Forum Polityka, aktualnościKraj

Cimoszewicz: Postanowiłem wziąć udział w wyborach prezydenckich

Cimoszewicz: Postanowiłem wziąć udział w wyborach prezydenckich

skomentuj
Wyświetlaj:
logo / .* / 2005-07-05 15:27
Jak mówi porzekadło: Tylkom świna nie zmienia zdania bo jest za mało "ambitna".A że nie każdy jest świną dlatego uważa że może!!!!!!!!Kandydat który się już wielokrotnie wykazał jaki ma szacunek do tworzenia "KLAROWNEJ Praworządności" w Polsce.Nadal widocznie uważa żetylko "On jest jedyny który COś wie i dlatego może".Zapomniał że PREZYDENT to coś więcej jak DRYGENT wielkiej orkiestry , który jest odpowiedzialny za REPERTUAR I WYKONASTWO.Od tych dwóch "parametrów" zależy czy "KONCERT" przyniesie właściwy "REZONANS".A ten "parametr" jest widocznie mało AMBITNY dla pana Cimoszewicza. Był w Rządzie i miał możliwość wykazania sie wieloma pozytywnymi możliwościami , a nie tylko przetestować polskie społeczeństwo jak można ICH płytkimi obietnicami kupić.Czy takiego PREZYDENTA tworzącego Taki SYSTEM nam POTRZEBA????Jest on jeszcze jeden z tych którzy uważają że bez "nich" nikt inny nic pozytewnego nie może zrobić. Czy tak jest naprawde!!!!!!!!!!!!!!!!!!
siki / .* / 2005-07-05 16:06
W niemczech też był taki jeden Kanclerz SZRÜDER ale już WYLECIAŁ .to jest potwierdzenie że i w POLSCE jak społeczeństwo to ZROZUMIE to też może być INACZEJ. TRZEBA wirzyć że można wiele zmienić.POLSKA To NIE KRAINA NIEMOCY!!!!!!!
Muzykant / .* / 2005-06-29 20:54
Szkoda,ze ludzie nie pamietają co mowil pan Cimoszewicz po tragicznej powodzi w 90 latach kto sie nie ubezpieczył, nie dostanie zadnego odszkodowania". Czyzby ludzie sie az tak zmieniali w tak krotkim okresie czasu?? Chyba,ze w gre wchodzą duże pieniądze to ludzie bez kręgosłupa moralnego rzeczywiscie sie zmieniają.Reszta bez komentarza
Mała / .* / 2005-06-30 08:54
A jak go krytyka za ten wyczyn dosięgła to jak się wdzięczył do kamer i jak szybko na tereny powodziowe gnał (za pieniądze tych powodzian, które wcześniej jako podatki na utrzymanie tej "wyborczej dziewicy" płacili) helikopterem.
obiektywny / .* / 2005-07-03 13:44
Roczne ubezpieczenie rolnicze to kwota rzędu 12-15 flaszek gorzałki . To po co się ubezpieczać , skoro można przepić? Dlatego w tej kwestii Cimoszewicz miał rację . Nikt nie ubezpieczy np domu , gdy płonie I piętro . No , zostaje jeszcze usługa wróżki. Wybór należy do rolnika i każdego z nas . Jeśli rolnik nie zapłaci , to płacimy za jego beztroskę wszyscy.
Logo / .* / 2005-07-05 15:44
Piszesz że roczne ubezpieczenie to 12-15 flaszek gorzołki , to nie ważne czy 15-cie czy TYLKO pół.Rzecz w tym co polski Rząd zrobił ,czy wyegzekwował odszkodowanie od Rządu Czeskiegoza zpowodowane SZKODY w polsce.Jakie zrobił zabezpieczenia PRAWNE chroniące Polskich obywateli przed takim przypadkiem.!!!!!!!!!!!!!!!!Wyegzekwowanie Prawne SZKód jakie zpowodowała ten Kataklizy było obowiązkiem POLSKIEGO RZądu a nie przerzucanie odpowiedzialności na POLSKIEGO ROLNIKA CZY INNYCH POLSKICH OBYWATELI. Ten przypadek jest potwierdzenien nienależytego dbania o POLSKIE INTERESY!!!!!!!!!!!!
siki / .* / 2005-07-05 16:53
Praworządność to tylko SŁOWA do manipulacji.Ustawa o PODWYżCZE średniej płacy jest najlepszym przykładem.Tworzeniem "śmiesznego ustawodastwa" to tworzeniem mało śmiesznego PIEDESTAŁU PRAWORZąDNOśCI polskiego SEJMU.To znaczy : "MY TWORZYMY COS ,a WY MARTWCIE SIę jak ten LABIRYNT PRAWNY Należy ZROZUMIEć".widocznie Pan CIMOSIEWICZ nigdy nie uczestniczył w poważnych koncertach i dlatego nie wie że jak to pisał LOGO : DRYGENT musi umiećKoncept swojego REPERTUARU przedłożyć dla mózyków w takiej formie aby było ono w zrozumiałej i bardzo KOMUNIKATYWNEJ formie przekazany dla Słuchaczy. Pan Cimoszewicz prezentuje inne zasady wypracowania "AUTORYTETU" polskiego Sejmu.Nadal myśli że mamy obowiązki do TEJ INSTYTUCJI a nie tak jak to jest w innych demokratycznych Państwach Służbą dla Obywateli. Tworzenie Klarownego Ustawodastwa Prawnego Polskiego SEJMU to widocznie nie zadanie pod PRZEWODNICTWEM Pana Cimoszewicza .Widocznie nadal obowiązuje zasada że "Portier i Sprzątaczka w Polskim Sejnie muszą nadal zostać autoratywniejsi jak KANCELARIA SEJMU".TO znaczy że zasada bez układów ani rusz.Jeżeli nie zkorzystasz z "TŁUMACZA" jak należy co ,i kiedy rozumieć to wyjdziesz na IDIOTE.To jest SYSTEM Pana CIMOSZEWICZA.
MacMurphy / .* / 2005-06-30 01:12
Ja pamietam. Ja się ubezpieczam. W sprawie ubezpieczeń pan Cimoszewicz miał rację
tOMEK / .* / 2005-07-02 14:38
NIE MIAL RACJI. BO KAZDY PODATKI PLACI I CO INNEGO UBEZPIECZENIE A CO INNEGO ZE PANSTWO POWINNO DBAC O STAN RZEK ITP A NIE TE PIENIADZE NA KAMPANIE I MOSKWE WYRZUCAC
KASSANDRA / .* / 2005-06-29 13:11
Wygląda na to że jest ostatnią deska ratunku dla skorumpowanych aferzystów z lewicy. Będzie buforem dla ustaw forsowanych przez przyszły rząd... czyli powtórka z histori...będziemy mieli kolejnego Prezydenta "wszystkich Polaków" ale najbardziej UB, SB i tych wymienionych powyżej. Nie może być tak by cynizm Pana Cimoszewicza był nagradzany przez część społeczeństwa za który i tak zapłacą wszyscy. Proponuję prześledzić zapiski historii i zobaczyć jak wypowiadał się na łamach prasy i za co został usunięty z rządu. Dlaczego mamy ufać człowiekowi który zmienia zdanie w zależności od okoliczności. Trochę honoru Panie C. Skończmy raz na zawsze z kliką partyjną i wybierzmy ludzi nie uwikłanych w żadną aferę, bo strach pomyśleć co będzie gdy przyjdzie nam znów wybierać mniejsze zło.
logo / .* / 2005-07-05 17:29
Kassandro trzeba wierzyć że w polsce też można.W Niemczech Kanclerz Szryder już wyleciał za brak należytego szacunku do obywateli ,w Polsce też można wiele zmienić ,ale trzeba wpływać na polskie społeczeństwo .Trzeba ich przekonać że tu też można . POLSKA TO NIE KRAINA NIEMOCY.Trzeba umieć sprawdzić jaki:LEISTUNG prezentują Kandydaci .Ich płytka wiedza i chęć Karierowiczostwa to przecież brak szacunku do tego Kraju ,obywateli jak również do tych którzy za jego wolność oddali życie, Tego nie wolno nam Zapomnieć.My mamy obowiązek Im to w oczy powiedzieć.To że są Kandydatami nie znaczy że muszą nimi zostać, to my rozstrzygamy jakie wartości powinien prezentować Ktoś jako AUTORYTET tego Kraju. Jest To czas abyśmy się wykazali należytą Dojrzałością jako partnerzy do których Oni powinni nabrać należytego szacunku.
T.W. / .* / 2005-06-29 09:48
Widzę że kobiety oceniają kandydatów wyłącznie "po prezencji".Myślę że miałbym duże szanse zostać prezydentem, ale poważnie: NIe BĘDĘ KANDYDOWAŁ !!
Mała / .* / 2005-06-29 11:04
Ale chyba te z nizin społecznych dla których mąż bandyta i pijaczyna jest wymiernym porównaniem. Obiektywnie patrząc nie jest ani trochę atrakcyjny. TUSK ma klasę a jemu tego brak. Brudnych rąk i braku ogłady nie ukryje się pod garniturem choćby najlepszym ani nie okiełzna krawatem choćby najmocniejszym.
T.W. / .* / 2005-06-29 09:51
Proste: Dopóki ludzie nie zmądrzeją, albo nie wymrą wszyscy beneficjenci komunistycznego bagna.
George / .* / 2005-06-29 08:32
Taktyka przyjęta przez Cimoszewicza i post-pzprowską lewicę faktycznie okazała sie niezła, chociaż trudno byłoby ją nazwać nieczytelną. Najpierw robimy trochę smrodku wokół innych kandydatów cały czas utrzymująć w pozytywnym świetle jupiterów tego jedynego sprawiedliwego (czas antenowy Cimoszewicza przewyższył zapewne kilkakrotnie czasy innych kandydatów i zawsze objawiał się jako mąż stanu), następnie, nagle w przypływie niewzykłej troski o losy państwa i w odpowiedzi na gorące prośby społeczne jedyny sprawiedliwy i godny urzędu zmienia dramatycznie swoją decyzję i przystępuje do kandydowania, chociaż cały czas jest skromny i zażenowany polityką. Ale najlepsze jest stwierdzenie: "nie reprezentuję żadnej partii". Można pęknąć ze śmiechu.
zyban / .* / 2005-06-28 23:43
Przecież to jest macha Kwacha, oni to ukartowali przed 18 maja. A miał być jedyny z klasą, który od tej bandy i babrania się odciął!
zyban / .* / 2005-06-28 23:41
Przecież to jest macha Kwacha, oni to ukartowali przed 18 maja
DA / .* / 2005-06-28 23:33
Prezydent? Cimoszewicz? Daje słowo a potem je wycofuije. Nie mówię, że w alkowie, ale publicznie. Nie chcę takiego prezydenta!!! Jak powierzyć takiej osobie reprezentowanie Naszego kraju. Wstyd. I honoru brak. Pan Cimoszewicz babrał sie w tym czerwonym gównie tak samo jak inni, tyle tylko, że założył fartuch i białe rękawiczki. I tak cuchnie....
MacMurphy / .* / 2005-06-30 01:22
Oświadczenie pana Cimoszewicza o rezygnacji z kandydowania w wyborach na urząd prezydenta nie było żadnym zobowiązaniem ani daniem słowa. W konkretnej sytuacji sprzed kilku tygodni w wyniku oceny ówczesnej sytuacji pan Cimoszewicz uznał, że nie ma sensu jego start w wyborach. Wywołało to reakcję społeczną, która pokazała, że jego uczestnictwo w wyborach ma sens. Więc oświadczył, że startuje. Nie ma w tym żadnego braku honoru.
DA / .* / 2005-06-28 23:27
Panie Marszłku. Nie zaufam człowiekowi, który tak poważne i mające wpływ na ocenę danej postaci ze świata polityki oświadczenie składa publicznie, a później się z niego wycofuje pod wpływem "próśb społeczeństwa". Jeśli tak, to na prośbę pozostałej połowy a, a może wiekszej części niechj Pan spełni swoje postanowienie. My naprawdę tego chcemy. I najlepiej byłoby, gdyby poprosił pan społeczeństwo, aby tłumnie przesłało do sejmu i senatu prośbę, aby "lewica" zrezygnoiwała z rządzenia Moim krajem. Przecież to proste zadanie dla Pana aparatczyków. Więc do dzieła...
Michal / .* / 2005-06-28 22:53
Siedze i nie wierze w to co czytam. Przepraszam ale czy dzis nastapila tu jakas zmowa ludzi z lewicy i tylko oni dzis dodaja posty. Bo czytajac o tym, ze jest to jedyny godny kandydat .... to jedyne slowo jakie mi przychodzi to "litosci". Czy moze mi ktos powiedziec dlaczego on jest godny !? Coz on takiego dobrego uczynil ??Nie mowie, ze popieram P. Kaczynskiego, ale jest jeszcze prawica, ktorej poglady sa bardziej na srodku. I mam prosbe - to chyba ma byc powazne forum, a nie wypisywanie ublizen typu Kaczka ktora ukradla ksiezyc. Wiec moze ciut merytorycznych argumentow, zamiast bezpodstawnych bzdur.
T.W. / .* / 2005-06-29 09:24
Brawo panie Michale, Popieram!!!Na kłamców i bandytów (Tak, bandytów! Bo mają jeszcze zaschniętą krew na rękach) nikt mnie namówi, chośby nosili garnitury Armaniego.Rządzili polską jak własnym folwarkiem przez przeszło czterdzieści lat i jeszcze im mało.Pan Cimoszewicz ogłaszając skład swego komitetu pokazuje nam z kim trzyma naprawdę!Tak nawiasem jedynym sesownym dla mnie kandydatem jest Tusk. Szkoda , że tak mało ludzi go dostrzega.
Fender / .* / 2005-06-28 21:36
Dla tych co tak sie boją, że znowu komuch jest rada, aby po prostu wybrać swojego np. Kaczyńskiego i po problemie...Cimoszewicz jest jedynym sensownym kandydatem i ważne, ze taki ktoś jest.....
Cesar / .* / 2005-06-29 15:41
Cimoszewicz jest komunista - a ze teraz zachowuje sie jak dziewica, to klasyczna gra lewicy. Po wyborze (vide kwasniewski) otoczy sie SWOIMI ludzmi - lacznie z kwasniewskim, millerem, borowskim (tak, tak szybko dojdzie do zgody DWOCH SPRAWIEDLIWYCH) i cala ta SMIETANKA. Tylnymi drzwiami wprowadzi wszystkich do gry (Rady Nadzorcze, Fundusze Celowe i Bezcelowe - jak zabraknie stanowist to sie je stworzy na potrzeby przyjaciol). Polacy, to my rozdajemy karty (wyborcze), budujmy madra Polske. Juz czas przestac sie wstydzic naszego polactwa.
T.W. / .* / 2005-06-29 09:18
Panie Fender alboś Pan....Nie widziśz człowieku, że Cimoszewicz xciągnie cały przestępczy układ swoim autorytetem?Dla mnie już cały swój autorytet stracił!!Temu Panu już podziękujemy
bleble / .* / 2005-06-28 21:01
Pan Pompejusz powinien sie dobrze zastanowić zanim cos wypowie.Nie jest to wielka szansa, ale mozliwe, że zechce mnie wysłuchać. Otóż Richard von Weitzeker kiedys powiedział: zło i dobro, prawdw i fałsz, nadzieja i zwatpienie i wiele innych takich zestawień jest w każdym człowieku. Jest w każdym z nas. Ale dlatego, że jest dobro, że jest prawda, ze jest nadzieja, to mamay obowiązek nawiązywać do tych pozytywnych wątków w drugim człowieku. W przeciwnym wypadku, zachowujemy się jakbysmy chcieli zachować na zawsze złe wyobrażenie o drugim człowieku. Po prawdzie w takiej postawie kryje sie nieuświadomiona potrzeba zachowania złych wyobrażen o tym innym. To żaden powód do dumy.I teraz pytanie do Pana: co zrobił albo czego nie zrobił Pan Cimoszewicz aby służyć Krajowi dobrze reprezentować Pana?
Mała / .* / 2005-06-29 11:00
Powiedział, że ma w d... powodzian z Wrocławia a klęska powodzi to ich problem a nie rządu. To zostało oficjalnie powiedziane przed kamerami. Dziś pewnie przed kamerami mówi jak bardzo mu zależy na Polsce a wduchu śmieje się z tych Idiotów, którzy nie widzą jak ich robi tymi słodkimi tekstami w bambuko. Papierek toaletowy się znudził i za karteczkami na mięsko się tęskni? A może radomskie ścieżki zdrowia są Wam potrzebne, żeby Wam do łbów trochę wiedzy nakłaść.
Duży / .* / 2005-06-29 11:41
Pięknie napisane. Podpisuję się pod tymi słowami obiema rękami.
George / .* / 2005-06-29 08:44
W przypadku pana Cimoszewicza chyba łatwiej powiedzieć, czego nie zrobił? - nigdy nie odciął się od tego szamba jakim było jest i będzie SLD.
Mała / .* / 2005-06-29 11:01
I się nie odetnie, bo za pomocą SLD (PZPR) nieźle się doi ten kraik.
Pompejusz / .* / 2005-06-28 20:17
Najpierw narzekacie a poem sami wybieracie "przyspawanego do koryta" Już jeden ruroąg nam przeszedł koło nosa ciekawe co jeszcze wymyśli ten niedojda.
do początku nowsze
1 2
skomentuj

Najnowsze wpisy