Forum Polityka, aktualnościKraj

CI Games wypowiedziało umowę z producentem gry "Lord of the Fallen"

CI Games wypowiedziało umowę z producentem gry "Lord of the Fallen"

Wyświetlaj:
gram / 95.215.233.* / 2015-04-15 17:45
EE ja bym się nie martwił, jest tyle firm podwykonawczych że jest w czym wybierać. Dla mnie LotF był fajny ale jeśli chodzi o giełdę to snajper jest bardziej dochodowy, bo ma już wyrobioną markę. Oczywiście lotf także ale po tym co wiemy Pierwszy wyjdzie SGW 3 więc będzie pod co grać.
Hesuss / 89.67.168.* / 2015-04-20 20:57
Ja bym się w ogóle nie martwił. Po pierwsze, wydać produkt, a wydać produkt z błędami, to 2 różne kwestie, Deck 13 dostało termin, dali Ciała, ratowali się patchami dnia pierwszego, i bardzo dobrze że CiGames taką decyzję podjęło. Teraz skupia się na kontynuacji tytułów plus do tego wejście na rynek mobilny. Jak dla mnie, będzie mocno w tym roku!
uther908 / 2015-04-13 19:55
Jest to bardzo odważna decyzja spółki zważając na fakt że Deck 13 tworzyło na ich zlecenie Lords of the Fallen. Jak wszyscy wiemy gra ta była chyba jak dotąd najlepszą grą spod skrzydeł CI Games. Ja mam nadzieję że ta decyzja nie wpłynie negatywnie na proces tworzenia gry w wersji mobilnej jak i jej kolejnej części. Bardzo dobrze wspominam tą grę i bardzo chętnie powrócę do tego tytułu w kolejnych częściach.

Najnowsze wpisy