Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Cimoszewicz: Nie skłamałem w sprawie akcji PKN Orlen

Cimoszewicz: Nie skłamałem w sprawie akcji PKN Orlen

lancetnik / .* / 2005-07-30 18:38
Wyświetlaj:
pewniak / .* / 2005-08-02 09:57
Ciekawe jak można się pomylić będąc świadomym odpowiedzialności karnej za składanie fałszywych zeznań !? No ale pomylić się ma prawo każdy nawet WC. Co będzie jak zacznie się częściej mylić będąc preziem ? Marny nasz los w kraju pomyleńców ! Mylmy się wszyscy bo nam wolno (przykład idzie z góry), ale lepiej będzie jak uchwalą jakąś sensowną ustawę dla pomyleńców.
Przedsiebiorca z lubuskiego / .* / 2005-07-30 23:40
Nie jest ten Cimoszko taki najgorszy przy porownaniu z innymi towarzyszami z LSD ,a czy Kaczor to lepszy kandydat? -ja mam watpliwości...a jezeli nie oni to kto? Lepper czy Giertych?- az zęby bolą .....wiec kto - leser Donald czy Lekarz ???? Bochniarz nie ma cienia szans ,a moim zdaniem szkoda ....więc chyba trzeba zostać w domu i wypic zimnego drinka niż iść na te wybory....niestety
Wapniak / .* / 2005-08-01 11:17
Zimny drink!?-owszem. Wskazany. Przede wszystkim iść na wybory i to zawsze! Z uporem maniaka powtarzam: IŚĆ!. Nie idąc, dajemy całej tej "karuzeli" milczący akcept. Ona się sama wybierze. Zawsze! Chyba znane są Sz. Państwu mechanizmy wyborów, od samego dołu poczynając. Wszędzie działa ten sam schemat.Jedyne co może Kowalski/a/ zrobić w "demokratycznym" kraju to:- negatywną frekwencję /skreślamy wszystkie ograne gęby/-głos nie ważny ale ujęty w spisie wyborców,- robimy niespodziankę i wybieramy kogoś z ostatniego miejsca na liście /nie wejdą asy wyborcze/.W konsekwencji mamy; zarejestrowany sprzeciw albo nowe twarze w mediach, co nam też wiele satysfakcji na najbliższe czasy nie przyniesie ale jaka ulga...Po czy możemy wrócić do następnego zimnego drinka...i robić swoje.
gp / .* / 2005-07-31 10:57
I o to, żeby ludzie nie poszli na wybory, chłopakom z sld chodzi :-)
lancetnik / .* / 2005-07-30 18:39
Między innymi dzięki takim, jak to, wydarzeniom kampania wyborcza wygląda, jak wygląda. Jeśli można zdobywać popularność w różne dziwne sposoby, to nikt nie będzie dyskutował o gospodarce czy sytuacji na Białorusi. Może dużo wymagam, ale wolałbym wiedzieć, co mój przyszły prezydent sądzi na te tematy.
lancetnik / .* / 2005-07-30 18:38
Między innymi dzięki takim, jak to, wydarzeniom kampania wyborcza wygląda, jak wygląda. Jeśli można zdobywać popularność w różne dziwne sposoby, to nikt nie będzie dyskutował o gospodarce czy sytuacji na Białorusi. Może dużo wymagam, ale wolałbym wiedzieć, co mój przyszły prezydent sądzi na te tematy.
Beret / .* / 2005-07-30 20:20
A co on może sądzić, skoro będąc przez blisko dziesięć lat uczestnikiem kilku rządów - ministrem (sprawiedliwości i spraw zagranicznych), a nawet premierem, czy też będąc od kilkunastu lat posłem i ostatnio marszałkiem sejmu, do dzisiaj nie wie jaki udział w dostawach ropy do Polski ma Rosja. Będąc z wykształcenia prawnikiem (posiada nawet doktorat z nauk prawniczych) nie umie wypełnić prostej rubryki w oświadczeniu majątkowym, nie wie, że dając i biorąc pieniądze od dzieci (pierwsza grupa podatkowa) należy sporządzić akt darowizny i uiścić opłaty. Być może nie wie nawet, że istnieje takie państwo, jak Białoruś! I właśnie pewnie dlatego unika debat i odpowiedzi na pytania dziennikarzy, licząc, że ogłupiały naród bez zadawania jakichkolwiek pytań wybierze go na urząd prezydenta RP, zapominając o tym, że pan Cimoszewicz będąc premierem nie wiedział również tego, że w sytuacji klęski żywiołowej to rząd, a nie towaqrzystwa ubezpieczeniowe ma obowiązek (!) nieść pomoc obywatelom.
Zdebal / .* / 2005-08-01 08:18
Krótko i treściwie.Serdecznie Pozdrawiam

Najnowsze wpisy