Forum Polityka, aktualnościKraj

Chlebowski stawił się przed komisją i zasłania manipulacją

Chlebowski stawił się przed komisją i zasłania manipulacją

Wyświetlaj:
Elendir / 2010-01-21 15:36 / Łowca czarownic
Z przesłuchań jasno wynikło że Kamiński spaprał sprawę. Jako zwierzchnika CBA miał w obowiązku zadbać o zebranie dowodów. A tak, zamiast dowodów, mamy słowo przeciwko słowu i spektakl polityczny.

Pozostaje tylko pytanie czy ta sytuacja wynika z braku kompetencji Kamińskiego do zbierania dowodów, czy też zwyczajnie nie mógł zebrać dowodów bo one nie istniały, a więc stworzył mieszankę wybuchową z tego, co było dostępne.
Fakty / 77.253.100.* / 2010-01-22 11:15
PO pierwsze: szefem koordynatorem służb specjalnych jest pan premier Tusk,. zresztą sam się nim mianował. CBA jest służbą specjalną a więc przełożonym Kamińskiego jest sam wodzu. Rolą takich służb, a więc i Kamińskiego, nie jest czekanie aż działania przeciwko państwu zostaną zrealizowane tylko zapobieganie im. Miał nagrania, miał listę kontaktów. Skoro szkodliwa ustawa miała być uchwalona za błogosławieństwem pana premiera jego psim obowiązkiem zapisanym w ustawie o służbach jest poinformować głowę państwa o grożącym niebezpieczeństwie by premier podjął stosowne kroki. Np. Wstrzymał wprowadzenie ustawy w życie i żeby wiedział z kim tak naprawdę dzieli się informacjami wagi państwowej i gdzie te informacje mogą "wylądować". Taka jest rola służb specjalnych. Zapobiegać a nie czekać na skutki. Kamiński gdyby działał przeciwko PO to by odczekał aż koalicja rządowa, czyli tak naprawdę PO, uchwali ustawę, premier ogłosi kolejny sukces. I... Jak wtedy by wybuchła afera to PO w oczach świata została by skompromitowana. Nie jest wykluczone, że musieliby rozpisać nowe wybory. Tak się w cywilizowanym świecie to działa. Chciał być lojalnym wobec rządu i państwa to teraz pójdzie do p******. Faktem jest, że śledztwo przeciwko Kamińskiemu o rzekome wykorzystywanie CBA do rozgrywek politycznych zostało z powodu braku znamion takowego działania kilka dni przed wybuchem afery umorzone i zamknięte. Faktem jest, że nagle jakimś cudem ten sam? prokurator który poinformował Kamińskiego o umorzeniu nagle zmienił zdanie. Czy po spotkaniu Cichockiego z Zalewskim? Kamiński nie mógł przewidzieć, że po jego rozmowie z premierem całą robotę ubali telefon ostrzegający ludzi zamieszanych w aferę, że Kamiński ich namierzył.
kochamPO / 79.185.229.* / 2010-01-21 16:19
Albo już nie można było dalej działać bo Tusk puścił farbę.
Elendir / 2010-01-21 17:08 / Łowca czarownic
W normalnym państwie oskarżenie pojawia się dopiero po zebraniu dowodów. Dowody zbierał Kamiński i to on miał za zadanie uznać kiedy staną się one wystarczająco mocne by można było dokonać oskarżenia. Jak widać Kamiński oskarżył nim zebrał odpowiednie dowody.

Co więcej, prezentując fakty na forum publicznym dopuścił się manipulacji - ta słynna rozmowa telefoniczna okazała się być na inny temat. Wskazuje to na polityczne zamówienie w sprawie tej rzekomej afery.

Chciałbym przy tym zauważyć, że zapisy które rzekomo miały zostać załatwione nigdy się w projekcie ustawy nie pojawiły.
reakcjonista. / 109.243.159.* / 2010-01-21 21:18

Jak widać Kamiński oskarżył nim zebrał odpowiednie dowody.

Kamiński nikogo nie oskarżał. W Polsce oskarża prokurator. Jako szef CBA miał obowiązek jak najszybciej poinformować szefa rządu o wykrytej korupcji. I to zrobił.

Co więcej, prezentując fakty na forum publicznym dopuścił się manipulacji - ta słynna rozmowa
telefoniczna okazała się być na inny temat.

Nie widzę manipulacji Kamińskigo. Rozmowa pana Chlebowskiego z p.Sobiesiakiem była jak najbardziej na temat blokowania niekorzystnych dla tego drugiego zapisów w ustawie hazardowej.

zapisy które rzekomo miały zostać załatwione nigdy się w
projekcie ustawy nie pojawiły

Nie pojawiły się, bo wcześniej została ujawniona afera hazardowa.
Elendir / 2010-01-22 07:36 / Łowca czarownic

Jako szef CBA miał obowiązek jak najszybciej poinformować szefa rządu o wykrytej korupcji.

Żeby można było powiedzieć że coś zostało wykryte to trzeba mieć na to dowody. Tak to jedynie można mówić o podejrzeniach. A jak widać Kamiński nie miał dowodów.

Nie widzę manipulacji Kamińskigo. Rozmowa pana Chlebowskiego z p.Sobiesiakiem była jak najbardziej na temat blokowania niekorzystnych dla tego drugiego zapisów w ustawie hazardowej.

Nieprawda. Sam Kamiński powiedział, że słynna rozmowa z sierpnia 2008 r. między Chlebowskim a Sobiesiakiem - podczas której Chlebowski miał powiedzieć: "Z tobą na 90% Rysiu, że załatwimy. Tam walczę, nie jest łatwo, tak ci powiem" - nie dotyczyła prac nad ustawą hazardową, a przedłużenia zezwolenia na prowadzenie działalności przez firmę Sobiesiaka.

Nie pojawiły się, bo wcześniej została ujawniona afera hazardowa.

Od projektu do ustawy jest jeszcze daleka droga. Korupcyjną praktykę można by było spokojnie zablokować po jej niezbitym wykazaniu. A tak to moim zdaniem wygląda na to, że sprawa została zmontowana na polityczne zamówienie. Sądząc po politycznym rodowodzie Kamińskiego nietrudno się domyśleć kto był mocodawcą.
leopoldII / 79.185.229.* / 2010-01-21 18:51
Ciekawe rzeczy Waść pleciesz. POlska państwem normalnym. Myślę że możesz w trasę ruszać z takimi tuzami masowego ogłupiania jak kabaret Neonówka. To też niezłe kołki.
Elendir / 2010-01-22 07:37 / Łowca czarownic
Przeczytaj raz jeszcze, tym razem ze zrozumieniem.
w pijanym widzie / 83.20.32.* / 2010-01-21 15:15
Ta wybiórcza pamięć w zależności kto pyta pogrąża go w polityczny niebyt
Rossi / 91.189.73.* / 2010-01-21 15:04

Zaapelował też, by nie oceniać jego działalności publicznej tylko przez pryzmat oskarżeń o udział w aferze hazardowej.

To wyznanie poważnego polityka, szefa klubu parlamentarnego który rzadzi RP.
Podobne zeznania słuszymy w sądach składane przez gangsterów, tu zrobiłem dobrze , tu źle, tu pomogłem, jestem niewinny, byłem manipulowny, te nagrania to manipulacja służb, itp.
Czy rzeczywiscie jest to słaby człowiek?
czy jest coś na rzeczy?
czy próbuje ratować kolegów z jedenastki tuska?
Czy są jeszcze sprawy o których nie wiemy?
Czy w aspekcie wydarzeń PełO podzieli los AWS pod przywództwem Jerzego Buzka?
acomitam / 83.25.18.* / 2010-01-21 15:50
I cóż z tego ze podzieli? PełOwiacy błyskawicznie zmienią front i przefarbują skórkę, her Tusk i okolica wylądują w Parlamencie Europejskim i będzie im się żyło dobrze, służby zatroszczą się o właściwe wsparcie medialne nowych partii i nowych (starych twarzy, a młodzież tradycyjnie będzie skrzykiwała się SMS-ami. A my? No cóż... My będziemy musieli spłacić te 670 mld zł. długów, które "Grypa Trzymająca Władzię" nam zafundowała, ale - trzeba przyznać - na nasze własne życzenie i za naszym pozwoleniem. Możemy mieć pretensje tylko do siebie.
man13 / 2010-01-21 14:37 / Tysiącznik na forum
Sejmowa Komisja ds. Służb Specjalnych analizuje w czwartek wyniki audytu przeprowadzonego w Centralnym Biurze Antykorupcyjnym po dymisji ze stanowiska jego szefa Mariusza Kamińskiego. Jak powiedział jej przewodniczący Konstanty Miodowicz (PO), z materiałów wynika, że Biuro za czasów Kamińskiego było "prywatnym folwarkiem realizującym w większym stopniu partyjne interesy" niż swoje zadania.
arch / 2010-01-21 14:54 / Tysiącznik na forum
- Kto jest twoim kuratorem? -pyta Joe Cabot
Pan Blond: Seymour Scagnetti.
Joe Cabot: Jaki on jest?

Pan Blond: To pier...lony dupek. Wściekłe psy ". Quentin Tarantino

A przy okazji co ze sprawą Zieleńca i Czorsztyna ?
Rossi / 91.189.73.* / 2010-01-21 14:50
To CBA wykryło afery, zapytaj lepiej co robiły inne służby, jakie maja osiągnięcia.
Jakość pracy służb oceniać należy przez pryzmat ich osiągnięć, ich skuteczności ajej braku CBA nie można zarzucić. Co nowy szef CBA osiągnął?
Jezeli sukcesy służb oceniasz miarą dorsza? to policz ile ten dorsz kosztował podatników by go zidentyfikować.
pan władek / 89.231.102.* / 2010-01-21 14:07
przyznaję się to ja wystawałem na cmentarzach i stacjach benzynowych, nie męczcie tego POczciwego człowieka
arch / 2010-01-21 14:25 / Tysiącznik na forum
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
Gall# / 213.158.197.* / 2010-01-21 14:04
W świetle ustaleń komisji i zeznań Chledowskiego, stawianie znaku równości co do wiarygodności między PiS i PO - co co raz częściej tu wmawiają wczorajci PO-file jest n i e g o d z i w e
arch / 2010-01-21 14:23 / Tysiącznik na forum
Ale przyznasz ze nijak nie idzie uwierzyć temu spoconemu ryżemu interesantowi z cmentarza ?
yuki / 150.254.212.* / 2010-01-21 14:27
Oczywiście, że nie tylko jeśli komuś nie można udowodnić winy, to jest niewinny.
Nie ma znaczenia, że ty i ja uważamy że są winni.
G# / 213.158.197.* / 2010-01-21 17:33
Śmieszność też ma granicę. Chlebowski przyjął strategię złodzieja "jak cię złapią za rękę to mów, że to nie twoja ręka" ale przecież masz mózg juki - prawda?
yuki / 77.65.44.* / 2010-01-21 20:42
Kontynuując twoją analogię, Chlebowski zdążył wypuścić fanty zanim złapali go za rękę, albo właściwie nie zdążył chwycić, bo się policjant zestresował i za szybko grabcię capnął.
Teraz Chlebowski się wykręci i tyle.
Bylejaki prawnik go wybroni, mimo tego, że wszyscy wiedzą iż jest winny.
Gall# / 213.158.197.* / 2010-01-21 13:59
WARTO POSŁUCHAĆ PRZESŁUCHANIA!!!
Beswstyd i bezczelnoćś liderów PO w całaj okazałość - ZGROZA!!!
yuki / 150.254.212.* / 2010-01-21 14:25
Kto jest temu winien?
Kamiński, który powinien zebrać dowody, a nie organizować konferencje prasowe.
Teraz Chlebowski, Drzewiecki czy ktokolwiek inny może sobie mówić co mu ślina na język przyniesie i tak mu nic nie udowodnią.
Oszołom / 89.229.76.* / 2010-01-21 16:42
Mało Ci dowodów? Czego wam trzeba? Słyszałeś te stenogramy? Ten język żywcem wyjęty z polskich filmów o mafii (my się z nich śmiejemy jak z żartów, a takie zjawisko naprawdę istnieje). To są Twoi idole? No to gratulacje!
yuki / 77.65.44.* / 2010-01-21 20:39
Nie mam żadnych idoli.
C z tego jak mówili, kiedy w ujawnionych rozmowach nie pada jasno o czym.
Ja wierzę, że są winni, ale nikt im tego nie udowodni.
Oszołom / 89.229.76.* / 2010-01-21 22:17
I nie może im nikt niczego udowodnić od 20 lat ,a dzięki takim Yukim ten proceder trwa nienaruszony i taki będzie az do upadku tego państwa. Gdyby takich jak ty było mniej to te chwasty już dawno byłyby wycięte. I nie udawaj, ze to nie są Twoi IDOLE, gdy widać, ze łapkę byś dał sobie za nich uciąć ... Albo jesteś po prostu pracownikiem POygrai na nocnej zmianie
arch / 2010-01-21 14:37 / Tysiącznik na forum
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
arch / 2010-01-21 14:10 / Tysiącznik na forum
Jak to powiedział Palitot - " są gnojem POlityki "
JanuszPOlikot / 2010-01-21 13:15 / Tysiącznik na forum
To nie jest IV Rzeczpospolita to jest po prostu POland.....
krolik w rosole / 83.25.94.* / 2010-01-21 13:46
na pewno winien jest krolik w Rosole !!!!
yuki / 150.254.212.* / 2010-01-21 13:22
I niestety kto by nie był przy władzy jest tak samo.
POland, czy Wolska alias IVRP zawsze tak samo.
JanuszPOlikot / 2010-01-21 13:23 / Tysiącznik na forum
POzornie tak ale pozory często mylą.....
yuki / 150.254.212.* / 2010-01-21 13:26
Bo ja wiem, PO dziwne koneksje, PiS wykończyło Blidę...
Faktem jest, że chociaż gospodarczo wyglądamy nieźle, ale nie wiem na kogo obecnie bym głosował.
cozaczassy / 213.158.197.* / 2010-01-21 18:29
cierpisz na POmroczność biedaku
kaczordonald / 86.140.169.* / 2010-01-21 14:07
Nie bardzo rozumiem gospodarczo wygladamy niezle. Na pewno gorzej pod wzgledem bezrobocia i wzrostu niz 2 lata temu. "Niezle" rozumiem minimalny wzrost gospodarczy podczas kryzysu."Niezle" chyba nie dla wszystkich. "Niezle" chyba jak sie ocenia poprzez swoj dobrobyt materialny.

My jestesmy ogonem biedy w EU.Co piate polskie dziecko zyje w biedzie.
emerpol / 79.184.65.* / 2010-01-21 16:29
a co ty zrobiłeś dla tych dzieci ,poza pustą gadanina.Też żyjesz w tym kraju.
kaczordonald / 86.142.231.* / 2010-01-21 18:54
nie trafiles co do kraju, ale wroce...
yuki / 150.254.212.* / 2010-01-21 14:19
No i jak chcesz to zmienić z dnia na dzień?
Lepiej 1% do przodu niż do tyłu, tak myślę.
2 lata temu sytuacja była zupełnie inna, kryzys mimo wszystko co nieco namieszał na świecie.
normals1234 / 195.116.32.* / 2010-01-21 16:06
problem w tym, że zaden rząd od czasów Buzka nie wprowadził żadnej reformy, ciągle tylko obłąkene oglądanie się na "słupki", a już Tusk w tym przoduje, mając oczywiście doskonałą wymówkę, że niby i tak nie ma sensu nic robic bo Kaczyński mu zawetuje

poczekaj jeszcze trochę yuki a obawiam się że bardzo ciężko będzie w Polsce zwyklym ludziom. zwykłym, bo Chlebek i Miro jakoś się tam wyżywią...
blidabida / 83.25.94.* / 2010-01-21 13:50
Chlebowski,Drzewiecki i kroli siebie niezastrzelili ,a "niewinna " Blida tak pytanie ilez wiecej ona musiala miec na sumieniu ,zeby targnac sie na swoje zycie
yuki / 150.254.212.* / 2010-01-21 14:20
Pytanie jest takie, kto strzela sobie w klatkę piersiową, żeby popełnić samobójstwo?
Oszołom / 89.229.76.* / 2010-01-21 16:39
Kto sobie robi harakiri aby popełnić samobójstwo (a może skoczyć ze skały i się mniej męczyć), kto sobie podrzyna żyły aby popełnić samobójstwo (gdy może skoczyć pod pociąg), kto się wiesza zamiast się otruć ... Tak debilnej i pokrętnej logiki to można się tylko spodziewać albo u lewaka albo u POfana. Jakbym GóWno czytał .... Napisz jeszcze ze sobie strzeliła 3 razy - tez taka teorie słyszałem na lewackich stronach. O GPS-ach CBA tez napisz, bzdurze kompletnej sprzed kilku dni. itd. Powtarzamy dzieci UBeckie , POwtarzamy kłamstewka do skutku !
yuki / 77.65.44.* / 2010-01-21 20:51
Co ja mogę wiedzieć o UK-ekach?
Za młody jestem.
Kobieta poszła do kibla i strzeliła sobie w klatkę piersiową, żeby Kaczyńskiemu na złość zrobić?
Zastanów się, nie pluj tylko odpowiadaj i dorośnij.
Jakby ci przyszło na myśl moich rodziców obrażać nigdy nie nleżeli nawet do PZPR, a ojciec był internowany bo uczył w szkole historii i nie pomijał Katynia i września 39.
JanuszPOlikot / 2010-01-21 13:30 / Tysiącznik na forum
PIS to raczej wykończył mafię węglową a pani B. sama siebie.
A swoją drogą co powiesz o tzw. więziennych samobójstwach osobników pod specjalnym nadzorem którzy "sobie ordynują " leki nasenne.....
demokracjapolskomafijna / 83.20.32.* / 2010-01-21 15:21
Jakby pis wykończył mafię węglową to węgiel by staniał.
yuki / 150.254.212.* / 2010-01-21 14:21
Tyle tylko, że ten nie był pierwszy, od początku sprawy Papały "dziwnie" dużo tych samobójstw.
arch / 2010-01-21 14:30 / Tysiącznik na forum
Pan Różowy: Postrzeliłem paru gliniarzy. Zabiłeś kogoś?
Pan Biały: Kilku gliniarzy.
Pan Różowy: Żadnych prawdziwych ludzi?
Pan Biały: Tylko gliniarzy. - Wściekłe psy . Quentin Tarantino
man13 / 2010-01-21 12:57 / Tysiącznik na forum
W Parlamencie Europejskim krzyż został zdjęty 15 grudnia 2009 roku. Nie ze ściany, bo nikt nie ośmieliłby się go tam powiesić, ale z porządku obrad. Sklerykalizowanej prawicy, w tym PO i PiS, nie udało się doprowadzić nie tylko do potępienia, ale nawet do debaty nad orzeczeniem Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu stwierdzającym, że obecność krzyża we włoskich klasach szkolnych jest naruszeniem Europejskiej Konwencji o Ochronie Praw Człowieka i Podstawowych Wolności.
Przed miesiącem prawicowcy przedstawiali apokaliptyczną wizję Europy bez skrzyżowań, z wykastrowanymi z krzyża flagami narodowymi, z podeptanymi - za chrześcijańskie konotacje - symbolami UE. Odnieśli skutek odwrotny do zamierzonego. Rozbawiona idiotycznymi przykładami lewica wniosek o debatę odrzuciła.
Wczoraj, 18 stycznia 2010 roku, prawica znowu spróbowała wprowadzić temat krzyży do porządku obrad. Wniosek składał europoseł Speroni z grupy EFD (Europa Wolności i Demokracji). Przeciw wypowiedział się europoseł Swoboda w imieniu mojej grupy S&D. Parlament Europejski podzielił opinię socjalistów i zdecydowaną większością głosów wniosek odrzucił. Strasburg locuta, causa finita.
Czy i kiedy polski Sejm wykaże tyle rozsądku?
JanuszPOlikot / 2010-01-21 13:07 / Tysiącznik na forum
"Czy i kiedy polski Sejm wykaże tyle rozsądku?".....hahah

Nie wiesz z pewnością że w UE większość głosowań odbywa się metodą "na oko" i to jest szczególnie zabawne...... .
Rzadko kiedy głosuje się metodą rzetelną tzw. roll call
A tak z drugiej strony co ma głosowanie w UE do Chlebowskiego?
Kolego podłącz się pod X-ray scanner i prześwietl sobie mózg!
acomitam / 83.25.18.* / 2010-01-21 15:55
Już towarzysz Stalin zauważył, że w socjalizmie nie jest ważne, kto jak głosuje, ale kto liczy głosy. Tę spiżową prawdę eurodeputowani będący w większości ideologicznymi dziećmi Stalina znają na pamięć, po cóż więc rzetelne liczenie głosów kiedy wiadomo kto liczy?
socjalizm rzadzi / 88.199.162.* / 2010-01-21 16:50

po cóż więc rzetelne liczenie głosów kiedy wiadomo kto liczy?

ano po to żeby wiedzieć jaki procent obywateli ma od razu iść pod mur i do piachu
a ilu można wysłać na wakacje do kopalni złota na Kołymie
prawdanieboli / 79.185.229.* / 2010-01-21 12:48
Zbycho to jest gość. Tak trzymać. Nic nie wiem, nie moja ręka, spisek polityczny. I mogą nagwizdać człowiekowi uczciwemu do bólu. Hej tam "prawdo która boli" gdzie jesteś- ruszaj do boju, nie śpij, walcz. Za co ku..rwy nędzy ci płacą.
Prawda Która Boli PrawdęKtórąBoli / 83.31.248.* / 2010-01-21 17:22
Znowu uciekłeś z oddziału ?!!!Wracaj póki oddziałowa nie zauważy nieobecności bo kolejne popołudnie i wieczór spędzisz w pasach!!!!
janiszek72 / 2010-01-21 12:17 / Tysiącznik na forum
Poseł Chlebowski przygotowywał się do tego przesłuchania bardzo mozolnie. Atakując znienawidzony PiS, osiołek Chlebowski nie wziął pod uwagę faktu, że to PO jest teraz przy władzy i gdybanie co by było z ustawą, gdyby PiS dalej rządził nie ma żadnego znaczenia. PiS nie bratał się z prywatnymi biznesmenami, natomiast chciał wzmocnić rolę spółki skarbu państwa jakim bez wątpienia jest Totalizator. Chlebowski miał więcej danych źródłowych niż sama komisja. Ciekawe kto przekazał mu te dokumenty, a komisja nie może się ich doprosić. Żenująca blokada dostępu do informacji. PO zrobi teraz wszystko, żeby odwrócić kota ogonem i wybielić głównych bohaterów afery, aby Tusk czuł komfort medialny podczas swoich zeznań. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
zniesmaczony!!! / 213.134.160.* / 2010-01-21 12:10
Z tym cmentarzem toś Zbychu przesadził!
Mam córke,która leży niestety i nigdy bym się nie umówił na rozmowy biznesowe ani nie tłumaczył / kłamał,że to przy okazji - to było obrzydliwe i teraz już wszyscy wiedzą co i jak.
Leżysz Zbychu i robisz pod siebie!!!
Oszołom / 212.14.45.* / 2010-01-21 13:26
To nie tylko Twoje odczucie. Masz tutaj wyznanie innego gościa - Migalskiego. To człowiek PIS-u i dlatego niewiarygodny dla "oswieconej" części sPOłeczeństwa, ale , niestety, odbieram podobnie jak on:
Oglądam fragmenty przesłuchania Chlebowskiego. Od samego początku atakuje wszystkich, którzy ośmielili się pytać go o jego zachowanie. Ma do tego prawo – niech to robi, niech broni się tak, jak potrafi. Jest to żałosne, ale to jego zbójeckie prawo do wciągania do dziury, w której siedzi, wszystkich innych.

Ale przy jednym fragmencie mnie zemdliło – wtedy gdy tłumaczył swoje spotkanie z Rychem na cmentarzu potrzebą pomodlenia się na grobie siostry. Na chwilę zawiesił głos, teatralnie powiódł po sali smutnym wzrokiem, przełknął ślinę. I poprosił o uszanowanie tego faktu przez członków komisji., a zaakceptowanie tego, że on w owym miejscu znalazł się dlatego, że odczuwał wówczas potrzebę modlitwy za duszę nieżyjącej osoby. Zaapelował o szacunek dla swojej tragicznie zmarłej siostry. Nie omieszkał również opisać, jak zginęła, jakie nieszczęście spotkało całą jego rodzinę.

Zemdliło mnie. Bo jak można wykorzystywać śmierć swoich najbliższych do obrony przed zarzutami zachowań tak haniebnych, jak te, które przypisuje się Chlebowskiemu? Jak można najpierw umawiać się nad grobem swojej siostry z koleżką, któremu chce się zrobić dobrze, a potem szafować tą śmiercią dla zapewnienia sobie łaskawości śledczych? Kim był ten człowiek przez wiele lat, że nie zobaczyliśmy w nim kogoś, kto nie zawaha się przed wykorzystywaniem dla swego pożytku śmierci bliskich? Kim byliśmy my, że braliśmy go za miłego, uczciwego i solidnego człowieka?
es36 / 88.199.178.* / 2010-01-21 14:30
A może liczy na pomoc z za światów?
janiszek72 / 2010-01-21 11:58 / Tysiącznik na forum
Przed komisją zeznaje biedny, wmontowany w aferę i krystalicznie uczciwy Polak. Wraz z przyjacielem Sobiesiakiem chciał, aby w budżecie wpływało jak najwięcej pieniędzy. Chłopak zasłania się argumentami, które nie mają żadnego znaczenia. Chlebowski musi siedzieć i trafić za kraty, bo inaczej wiara w sprawiedliwość i praworządność w Polsce trafi na pólkę z bajkami o Katarskich wiarygodnych inwestorach. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
es36 / 88.199.178.* / 2010-01-21 14:36
W polską sprawiedliwość???? Popatrz jak była realizowana tzw. sprawo Olewnika!!! Czy ktokolwiek zawiśnie w tej i innych przekrętach, oprócz "motłochu"?
arch / 2010-01-21 11:18 / Tysiącznik na forum

Chlebowski: Nie oceniajcie mnie tylko przez pryzmat hazardu

Wiadomości dla idiotów .
Darko123 / 77.65.99.* / 2010-01-21 11:13
Po jest przegrana z wodzem Tuskiem

Najnowsze wpisy