Forum Forum prawneKarne

co byscie zrobili?

co byscie zrobili?

walczacy anioł / 2008-12-10 09:32
Jak myslicie co bedzie leprze dla mojego syna w tej chwili przebywa w schronisku bo czeka na sprawe i wyrok grozi mu poprawczak.Ja natomiast uwazam jako matka ze dobrzrze bedzie zamknac jego w dobrym monarze.Chłopak od dłuzszego czasu brał narkotyki i cpał w poprawczaku tylko sie zmarnuje a w monarze bedzie leczony przez dobrych specjalistow i fachowcow i moze uda sie mu pomoc jest to beznadziejny przypadek.Prosze o wasze zdanie na ten temat tylko sprobujcie postawic sie w mojej sytucji.
Wyświetlaj:
kiki85 / 2009-02-15 16:43
powiem tak Pani czy w poreawczaku czy na terapi na wolnosci jest mozliwosc zacpania bo prochy sa teraz wszedzie . Ja zycze pani powodzenia w walce o syna i wytrwalosci , a propo terapeltow w POLSCE nie ma takich bo wiekszosc z nich to albo byli narkomani albo po cichu cpaja.... POWODZENIA
tomiiii / 83.14.231.* / 2009-02-10 09:58
Niech Pani walczy o syna.
walczacy anioł / 2009-02-10 15:08
Dziekuje bardzo za odpowiedz ciesze sie ze ktos zainteresował sie losem mojego syna SZACUNEK dle Ciebie!Walka jest ciezka czas na oczekiwanie rozprawy jest długi.I ciagle czekamy.Monar juz załatwiony,miejsce czeka na syna.Kontaktuje sie z najlepszymi fachowcami,psycholog,adwokat,tel i listownie z monarem.Napisałam z mężem prosbe do Sądu w tamtym tyg.ale nie mamy nadal odpowiedzi.(o przeniesienie syna juz teraz do monaru)boje sie o niego zeby nie przystał przez ten czas do grypsujących.Pozdrawiam i prosze trzymac kciuki

Najnowsze wpisy