Forum Polityka, aktualnościPolityka

Co czwarty Polak chce koalicji PO z LiD

Co czwarty Polak chce koalicji PO z LiD

skomentuj
Wyświetlaj:
Hasta la vista Tusek / 130.94.123.* / 2007-10-03 21:18
Ten narod jest tak umiejetnie manipulowany przez politykow i media rodem z PRL-u, ze az strach! Ale ponad 60 lat indoktrynacji ze strony PZPRu a obecnie jej popluczyn wszelkiej masci robi swoje. Po prostu komuchy i rozowi z PO w linii prostej z UW, UD wiedza jak ludzmi manipulowac aby zachowac Stary Dobry Porzadek, w ramach ktorego kombinatorstwo, ukrywanie lewych dochodow, mobbing, zalatwianie roznych "przyslug" "po znajomosci", wlacznie z przekupstwem prokuratorow i sedziow, beda funkcjonowaly na starych, sprawdzonych i dobrych dla nich zasadach. Niech tylko ktos odwazy sie to ruszyc (tak jak kiedys rzad Olechowskiego) tak jak robi to obecny rzad, to od razu nagonka tzw. wolnych mediow, ze jest to polowanie na czarownice, zasciankowosc, mohery, odstawanie od UE i inne jasnogrodowe brednie "yntelygentow".
JanKS / 2007-10-04 12:54 / Bywalec forum
Niestety politycy z UD i UW zupełnie nie wiedzą, jak manipulować narodem - w każdym razie jak robić to nie babrząc sie w gnoju - i dlatego utracili poparcie. Bo liczyli na rozum narodu, czyli na coś, czego nie ma.
A ex-komuchy z SLD wiedzieli - i wygrali 6 lat temu. Tylko się rozleniwili. Nie chciało im sie aż tak, bo nie mieli aż takich kompleksów. I teraż rządzą Ci, którym zależy na władzy tak bardzo, że nie cofają się przed niczym. A zalezy im aż tak bardzo, bo mają aż takie kompleksy.
A do tego okazuje się, że na nas - na naród - działają te naprymitywniejsze sztuczki. Ze wystarzy żerować na naszych najniższych emocjach.....
To nie jest żadna umiejętna manipulacja. To brutalna i prymitywna manipulacja. Ale okazuje się, że skuteczna.
jliber / 87.203.180.* / 2007-10-03 07:29
Jedyna zeleta socjalistów z LiD to to że już kiedyś socjalizm w Polsce wprowadzili więc teraz są trochę mądrzejsi. Za to socjaliści z PiS jeszcze muszą swoją wersję wprowadzić, także koalicja PO z LiD ma rzeczywiście większy sens.
jaro67 / 2007-10-03 07:53 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Ale idioci

na szczęście to tylko jedna czwarta
JanKS / 2007-10-04 12:47 / Bywalec forum
ale komentarz....
Na szczęście to tylko jeden.....
Pozdrawiam
skomentuj

Najnowsze wpisy