzących wszystkie testy sprawnościowe...Niestety żeby dostać się do pracy w policji czy straży pożarnej (państwowej) to nie wystarczy...Podań są naprawdę stosy!
PrawdaKtoraBoli / 89.187.232.* / 2009-01-25 23:33
Tak, to pokaz link.
ottt / 2009-01-26 01:14 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Proszę oto link:
http://wybory2007.pkw.gov.pl/SJM/PL/WYN/P/300000/306401_275.htm
Powyższy dotyczy Poznania. Takie same dotyczą wszystkich kryminałów w Polsce - sprawdź sam.
Teraz pokaż swój link, mądralo.
ottt / 2009-01-26 01:32 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
O, a tu Warszawka:
http://wybory2007.pkw.gov.pl/SJM/PL/WYN/P/140000/146503_1146.htm
..i tak można dalej przez całą Polskę.
PrawdaKtoraBoli / 89.187.232.* / 2009-01-26 07:40
Szpitale psychiatryczne - prosze bardzo:
http://wybory2007.pkw.gov.pl/SJM/PL/WYN/P/120000/126101_436.htm
http://wybory2007.pkw.gov.pl/SJM/PL/WYN/P/120000/121801_24.htm
http://wybory2007.pkw.gov.pl/SJM/PL/WYN/P/140000/146301_107.htm
TANKI / 84.38.26.* / 2009-01-26 14:19
Ostro manipulujesz kolego.
Przede wszystkim, pierwszy z podanych przez ciebie linków to nie szpital psychiatrczny. A po drugie w pozostałych głosy na pis to np. 7 sztuk a na po 4 sztuki. To żaden dowód, że o proporcjach nie wspomnę. Natomiast linki podane nad twoim postem to miażdżące zwycięstwo Niemców nad Polakami. Np drugi link dotyczy: Zakład Karny, ul. Ciupagi 1B,WARSZAWA, ul. Ciupagi 1B a głosy rozkładają się następująco: pis 11 głosów a po 335 głosów. No sam widzisz, oszuściku.
Jeszcze gorzej sprawa wygląda w tym linku z Poznańskiego aresztu.
Naprawdę; pyrrusowe zwycięstwo rudego.
PrawdaKtoraBoli / 217.147.104.* / 2009-01-26 15:32
Dokladnie jest to napisane na tej stronie:
http://wybory2007.pkw.gov.pl/SJM/PL/KOMISJE/120000/126101.htm

Kraków ul.Babińskiego 29 Szpital Nie Szpital Specjalistyczny im.J.Babińskiego ul.Babińskiego 29 i Dom Pomocy Społecznej ul.Babińskiego 25

Teraz czekam na przeprosiny! I kto tu jest oszust?

I jezeli nie jest to szpital to ja jestem ksiadz.

Przedstawilem niektore szpitale, w ktorych wygral pis. Reszta do znalezienia na stronie pkw. Zwyciestwo nawet jednym glosem to jest zwyciestwo. Rozumiem, ze jezeli Wolacy zdobywaja 29 glosow a Polacy 28 to nie jest to zwyciestwo Wolakow.
TANKI / 84.38.26.* / 2009-01-26 18:44
Przedstaw wszystkie szpitale i porównaj wyniki. Jesteś szalbierzem, jeżeli porównujesz 7 głosów za PiS-em w psychiatryku z 516 głosami za PO w pudle. A uwierz, dotyczy to wszystkich pudeł w Polsce i zjawisko to trwa od wyborów w 2005 roku, więc jest cyklicze.
Cyklicznie bandyci popierają platfusów, tak jak wcześniej popierali komuchó z SLD. Domyślać się można, ze to samo robią rodziny tych w pudłach.
Rozumiesz o czym piszę? Potrafisz znaleźć w tym wszystkim proporcje?
PrawdaKtoraBoli / 89.187.232.* / 2009-01-26 19:03
Nie zobaczyłem słowa przepraszam.
Nie masz honoru napisać, że jednak NIE pomyliłem się w stosunku do szpitala w Kobierzynie? Słowo przepraszam, nie przechodzi ci przez gardło?
Nie bierz przykładu z yara k. - on nigdy nikogo za nic nie przeprosił.
KILOFF / 84.38.26.* / 2009-01-26 14:11
Zadałem sobie trud sprawdzenia:
-1 link to nie szpital psychiatryczny: Kod terytorialny gminy 126101 Numer obwodu głosowania 436
Sziedziba Obwodowej Komisji Wyborczej (adres) Kraków ul.Babińskiego 29
- 2 link: owszem, jest szpital i liczba głosów: pis: 20, po 11; nie ma ty miażdżącego zwycięstwa.
- 3 link, owszem, jest szpita. ale zwycięstwo PIS jest znikome: pis -7 głosów a po -4 głosy.

Natomiast linki podane nad twoim postem to:
-1 link to Areszt Śledczy w Poznaniu ul. MŁYŃSKA 1: liczba głosów oddanych na pis: 21 a na po: 516.
- 2 link to Zakład Karny, ul. Ciupagi 1B,WARSZAWA, ul. Ciupagi 1B i dalej : pis: 11 głosów a po: 335 głosów.
No więc szanowny panie, jeżeli nie wiesz jaka jest różnica między prawdą a demagogią to w powyższych postach występują te zjawiska dokładnie w tej kolejności.
Jesteś manipulatorem i to pewnie nieźle opłacanym przez rudego cwaniaczka, śpiewającego kolędy po niemiecku.
TANKI / 84.38.26.* / 2009-01-26 14:11
Zadałem sobie trud sprawdzenia:
-1 link to nie szpital psychiatryczny: Kod terytorialny gminy 126101 Numer obwodu głosowania 436
Sziedziba Obwodowej Komisji Wyborczej (adres) Kraków ul.Babińskiego 29
- 2 link: owszem, jest szpital i liczba głosów: pis: 20, po 11; nie ma ty miażdżącego zwycięstwa.
- 3 link, owszem, jest szpita. ale zwycięstwo PIS jest znikome: pis -7 głosów a po -4 głosy.

Natomiast linki podane nad twoim postem to:
-1 link to Areszt Śledczy w Poznaniu ul. MŁYŃSKA 1: liczba głosów oddanych na pis: 21 a na po: 516.
- 2 link to Zakład Karny, ul. Ciupagi 1B,WARSZAWA, ul. Ciupagi 1B i dalej : pis: 11 głosów a po: 335 głosów.
No więc szanowny panie, jeżeli nie wiesz jaka jest różnica między prawdą a demagogią to w powyższych postach występują te zjawiska dokładnie w tej kolejności.
Jesteś manipulatorem i to pewnie nieźle opłacanym przez rudego cwaniaczka, śpiewającego kolędy po niemiecku.
$&$ / 83.144.113.* / 2009-01-25 14:32
A któreż to "reformy" począwszy od Balcerowicza nie zaczynały się od wyciągania ludziom z kieszeni pieniędzy? Wymień takowe jeśli potrafisz.
helmut345345 / 85.221.185.* / 2009-01-25 14:41
PIS jako jedyny zaczął obniżać składki i podatki, ale tubylcy to zawistne wsioki pierwszego pokolenia miasta. Wystarczyło nasze hasło Gazety Wyborczej " zabierz babci dowód" i ćwoki o inteligencji Kuby Wojewódzkiego zagłosowało przeciw sobie, he, he, he. Tusk na prezydenta. I tak go wybierzecie bo my tak chcemy, he, he, he.. On wie że my lepiej wydamy wasze pieniądze i dlatego skreślił dofinansowanie z Unii.
PrawdaKtoraBoli / 89.187.232.* / 2009-01-25 15:14
Znowu haselka.
To Miller obnizyl cit do 19%. Juz o tym nie pamietasz?
A poza tym przypomne ci, ze jakims dziwnym trafem ustalono obnizke na 2008 roku. A wiesz dlaczego!? Poniewaz nastepny rok bylby rokiem wyborczym i to bylaby najlepsza kiebasa wyborcza. W koncu nic nie dziala na wyobraznie lepiej niz mniejszy podatek jaki widzi sie przy obliczeniu pitu. To byloby lepsze haslo niz nawet "zabierz babci dowod".
A swoja droga, kaczynski - podobno wielki strateg - nie przewidzial przegranej?
ottt / 2009-01-25 18:32 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)

A swoja droga, kaczynski

Piszeszz szybciej niż czytasz, czy to może taka złośliwość?
PrawdaKtoraBoli / 89.187.232.* / 2009-01-25 21:00
No ale o co chodzi?
ottt / 2009-01-25 22:01 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
O to chodzi: "2009-01-24 13:15:24 | 89.187.232.* | PrawdaKtoraBoli
805? Nie umiesz wcisnac klawisza shift? Za szybko piszesz a za wolno
czytasz."
Teraz rozumiesz?
PrawdaKtoraBoli / 89.187.232.* / 2009-01-25 22:27
Jezeli chodzi Ci o nazwisko "kaczynski" to celowo zostalo tak napisane z malej litery. Od kiedy dla niego jestem zomo nie zasluguje na shift.
ottt / 2009-01-26 01:17 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Doskonale wiesz, o co chodzi. Nie istotne jak sobie piszesz nazwiska tych, których nie znosisz. Chodzi o " SWOJA DROGA KACZYNSKI".
Nie wiem jak ty, ale powinno to chyba wyglądać tak: "swoj"ą" drog"ą" kaczy"ń"ski".
To tak na marginesie, bo zazwyczaj nie zniżam się w polemice do czepiania się cudzej pisowni lub słownictwa. Nawet gdy chodzi o Tuska czy Niesiołowskiego.
PrawdaKtoraBoli / 89.187.232.* / 2009-01-26 07:39
Nie uzywam polskich liter w zadnym z moich postow jak mogles zauwazyc.
aleksandro / 79.185.253.* / 2009-01-25 16:15
Wszystko jest tak jak powinno być. Debilny tzw. elektorat tego chciał,tak głosował,to teraz trzeba zdzierać skórę i doić to tępe bydło, a jak padnie będzie można z bydła zrobić mydło. Za głupotę polityczną kara może być tylko jedna, non- stop należy głupich kopać w dupsko. Może zaczną myśleć i mądrzeć, a jak nie to od kopów dupa im stwardnieje i będzie się kretynów kopać za darmo i bezkarnie. Na twardej dupie nic się nie czuje. Jak byłeś durniu frajerem to masz czegoś chciał kretynie. Trzeba dodać- babciu zabierz debilnemu, SMSem sterowanemu wnuczkowi dowód, bo ten kretyn tylko potrafi na złość mamie odmrozić sobie uszy. Ferdek Kiepski to w porównaniu z wykształciuchem szczyt intelektu.
PrawdaKtoraBoli / 89.187.232.* / 2009-01-25 16:32
Masz problemy emocjonalne?
aleksandro / 79.185.253.* / 2009-01-25 18:08
Nie tylko nie mam żadnych problemów emocjonalnych ale i żadnych finansowych. A powyższy wpis znalazłem kiedyś w sieci i jako że idealnie pasuje do tzw. targetu wyborców PO i właściwie opisuje stadny instynkt gazetowo-telewizyjnych mądrali wkleiłem ku pamięci i mam nadzieję że ku przestrodze czym kończy się bezmyślność nie tylko dla bezmózgich, bo im to wisi, ale i dla pozostałych bo błoto jak zacznie płynąć to topi i lepianki i pałace.
PrawdaKtoraBoli / 89.187.232.* / 2009-01-25 18:24
Rozumiem zatem, ze nie potrafisz nic od siebie wiecej wydusic a jedynie zrobic ladny ctrl-c & ctrl-v lub zrobic to samo ale myszka.
A czy ten ostatni tekst tez przekopiowales w ten sposob czy moze przepisales z jakiejs ulotki?
POsprawie / 79.185.253.* / 2009-01-25 13:44
Wystarczyło groźne spojrzenie mocodawców pseudo rządu i ci "twardziele" podkulili ogon pod siebie i skomląc schowali się do budy.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy