Forum Forum finansoweKredyty

Citifinancial to LICHWA !!!!

Citifinancial to LICHWA !!!!

mua / 2006-01-24 20:48
CitiFinancial - pożyczki gotówkowe dla klientów indywidualnych. Reklamuja się, że dają szybkie pożyczki na 15%... KŁAMSTWO!! oprocentowanie rzeczywiste wynosi 50-100 % !!Prowizje, opłaty administracyjne, ogromne kary za najmniejsze opóźnienie w spłacie raty !! Oto cała prawda. a ich głównymi klientami są emeryci i renciści, którzy nie potrafią przeczytać i zrozumieć umowy kredytowej napisanej drobniutkim druczkiem !! BANDA KŁAMCÓW i LICHWIARZY !!
Wyświetlaj:
mua / 2006-02-06 23:37
Mechanizm działania CITIFINANCIAL polega na tym:
Bank / pośrednik (partner banku) oszukuja klienta od początku do końca jakie jest PRAWDZIWE, REALNE, RZECZYWISTE oprocentowanie tej pożyczki gotówkowej. Wciskają kit, że oprocentowanie wynosi 15,99%. KŁAMSTWO!! A zwykły szary człowiek nie ma szans na przeczytanie ze zrozumieniem umowy. Żadko kiedy ktoś się decyduje na przeczytanie długiej umowy, pisanej językiem prawniczym (niezrozumiałym dla większości ludzi - ulubiony profil klienta Citifinancial to osoba w wieku 55-75 lat, najczęsciej bez wyższego wykształcenia), czcionką '4' (gdy ja oglądałem taką umowę, a wzrok mam dobry, miałem problemy - gubiłem linijki, po pewnym czasie tekst zlewał się w jedną plątaninę maleńkich znaczków) i jeśli ten ktoś doczyta się prawdziwego oprocentowania i podpisze taki papier - to ok - jego sprawa - dobrowolna decyzja, człowiek taki jest świadomy konsekwencji podpisania takiej umowy. Ale to sytuacja ze świata idealnego. W naszych realiach ludzie starsi, słabo wykształceni nie mają najczęsciej szansy zrozumieć tego co tam jest napisane (często mając problemy z przeczytaniem tekstu w ogóle) i proszę o krótkie zreferowanie pracownika banku/przedstawiciela. I w tym momencie NIGDY W ŻYCIU NIE PADNIE
SFORMUOWANIE: "OPROCENTOWANIE RZECZYWISTE WYNOSI 88,5 %" -> dla mnie to jest zatajenie prawdy = kłamstwo/oszustwo.
CITIFINANCIAL to LICHWA !!!!!!!!!!!
jeśli pożyczka hipoteczna będzie tak samo zbudowana jak pożyczka gotówkowa to ODRADZAM
ar2rt / 83.21.9.* / 2006-02-19 11:08
Powiem nawet więcej. W swojej umowie o kredyt mają zapisy niezgodne z prawem. Otóż jest tam prowizja przygotowawcza (prowizja). Jesli chcesz odstapić od kredytu w ciagu 10 dni to musisz im zapłacić opłate pzygotowawczą (prowizje) czyli kilkanascie procent. Opłata przygotowawcza to koszt poniesiony przez bank w związku z realizacja umowy kredytowej -np.telefony, ksero i powinien wynosić kiladziesią złotych. Natomiast prowizja jest wynagrodzeniem dla banku(pośrednika). Dla niech jest to jedno i to samo. Oszustwo w biały dzień.

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: