Forum Polityka, aktualnościGospodarka

CI Games ma powody do radości. Gra "Sniper: Ghost Warrior 3" dobrze przyjęta na targach

CI Games ma powody do radości. Gra "Sniper: Ghost Warrior 3" dobrze przyjęta na targach

Wyświetlaj:
damian500 / 87.206.234.* / 2015-07-10 00:18
Gra jak najbardziej po targach E3 zdobyła sympatię wszystkich, którzy widzieli jej pokaz. Jak widać CI Games stara się aby ich nowa produkcja była jak najlepsza i celują w klasę AAA. Bardzo chciałbym coś samemu zobaczyć jak gra się prezentuje bo póki co informacje mnie zaciekawiły i to bardzo.
Sinfredi / 78.8.245.* / 2015-07-09 21:56
No tego właśnie oczekuję od gry, w której nacisk jest na snajperkę. Jeśli nie byłoby rozgrywki taktycznej, planowania ataku itp., to równie dobrze mógłbym odpalić bezmózgie gierki a'la Unreal Tournament i być równie zadowolony. Ciekaw jestem jak wypadnie otwarty świat, bo niestety podobne zagranie to z marszu większa szansa na błędy itp. CIG jednak rusza z promocją wcześnie i dba o pozytywny odbiór, więc można się spodziewać, że są dość pewni sukcesu i nie rzucają słów na wiatr.
marwoya / 31.174.42.* / 2015-07-09 02:50
I o to chodzi - gra dużo bardziej taktyczna, która wymaga myślenia, planowania, taktyki, a nie wyłącznie chodzenia i eliminacji kolejnych przeciwników. - nie strzelanka dla gimbazy tylko coś więcej. Jesli to fakt a nie pr, to wchodze w to.
virrty / 159.205.26.* / 2015-07-07 23:41
drony były już np. 9 lat temu w Ghost Recon Advanced Warfighter, więc jaka to innowacja?
marwoya / 109.243.56.* / 2015-07-17 12:40
Może po prostu w stosunku do poprzednich Sniperów? Jasne, że w SGW3 drony nie debiutują tak w ogóle, ale tu właśnie. W sumie to wszystko juz było:)) odkąd człowiek z drzewa znazł - zawsze tak można powiedzieć. Tylko co to daje i komu? bez jaj.
Troll Hunter / 77.255.44.* / 2015-07-07 14:12
"zdefokusować"..... ręce opadają..... o przepraszam! hendy opadają.
Marek141 / 87.206.234.* / 2015-07-06 20:18
Faktycznie Sniper: Ghost Warrior 3 został bardzo dobrze odebrany przez redaktorów i recenzentów. Gra na prawdę wygląda bardzo fajnie oczywiście póki co. Ja mam nadzieję że gra utrzyma poziom z prezentowanych materiałów i będziemy mieli na prawdę bardzo dobry produkt końcowy. To że kurs idzie w górę tylko i wyłącznie cieszy.
marwoya / 31.174.42.* / 2015-07-09 02:55
To że kurs w górę, to mnie akurat cieszy średnio, bo personalnie niczego na tym nie zyskuję, z gapiostwa. Co nie zmienia faktu, ze zycze grze jak najlepiej, głównie dlatego, że zapowiedzi pokazują, ze nie łubudubu a coś więcej - patrz wyżej. Wypowiedziami producenta to bym się az tak nie rajcował, bo co rynek, to rynek, wiadomo. Ale faktycznie recki po sieci fruwają pozytywne. Zobaczymym.
tchesy / 78.10.82.* / 2015-07-10 15:16
Niekoniecznie zawsze jest tak, że wypowiedzi producenta nic nie są warte, nie przesadzajmy. W końcu wiarygodnośc to też wartość na rynku i tak myślę, że jest w tym przypadku. Jakoś do tej pory CIG w gangu ściemniaczy się ine mieścił i nie widze powodu, by nagle tam "awansował".
marwoya / 109.243.56.* / 2015-07-17 12:48
Kolo, co ty mi zarzucasz? Gdzie ja pisze, że CIGowcy to ściemniacze? Nigdzie. twierdzę tylko, że wypowiedzi producenckie - mówimy o rynku, generującym zyski a nie ochronce z działalnością charytatywną - mają swój cel. To logiczne i oczywiste. TYLE ŻE wale to nie musi oznaczać, że to wszystko nie jest prawda. I moim zdaniem w tym wypadku mamy do czynienia i z działaniem kuzyskowym i podawaniem sensownych informacji. Wbrew pozorom jedno drugiego nie wyklucza. Czego dowodem sa recenzje niezależne. Więc wyluzuj i nie czepiaj się bo nie ma czego.:)
imsocool / 212.14.63.* / 2015-07-06 13:20
jak w tytule
gość298 / 89.77.188.* / 2015-07-06 12:18
Pierwsze dwie części sniper ghost warrior były fatalne. Obie kupiłem obie przeszedłem i co za badziew. Masz dwójnóg na karabinie z którego nie możesz korzystać. Idziesz z pkt a do pkt b. Jak gra ma być o snajperstwie jak tutoriale były słabo poprowadzone
bloober / 37.30.120.* / 2015-07-07 16:06
Chyba nie bardzo jednak przeszedłeś te gry. Tutoriale to w obu częściach strzelnice. Nie wiem jak mogłaby być lepiej "prowadzona". No, ale skoro kupiłeś obie części mimo, że jak piszesz "badziew", to jeśli 3 część w końcu będzie dobra... też pewnie kupisz.
marwoya / 31.174.42.* / 2015-07-09 03:00
Nosz.... Gdybym nie wiedziała, że to polski internet, to juz bym wiedziała. Czyasty masochizm) Gra nr 1 - złą. Kupiona, przechorowana i zła. Co pacjent robi? zamiast posłuchac co mówią inni, nawet popatrzec jak ktos gra on idzie i kupuję grę nr 2, zeby po raz xdrugi się katować:) faktycznie - kiedy wyjdzie trójka, to pewnie też kupi, bo boh trojcu lubit. A serio - o ile jedynka też mi srednio podeszła, no ale nie az tak xle, jak niektórzy wypisuja, to z dwójką było całkiem ok. Trójka - z tego co słuchy dochodzą - jeszcze półkę wyżej. No to czekamy na premierę dla graczy a nie pismaków;)

Najnowsze wpisy